Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

gambrinuska
27. říj 2011

@sajab to ne ale konkurence jsem 😅

caricia1
27. říj 2011

@sajab No právě!Ale neboj // tam budou! 😀

caricia1
27. říj 2011

@gambrinuska Neboj se,smůlu už máš taky vybranou 😉

mufinka26
27. říj 2011

@gambrinuska no to je jasný, pod tlakem 😀 😀 😀 holka musíme si tu zvedat nálady, já ted řvu i u seriálu bezestopy 😀 😀 😀 😀 dokonce mě dojímá i reklama 😀 😀 😀

sajab
27. říj 2011

@caricia1 No tak uvidíme, nechápe to ještě v klidu 😉

gambrinuska
27. říj 2011

holky jdu se natáhnout nějak mě ten DR zmoh pak se ukážu 😉

mufinka26
27. říj 2011

@gambrinuska
@sajab holky já sem testovacíí máčo 😀 přiznávám se bez mučení a to nemám v albu vyfocený všechny testíky pěkně najednou 😀 😀 😀

mufinka26
27. říj 2011

@gambrinuska jdi pěkně odpočívat

caricia1
27. říj 2011

@mufinka26 o tom dojímání ani nemluv,připadam si jako cíta 😀 Je to hrůza,rozeřvalo by mě snad všechno 😀

sajab
27. říj 2011

@mufinka26 No to mi už dávno víme 😀 😀 😀 😀 😀
Také už musím pádit, manža už mě žene, že to sedím nějak dlouho tak zase musím jít ležet, i když nevím zda to pomáhá. První den mě z postele vůbec nepustil, tak jsem vždy jen rychkle při jeho odchodu na WC šupla nějaké info a zase zpět do postýlky, tak já se loučím, a třeba se během dne ještě ukážu. Pokud to budu mít dovolené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
27. říj 2011

@caricia1 to sme na tom úplně stejně 😀 já bych mohla jít dělat plačku za korunu 😀

caricia1
27. říj 2011

@sajab Jasan,to víš poslouchat se musí 😀 😀 zatím pa 😉

caricia1
27. říj 2011

@mufinka26 to mi povídej,ale pěkně mi to leze na nervy 😀

caricia1
27. říj 2011

taky se jdu na chvilinku natáhnout,přijdu později 😉

marca22
27. říj 2011

@mufinka26 Ahojky těhulko 😀 To nevím,ale mají tam nezvaného hosta - hematom,ale už se vstřebává tak mu asi nadávají aby vypad že to je jejich pelíšek 😉 Co ty,kdy jdeš na utz?

mufinka26
27. říj 2011

@marca22 UTZ nás čeká 2.11 tak se už moc těším, ale zároven trošičku bojím 😉 no to mu určitě dávají co proto, aby tam nebyl 😉 😉

janinous
27. říj 2011

@cuddle no mně právě včera dr říkal, že při hyperstimulák ty šance snižuje..tak ti nevím.. ale ta Tvoje varianta se mi líbí víc 😉 No uvidíme, každopádně pokračuji v lití litrů vody do sebe a doufám, že ten dacan HSS bude v sobotu fuč!!! 🙂

cuddle
27. říj 2011

@janinous hm zajimave co ja tady cetla, tak spise panuje ten opacny nazor a vetsina holek co mela ET a hyperstimulak tak je tehu ....sice polezely v nemocnici, aby je ohlidali, ale je to tam //

janinous
27. říj 2011

@cuddle abych pravdu řekla, já stejně k tomu doktorovi, co jsem u něho včera byla, nějak moc nemám důvěru... Moje DR byla včera mimo, tak jsem musela k jinému... Tak kéžby!! 🙂

vannilie
27. říj 2011

ahoj holky

vannilie
27. říj 2011

tak od dneska zacina stimulace merionalem 😉

vannilie
27. říj 2011

v utery kontrolni ultrazvuk

vannilie
27. říj 2011

😀

gambrinuska
27. říj 2011

@vannilie 😵

janinous
27. říj 2011

@vannilie tak to je super!!!! 🙂 Už se Ti to krátí 🙂 Jo a co Pluta, sehnala jsi?? 🙂

gambrinuska
27. říj 2011

Holky 14den po ET při PK HCG 258 neni to málo? mam strach ☹

mufinka26
27. říj 2011

@gambrinuska já myslím, že to neni málo, akorád tam nebudou dvě, ale jenom jedno zlatíčko, je to krásná hodnota, gratulace 😀

caricia1
27. říj 2011

@gambrinuska Zlatíčko gratuluju!Málo to neni,byli tu i mnohem menší hodnoty.Nebuj se hm?Je to krásné HCG. 😉

janinous
27. říj 2011

@gambrinuska Já tomu zatím prd rozumím, ale každopádně gratuluji!!!!! 🙂

sal80
27. říj 2011

Ahoj moje milované. Tak tu už i já sedím s pet lahví vody a snažím se dodržovat nařízení pít, pít a pít...jak prevence. Tak je to za mnu. Doktor odebral 15 prý krásných vajíček, které se teď oplodňují. Zítra budou volat, abychom věděli počet embrií 🙂
Děkuji za vaše vzkazy, jste zlatíčka moje 😵