Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

maky30
23. říj 2011

@belle_rose jako by jsi mi mluvila z duše.. já minule to testování tak dlouho odkládala kvůli tomu že jsem se bála, že mě nakonec musel donutit příťa ☹ asi jsem to tušila..

sajab
23. říj 2011

sákriš už si také povídám sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
23. říj 2011

@maky30 hele moc mě nelekej nebo bude prcek koktat 😀

maky30
23. říj 2011

@sajab Březnice jak Doubravy, stejná kapitola 😀 já šla včera se psem a nějaký soused na mě křičel "ahoooj kočko" a já ho v životě neviděla 😝 no klasika 😀 ale dlouho to neutajíš, zvlášť ty dva (až tři) drobky 😉

maky30
23. říj 2011

@mufinka26 prcek je zahnízděný a spokojený, ten na mě kašle.. jediný kdo se lekl je mamina 😀

maky30
23. říj 2011

@sajab já su tuuuu zlatooooo 😀

sajab
23. říj 2011

@maky30 já jo, na mém tělíčku se to těžce poznávalo,tedy do toho 5 měsíce 😀 😀 A pak do dědiny moc nechodím,pravě kvůli těm drbnám.

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 já právě jsem testila a nic tam nebylo, tak jsem to zkoušela každý den, jestli se neobjeví duch a nakonec přišla ms, velmi depresivní... tak už nechci čekat na ducha, chci aby to bylo co nejdpozději bud ano nebo ne!

maky30
23. říj 2011

@sajab jo tak ty to máš v plánu - mazané 😝 😀 já už si připadám teď jak ve 3.měsíci jak jsem nafouklá, tak jsem zvědavá jak dlouho dokážu být tajemná třeba v práci 😀

sajab
23. říj 2011

@maky30 jasně, je třeba být tajemný.Drby pak nebudou mít důvody žvanit.No a pak stejně mě pomlouvali, že jsem to dala pryč schválně protože bych dvě nezvládala a takové blbosti 😠 😠 😠 😠 Mám jim co oplácet.

maky30
23. říj 2011

@belle_rose je to depresivní ☹ a ta strašná spotřeba těhu-testů 😀 lepší je určitě vydržet a pak mít jednorázově jasno.. ať už tak nebo tak.. a včera jesm taky četla příběh nějaké holky, která měla po ET a nepřipadala si vůbec těhotná, tak si začala plánovat co bude dělat až zjistí že není těhule, naplánovala si výlet do Františkových lázní a pak že si koupí kabát, poumývala okna v celém baráku, na testut měla sněhobílo a pak na kontrole zjistila že je těhule 😵 takže nikdy není nic ztraceno, musíme doufat 🙂

belle_rose
23. říj 2011

@sajab fuj to jsou teda nechutnosti, čarodejnice jedny!!!!

maky30
23. říj 2011

@sajab teda to jsou fakt ale krávy!!! místní slepice 🙄 a to tam máte nějakou velkou sebranku ne? já tady o těch místních kvočnách zatím nevím... snad tu ani nejsou 😖

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 joo, já mám taky pořád plány, co budu dělat, když to nevyjde. hlavně jim tam nakráčím na další nativ v listopadu, to by v tom byl čert, aby mi do do vánoc neudělali 😀

sajab
23. říj 2011

@maky30 všude jsou,poznáš to až ve svých nejtěžších chvílích
@belle_rose No to víš dědina 😠 😠
je to hrůza ráno do kostela a pak už to jede. Ten s tím a ona s tám tím a tenhle tohle atd. Snažím se je nevnímat ale v nejtěžších chvílých to dost zabolí.

maky30
23. říj 2011

@belle_rose půjdeš hned do dalšího boje? 🙂 já zatím nevím, musím si to naplánovat kdy náhodouu 🤐 ale mám 3 mrazáčky, tak si říkám že bych hned prubla KET - nevíš jestli je tam potřeba nějaká pauza? pod stromeček chci být taky rozhodně těhule 😀

maky30
23. říj 2011

@sajab sajab kašli na ně.. je to jejich problém, že pomlouvají, vyprdni se na to 🙂 když si ty jejich řeči nepřipustíš k tělu, neublíží ti 🙂

belle_rose
23. říj 2011

@sajab bud v klidu v paneláku je to to samý! proč nemá děti? je to kariéristka, ta je nehce!

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 čoveče to nevím ,za jak dlouho může být ket, já nikdy sněhuláčky neměla.

maky30
23. říj 2011

@belle_rose hnus takové řeči.. prd do toho vidí a kecají nesmysly 😠

maky30
23. říj 2011

@belle_rose neva, zavčasu si zjistím 🙂

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 líbí se mi to předsevzetí, na Vánoce těhule 😀 😀 😀

belle_rose
23. říj 2011

mám ještě jeden dotaz - kdo z vás byl na té minimální stimulaci??? můžete mi to přiblížit??? dík

sajab
23. říj 2011

Holky, kde jste všechny? 😅

sal80
23. říj 2011

Ahoj holky 🙂 Jsem, opětovně, tu 🙂 Jaký máte den?

sal80
23. říj 2011

Konečně jsem to tu dočwtla a upřímně je mi docela úzko.

@sajab Vůbec se těmi kecy netrap, jsou to opravdu nány pitomé. A ještě bez mozku!!! Mají problémy a neví jak se s nimi vyrovnat, tak to ventilují přes pomluvy někoho dalšího - v tomto případě pomlouvají Tebe.

Zítra mám UZ a bojím se, jak to všechno bude. Musím na tři dny do Prahy. Služebně. Jenže....začínám mít problém v práci s tím, že chodím k lékařům. Nikdo to nevěděl. jenže...musela jsem to vedoucí v práci už říct. Myslím, že pochopila, ale ne úplně. Naplánovala mi pracvní schůzku na 9.11., která půjde, v případě nutnosti, jen špatně odvolat. Když jsem jí řekla, že to není moc dobře, vzhledem k tomu, že nevím co bude...prostě mi řekla, že schůzka bude a basta.

Pojďte někdo v Praze na kávu 🙂

sajab
23. říj 2011

@sal80 salinko, já se tím moc nezabývám,jen mě to ze začátku dost vzalo. Nejhorší je, že se dovídáš různé důvody proč se ti to stalo. Nejhorší bylo, když to na mě jedna pipka tak vybalila,jestli je pravda to a to a já ještě ani neměla papíry z nemocnice z diagnózou a všichni ostatní už věděli co jsem jako udělala nebo měla atd. To mě tak vytočilo, jsem jí řekla, že jestli přesně ví kdo jí to říkal, ať se o to semnou podělí, že bych tu osobu také ráda poznala, když je taková vědma, mohla by mi říct co mě čeká v budoucnu 😠 😠 😠 😠 😠 S tou vedoucí je to naprd, také jsem jí to musela nakonec říct, jelikož mi docházely výmluvi proč pořád trajdám po DR 😖

sal80
23. říj 2011

@sajab Mně právě už taky docházely důvody. Jednou jsem šla na hematologii a pak už jsem na ní chodila pokaždé... 🙄 Musela jsem jít s pravdou ven, protože bych to teď asi nevysvětlila. Absenci na OPU či ET ☹ Nevíš, zda budu moct jít hned po OPU do práce?

sajab
23. říj 2011

@sal80 ten den určitě ne, tada spoň já nemohla,ale druhý už jsem vesele poskakovala po Zlíně z plnou zátěží v rukách i na zádech 😠

sal80
23. říj 2011

@sajab Pokud to bude ve čtvrtek, tak to bude problém ☹ Ale co, nejak se to vysvětlí, ne?

maky30
23. říj 2011

hoj holky 🙂 salinko po OPU do práce nechoď, ale pak můžeš normálka fungovat.. a když bude nejhůř, na ET si můžeš jen odběhnout - i když nevím jak daleko máš centrum 😕