Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
11. srp 2011

@daphney Budu dělat smažený květák s bramborovou kaší,je to levné a manžílek to miluje 😝

daphney
11. srp 2011

@marca22 ten byl minulý týden,tak musím vymyslet něco jiného

sajab
11. srp 2011

@daphney Já vím,že to mají jinak. Vlastně mu to na jednu stranu vůbec nemám za zlé. Jenže když chytnu tu svou netěhudepresi tak se klidí s dosahu zrovna když ho nevíc potřebuji. Jak se tady bavíte o těch dětech. Na mě působí všechny strašně depresivně a nemůžu být v jejich blízkosti.Všechny až na syny mé kamarádky,ti na mě působí úplně obráceně,jsem s nima strašně ráda a jsem s nima úplně klidná.Ráda si je chovám a mazlíkuji se s nima 😉

daphney
11. srp 2011

@sajab já mám tohle dost podobné... ne každé mimčo ve mě vyvolává dobré pocity, záleží také na tom koho jsou...když vidím, že někdo otěhotní bez námahy, bere to jako samozdřejmost, pořád si stěžuje taká je to otrava, to velké břicho a co teprve ten porod - hrůza, vraždila bych... klidně bych rodila třeba hned, hlavně kdyby bylo co 😢 těmto lidem a jejich dětem se zásadně vyhýbám

sajab
11. srp 2011

@daphney To je přesný popis mé skorošvagrové 😠 dokonce si stěžovala jaký to byl šílený porod 17 hodin. ale dobře jí tak,jela do porodnice při prvních kontrakcích a když ji posílali domů, že má čas nechtěla ani slyšet. Já měla bolesti od rána 22.6 a do porodnice jsem jela až na poslední chvíli při opravdu krutých bolestech ve 3 ráno 23.6 a andílci se narodili v 5.57 a 6.07 takže kde je pak ta spravedlnost? Jinak mi se s nima nestýkáme už dva měsíce, to mi jen sdělovala má segra, když k nám chodí. Já ty dva(tři) nemůžu ani citit 😠 😠

daphney
11. srp 2011

@sajab je to fakt nespravedlnost...tvoje švagrová je neuvěřitelná mrcha, ale tohle všechno se jí vrátí... místo aby se tě snažila podržet,tak se chová naprosto bezcharakterně...nedokážu si představit co jsi prořívala když jsi měla kontrakce a věděla jsi že je ještě na porod strašne brzo a bobísci jsou ještě tak maličcí😢 😢 😢 Naštěstí mám švagrovou docela v pohodě, i když bývá dost náladová a když na starší holčičku někdy vztekle křičí, štve mě to... vím, že toho má dost,ale takhle to řešit nelze...a taky minule říkala něco že teď na tom nebudou s penězma moc dobře,ale hned jsem jí usměrnila, že může být ráda, že má dvě zdravé a krásné děti, co já bych za tohle dala 😢

sajab
11. srp 2011

@daphney Je opravdu na pořádnou ránu do hlavy. V říjnu to bude rok, co mi naplákala jak by chtěla miminko, ale,že jim to nejde a v prosinci u stromečku nám sdělila, že je ve 3 měsíci 😠 😠 podotíkám, že jí je 20 a bydlí u našich, nic jim s ničím nepoháhali a teď už vůbec ne,naši na ně jen nadávali a nemohli jim přijít na jména a tvrdili,že se o to malé nebudou zajímat a teď? Matka mě už dva měsíce neviděla a zdřejmě jí to ani nevadí,když denně jezdila za švagrovou do porodnice 😠 😠 😠 Ta zrada s její strany bolí snad ještě víc než porodní bolesti.

daphney
11. srp 2011

@sajab je mladá,třeba jednou pochopí že se chová jako pí.... ale tvoje rodiče nechápu ani trochu, čekala bych od mamky max.podporu když ví co se vám stalo a hlavně, že těho bylo vymodlené narozdíl od té flundry... a co tvůj brácha? jak se k tomu všemu staví?

maky30
11. srp 2011

sajab ty máš tu švagrovku opravdu na zabití!!! 😠 to chce se od toho úplně odprostit, já vím že se to špatně říká, ale jediěn tak ti bude dobře.. a jak tady ještě píšete o těch pocitech s miminkama.. můžu vám říct, že včera jsem byla s tím ségřinám mimíškem hodinu, mazlila se, oňuchávala a byla jak v transu 🙂 jenže pak jsem přijela domů a byla jsem jak zařezaná, přítel byl hodně unavený vrátil se z cest a já jsem jen seděla a čučela do blba ☹ jenže ta apatie mě držela ještě dnes ráno, nevymáčkla jsem ze sebe ani slovo 😢

maky30
11. srp 2011

@sajab a ve 20 mít dítě uff... 🙄

marca22
11. srp 2011

@sajab to je hrůza,bohužel takové mají největší štěstí a dítě hned a bez problémů,také mi otěhotněla kamarádka na poprvé,od té doby se jí vyhýbám,neustále si jen stěžuje jak je kvůli těhotenství hnusná a tlustá,jako kdyby jí to bylo na obtíž,no děs a dítě samozdřejmě na první pokus,je to nespravedlivé.

maky30
11. srp 2011

@marca22 já mám strašně ráda smažený květák s bramborovou kaší a okurkovým salátem ham 😝 můžu příjít na oběd? 😅

marca22
11. srp 2011

@maky30 😀 máš okurku? Tu jsem nekoupila,nevím odkud jsi,ale asi by se ti to nevyplatilo 😉

maky30
11. srp 2011

@marca22 okurek máme plný sklep, přivezla maminka ze zahrádky 🙂 jsem ze Zlína, to byl drahý obídek 😀 ale nevím jestli bych se víc těšila na ten květák a nebo na tu neskutečnou šarpejku 😉 jsi mě s ní předevčírem velmi pobavila 😅

sajab
11. srp 2011

@daphney Brácha je s malého úplně nadčený,jenže ještě něž se vytasili s tím těhu tak tvrdil, že děcko v žádném případě,že vůrt to jen řve a nedá se to vypnout a takové podobné kecy 😠 . Když se nám "to" stalo,tak prý,já u toho nebyla,brečel a bylo mu to strašně líto,že už se těšil jak na něj budou volat strýcu 🙄 Otázkou je, jestli to nebyl jen přechodný stav,protože skorošvagrové tenkrát nebyla doma. Oni se s bráchou chytli tak odjela na týden k mamince,a v tu dobu se brácha choval,tak jak ho znám celý jeho 25 let.V její přítomnosti to nebyl a není ON! No ale když se jim to narodilo tak se na druhý den přiřítil i fotkama a že ná jde ukázat syna,já zalezla do pokoje a nechtěla jsem nic vidět ani slyšet a můj ho poslal pryč.Prý nahodil dost nechápající výraz,že proč jako nechcem vidět fotky.
@maky30 Ten pocit apatie znám moc dobře ☹ Také jsem ho mívala, ale to ještě pře otěhotněním,pak se kamarádce narodil první syn a díky němu nebo jen s ním jsem ty apatie nemívala,pak se jí narodil druhý, ale to už jsme byli ve fázi konzultací v CARu takže jsem se díky němu na vše strašlivě těšila.A teď je mi dobře jen s nima a když cítím, že na mě leze neslesitelné smutnění nebo deprese,tak cinknu kamarádce a rychle za klukama.Nevím proč na mě tak intenzivně působí 😒 Beru je jak "náhradníky" po dobu mezi mimi.Jsou opravdu zlatí. No jo ve 20. Mám kamaráda,který ju zná od dětství a varoval nás před ní. Prý je to vypočítavá mrcha, která jde za svým přes mrtvoli,což je bohužel pravda.Otěhotněla jen proto, že u našich chtěla vynutit další místnost na bydlení,jako by jim nestačila jedna,když jim naši přenechali po dědovi ložnici s tím, že mají přístup do všech mísností s neomezeným užíváním 😠

Naši nebo spíš máti, mi tvrdí, že si to vše moc zabírám a uzavírám se do sebe a že jsem nepřející vůči ostatním (měla na mysli švagrovou),ale já mám jiný názor.

marca22
11. srp 2011

@maky30 no ona by tě oslintala a bylo by vymalováno 😀 ale je fakt že ona miluje návštěvy 😉

maky30
11. srp 2011

sím tě a bráchovi je kolik let? to jsou ještě takové ty pubertální řeči že to jen ječí a spí .. pak jsou z toho ti chlapi naměkko a vůbec čert aby se v tom vyznal 😎

marca22
11. srp 2011

@maky30 no podle mě mlžil,ale zase je fakt že kdyby za mnou přišel můj brácha a chtěl by mi ukazovat fotky svého děťátka rozhodně bych je vidět chtěla,ale sajab chápu,je těžké radovat se z cizího štěstí když sama o něj přišla a tím spíš když švagrová je taková jaká je ☹ ale zase na druhou stranu to děťátko za to nemůže a bráchovi taiké jednou ty růžové brýle spadnou

sajab
11. srp 2011

@maky30 Nojo, já se v tom také nevyznám 😉 ale od té doby co zná tu megeru je úplně jiný. Se mi tak zdá, že mu diriguje co může a co ne a on blázen ji poslouchá 😠

sajab
11. srp 2011

@marca22 Já myslím, že nemlžil,mám s bráchou celkem dobrý vztah,jen neměl potkat zrovna ju!!!

marca22
11. srp 2011

@sajab prostě ho ovládá,no on na to dříve či později přijde sám,a ty k vašim vůbec nejezdíš?

maky30
11. srp 2011

@marca22 přesně tak, taky bych určitě chtěla vidět miminko od ségry, ono za to přece nemůže.. švagrová je kráva a krávou zůstane! a jestli je teď ještě brácha mladý a zaslepený a ona je taková pipena, tak to zajisté taky brzy zjistí to se neboj 😠 i když to te´d vypadá, že s ní cvičí, celý život za hlupáka nebude, v každém se to jednou zlomí

sajab
11. srp 2011

@marca22 Ne! Brácha a skorošvagrová tam bydlí a já nemám zapotřebí je vidět.Raději se straním tomu,co mi ubližuje a dělá překážky v mém "uzdravování".Pokud mě naši chtějí vidět tak ví kde bydlím,třeba taťka se k nám přijel podívat minulí týden,zatím co matka zasejela do porodnice za svým jediným vnoučkem 😠 😠 😠 . Včera byl u nás mladší brácha a když jsem se ho ptala co dělá máti,tak řekl, že buď sedí u TV nebo je "zase" s vnoučkem Jakoubkem 😠 😠 😠 😠 ☹

daphney
11. srp 2011

@sajab no mamce bych asi vysvětlila do všech sebemenších detailů čím jsi před pár týdny prošla... ať si to jako matka pokusí alespoň představit, ona má dvě zdravé dospělé děti, počaté přirozeně! Takže to není o nom, že ty jsi lítostivá nebo si to moc bereš,jiné ženské po tomhle jsou třeba rok někde na psychiatrii a nejsou schopny fungovat 😢
Bráchy je mi líto, myslím, že to nemyslel zle, když přiběhl s fotkama, chlapi prostě nemyslí na důsledky, v tu chvilku byl šťastný a chtěl se o to své štěstí podělit... reagovala bych úplně stejně, ještě bych mu nejspíš něco hodila na hlavu... to občas dělám... nedávno měl mužský za blbé řiči na hlavince chleba s paštikou 😀

sajab
11. srp 2011

@maky30 Dokud jsem byla těhule,moc jsem se u našich nestýkali,ona byla zalezená v pokoji a jen občas vyšla, pak jsem o ně přišla a když jsem přišla k našim tak se promenádovala neustále sem a tam jen abych ju viděla a když jsem si šla sednout ven aby jsem od ní měla klid a přišel za mnou brácha, že si budem povídat,tak mu v tu chvíli nutně potřebovala něco sdělit a stoupla si předemě s profilu a ještě vystrčila břicho!!!!!!!!

daphney
11. srp 2011

@sajab a brácha až opadne euforie taky procitne, že to co má vedle sebe není k žití a pokud není úplný trotl poohlédne se někde jinde, tím jsem si jistá

sajab
11. srp 2011

@daphney Máti má 4 děti,3 dospělé a to mě 27 bráchu 25 a segru 20 a bráchu 17 😉

marca22
11. srp 2011

@daphney ty jsi dobrá 😀

maky30
11. srp 2011

@daphney bacha na daphney, háže chleby s paštikou 😀 ale musím obrovsky souhlasit s tím, že chlapi vůbec nedomýšlí důsledky a on se opravdicky chtěl pochlubit.. vůbec mu nedocvaklo, co prožíváš a jak ti to v tu chvíli ubližuje ☹ s chlapama se musí narovinu a vysvětlovat doslovně.. holky já fičím na oběd, na nějako dobrůtku 🙂 přeji i Vám dobrou chuť k obědu 🙂 pa

marca22
11. srp 2011

@sajab myslím si že s bráchou a s tím prckem bys neměla přerušovat styky,on tě má určitě rád,jinak by ti hned neběžel ukazovat fotky,chtěl se pochlubit ségře,třeba si i myslel že tě to potěší,že tě z toho trošku vytáhne. Když budeš ragovat takhle,ta fizule ho proti tobě bude akorát poštvávat a on jí uvěří,vím že je to těžké,ale co zkusit otočit a tu roli tety si užít,já vím nezažila jsem to co ty a tudíž to nemůžu pořádně pochopit a vžít se,ale myslím si že brácha by neměl přijít o ségru a to dítě by nemělo přijít o tetu,švagrovou ignoruj,však si jí brácha časem srovná a když ne přijde na to že ona neni ta pravá,však on se ovládat do smrti nenechá neboj,doufám že se tě tím nějak nedotknu