Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
29. říj 2011

@janinous Jasně, že budeš mrazit 🙂 I já budu 😉
Ano blíží se mi to. 1.11.2011 mám ET a 11.11.2011 budu čůrat na papírek.....pokud vydržím 😀 Jaký já mám ale strach ☹ No, co budu vyprávět, všichni víte jaké to je 😖

sajab
29. říj 2011

@vannilie 😀 takže také nepícháš sama? 😀 😀 Mě to dva dny také pichal manžel, přece jen už s tím má zkušenosti, když si půl života píchá inzulín. Teď už se nad tím ani nepozastavuji, prostě bodnu a hotovo.

sal80
29. říj 2011

@vannilie Ahoj vanilko naše 🙂

sajab
29. říj 2011

@sal80 Sašenko, neboj se, jen si trošičku pospinkáš a pak už tě čekají jen hezké zážitky, teda až na ten porod, ale i na to rychle zapomeneš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vannilie
29. říj 2011

@sajab ne nepicham sama.nevim jestli bych to dala,ale asi jo.

janinous
29. říj 2011

@vannilie Takze ti to picha pritel?? No ja jsem dnes ze srandy zkusila na manzela, ze by mi to pichal..a malem se vyvratil 😉 Ale u transferu dneska se mnou byl 😉

vannilie
29. říj 2011

@sal80 ahoj sasenko nase.vse zvladnes ja jsem take zvedava na utery

sal80
29. říj 2011

@sajab Šárinko moje, to snad ve zdraví nepřežuji. Se snad ani nedočkám ☹

janinous
29. říj 2011

@sal80 Takze vsechny doma testujete deset dni po??? kurnik, to budou nervy!!! I kdyz ja je mam porad..jestli se mi zas nejak extra nenafukuje bricho a tak..

@sajab Dyt Salinka uz spinkat nebude..uz spinkala 😉

sajab
29. říj 2011

@vannilie ale dala bys to, toho se neboj, já si vždy řekla "pro děti" a šup bylo to tam 😀 😉 Nic to není vážně.
@janinous já v únoru měla u ET také manžu, ale teď tam bylo tak narvané, že neměli místo,jelo to tam jak ve Svitu u pásu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Tomášov no co bych čekala.

sal80
29. říj 2011

@vannilie Právě, že je ohroženo kde co...hlavně mé duševní zdraví 😖

sajab
29. říj 2011

@janinous Jo vlastně, já jsem ale popleta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sajab
29. říj 2011

@sal80 ale dočkáš, každá jsme se dočkala 😉

vannilie
29. říj 2011

😀

vannilie
29. říj 2011

@sajab ja se take nedockam

sajab
29. říj 2011

@vannilie ale jooooooooooooo 😉 😉 😉

janinous
29. říj 2011

@sajab no me to celkem zaskocilo, ze jsem ho tam mohla mit..vubec jsem to necekala 😉 No ale mackala jsem mu ruku jakoze to strasne boli, aby mu me bylo lito 😉 Heeeerecka hadra!!!! A uz mam doma kyticku a cokoladku 😉

vannilie
29. říj 2011

@janinous take prvne nechtel ani slyset ale dneska mu to slo

vannilie
29. říj 2011

@sajab jak dlouho jsi byla v narkoze

vannilie
29. říj 2011

@sal80 neboj se ale ja se take bojim

sal80
29. říj 2011

@sajab Dočkám, ale ne ve zdraví 😀 Tomáš to bere jak hotovou věc, že to vyjde. Vůbec to neprožívá tak, jako já. Prostě budu těhotná a basta 😀

sal80
29. říj 2011

@vannilie Tak vidíš 😀

sal80
29. říj 2011

@vannilie V narkóze budeš asi 10 - 20 minut 🙂

sajab
29. říj 2011

@janinous No tak to jsi teda vážně herečka 😉 😉 , nepříjemné to bylo to jo,ale bolest?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Počkej až budeš rodit,to mu tu ruku utrhneš,věř mi, já ho u "porodu" bohužel neměla, ale ta porodní asistentka měla co dělat, aby tu ruku rozhýbala 😉 😀 😀 😝 😝 😝 😝

janinous
29. říj 2011

@vannilie @sal80 Utece to, holky!! Stejne je to mazec jak ten cas leti..od prvni injekce..prijde mi, ze je to teprve tyden.. Kezby tak uteklo i tech dalsich 14 dni.. A pak tech dalsich..a pak tech zbyvajicich ani nevim kolik mesicu 😉

sajab
29. říj 2011

@vannilie Já asi 10 minut, přesně si to nepamatuji,nějak jsem to prospinkala 😀 Vím, jen že mi řekli "dobrou a pak už to máte zasebou dobré ránko" 😀 😀 😀

janinous
29. říj 2011

@sajab No neeee, nebolelo to vubec..cekala jsem, ze bude.. Ale at poradne vidi, co vsechno musime absolvovat..zatimco oni si jen uzili do kelimku 😉

sajab
29. říj 2011

@janinous No jak kdo, někteří za sebe nechali plodit náhradníky 😉 😀

sal80
29. říj 2011

@janinous Osm..osm měsíců 😀

janinous
29. říj 2011

No nic, holky.. Pro dnesek se loucim, jdeme cucet na filmik, manzilek uz se mi prisel venovat.. Takze masaz nozicek a tak 🙂 Pa a hezky vecer vsem!!!! 🙂