Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

maky30
11. srp 2011

@marca22 zatím si to schovávej jako poslední možnost, spíš mysli na to svoje mimčo které si odnosíš 🙂 vždyť nám neřekly, že bychom nemohly takže tomu musíme věřit 🙂 já jsem si ze začátku žádnu adopci nepřipouštěla, ale teď už to vůbec nezavrhuji, a vůbec proč ne? stejně bychom ho měli rádi jako vlastní když si ho člověk vypiplá od malinka 😵

marca22
11. srp 2011

@ sajab Co začít nový život,někde jinde,sehnat práci,nějaké prozatimní bydlení a až bude líp tak něco lepšího,nevím jakou práci jsi dělala doteď ale určitě něco najdeš? Březnice je kde jestli se můžu zeptat?

sajab
11. srp 2011

@marca22 Březnice jsou dvě. Jedna v čechách u Příbramy a jedna u nás na moravě u Zlína 😉 Pracovala jsem jako poštovní doručovatelka pěší.

marca22
11. srp 2011

@maky30 přesně tak,vyloučené to není,jen to moc dlouho trvá 😉

asimetria
11. srp 2011

@sajab a kolik je vám let? já vím že je to čekání dlouhý, ale někdy se to prostě vyplatí, aneb neházet flintu do žita

sajab
11. srp 2011

@asimetria mě je 27 a na miminko jsme čekali 4 roky,když se zadařilo bylo to jen krátkodobá radost.Vím,jsem relativně mladá,ale díky naší dost velké rodině ve které je spousta dětí už má touha přesahuje zdravý rozum. 😒

maky30
11. srp 2011

@asimetria mně je 30 a pořád si říkám, akorát na mimčo 🙂

asimetria
11. srp 2011

@sajab a můžu se zeptat co se vám stalo, je mi to líto, ale nikde zpět se mi to nepodařilo dočíst, pak pokud ti to nevadí...

sajab
11. srp 2011

@asimetria Sama přesně nevím. V únoru jsme podstoupili 1IVF a za 14 dní byl test pozitivní.Vše probíhalo bez jakýchkoliv komplikací a mi čekali nádherná dvojčátka.Strašlivě moc jsme se na ně těšili,manžel se mnou chodila na všechna vyšetření a byl vždy unešený.když je viděl na UZ jak sebou šijí 😵 Do 20 tt bylo vše v pořádku. 22.6. to byl začátek 21tt mi od rána bylo divně no a ráno 23.6 jsem o své miláčky přišla.Pěkně jsem si je porodila ve velkých bolestech.Byla to holčička a chlapeček, podle všech tabulek byli dokonce o 14 dní větší a přesto je nechtěli zachránit protože papírově se jednalo o potrat.Kdyby jsem byla ve 24tt tak by se o to pokusili ☹ Nikdo mi nedokáže vysvětlit co se vlastně stalo.

sajab
11. srp 2011

No holky já se s vám teď loučím, jdu si vyvětrat hlavičku do přírody. Pá a možná se večer objevím 😉 😀

asimetria
11. srp 2011

@sajab tak to je mi moc líto, to je určitě jedna z nejhorších věcí, které se můžou v životě stát, nemám slov...

maky30
11. srp 2011

@sajab pa a načerpej energii, venku je krásně 🙂

teruberi
11. srp 2011

Ahoj,vezmete me do party? Taky se chystame,asi uz v zari...

asimetria
11. srp 2011

@teruberi ahojky, jasnačka 🙂 ja jsem tu taky nováček 🙂 i s ivf jsem uplny nezkusenec a novacek, budete mit prvni?

daphney
11. srp 2011

@sajab pozdravuj sluníčko, jsem v práci jak v kopce 😠

daphney
11. srp 2011

@asimetria vítám tě tu 🙂 máš pěknou fotečku, to je tvůj prďola? 🙂

daphney
11. srp 2011

@teruberi jasňačka, přidej se... když nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic 😀

maky30
11. srp 2011

ahojky všem novým snažilkám 🙂 taky se dívám na toho prďolu 😉

teruberi
11. srp 2011

dekuju...ano,budeme mit prvni.doufam, ze budeme🙂

asimetria
11. srp 2011

@daphney ahojky, díky daphney, jojo to je moje slunicko nejzlatější 😵

asimetria
11. srp 2011

@maky30 hehe to není prďola ale prďolínka kristýnka 🙂 ale raubíř je to za 5 kluků teda...

daphney
11. srp 2011

@asimetria holčička nebo kluk? a copak ty tady, když máš už jedno beruščátko... jestli se mohu zeptat? 😒

teruberi
11. srp 2011

asimetrio a kolik Tvemu slunicku je?Moc vam to spolu slusi...

asimetria
11. srp 2011

@teruberi a jak daleko jste? my teda zatím nemáme žádný vyšetření, já mám příjít na hormonální profil a manžel na spermio a pak co nejdřív chceme začít...tak snad to září jistí

asimetria
11. srp 2011

@daphney ajo, jakože se vám se moc nehodim ☹ my nemáme problém s otěhotněním, ale s genetikou, víš... Kristýnka je náhoda v nevědomosti a velký zázrak že je zdravá... naše druhá zkušenost byla bohužel opačného rázu a jako překvapení až po porodu... 😢 😔
myslela jsem že by vám nemuselo vadit kdybych se přidala, dost se toho procesu bojím... ale pokud je to nějaký problém tak chápu odejdu...

maky30
11. srp 2011

@asimetria tak prďolínka, ale je hezunká 🙂 ještě nemáte nic hotové? tak snad to září stihnete, všechno vždycky záleží na MS 🙄

teruberi
11. srp 2011

Ja mam udelane gynek. vysetreni ,hormon. profil, PCT, vse v poradku z me strany,cekame jeste na vysetreni spermii.Manzel na nem byl vcera,za tyden budou vysledky.Zatim vime jen, ze mame spermie, hura!Ale IVF uz je jiste.Snazime se dva roky a nic!

maky30
11. srp 2011

nene asimetria nikam nechoď, buď tady s námi přece 🙂 je to zase další zajímavý osud, tady to nemáš jednoduché ale je fajn že máš alespoň to bobátko malé, to my tady zatím jenom děti plánujeme 🙂

asimetria
11. srp 2011

@maky30 nemáme, ale náš dr. se tváří že v našem případě by to snad ani nebylo potřeba, jenom pro jistotu spíš...

daphney
11. srp 2011

@asimetria tak jsem to nemyslela, jasně že se přidej, jsme na tom tady všechny dost podobně... je víc důvodů proč to nejde přirozeně, bohužel ☹ u nás naštěstí genetika v poho, ale zase to ostatní vše špatně...