Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 ahoj, mě dávaji proveru, abych to ted dostala 🙂 Jinak sem brala na srovnání cyklu utrogestan, takže z antikoncepcí zkušenosti nemám, ale vím, že se dá dát na jeden měsíc 🙂

caricia1
12. srp 2011

@mufinka26 jééé,tak to já budu číhat 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@caricia1 zatím sem dala jenom tři fotečky, mám je v albu 😀 😀 asi sem blázínek, ale kupovat to pak všechno najednou to by byla pěkná pálka 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 tak jsem také okoukla nové kousky do výbavičky a jsou božíííí, chtěla jsem něco koupit pro radost už ve středu, ale nějak jsem se k tomu nedostala, tak dnešek to jistí 😀

sal80
12. srp 2011

@daphney Ale to by měla, kvůli nasazení stimulace tak, jak se má, nebo? To čekání je fakt neustálé....čekání na MS, čekání na hematologii, na genetiku, na výsledky...furt se čeká ☹ Ale...dočkáme se, musíme!!! 🙂

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 Je nádherná a ještě miminko 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@daphney na jednu sranu, ještě, že jsem doma, protože jak pracuju v hračkách tak tam máme i velký oddělení z věcma pro miminka, to bych dělala jenom na ty věcičky 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 jojo už jenom to miminko, ale mi se dočkáme 😀 😀 😀 😀 tentokrát nám to vyjde, všem 😀 😀 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 s tím čekáním máš obrovskou pravdu, pořád na něco čekáme, ale určo se jednou dočkáme toho vytouženého bobíska 😀 😀 😀 😀

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 Já v tom mám pěkný zmatek. Teď, v době dovolených, si mě přehazují (a nejen mě) a to mě mate, páč každý říká trochu něco jiného ☹

mufinka26
12. srp 2011

@daphney abych nezapoměla, to jsem ještě koukala na stav bavlněných plen co máme doma... no a jak sem tak na to koukala, tak jich budeme muset minimálně 30ještě koupit 😅 😅 😀 😀 😀 😀

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 A jak je to čekání omezeno? Třeba do roka, do dvou? Řekni....

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 to znám, v u nás v CAR máš štěstí, když jdeš k jednomu doktorovi víckrát, jelikož se jich tam střídá asi deset... naštěstí si to vždycky přečtou v PC takže většinou se alespon snaží shodnout 😝 a to i normálně nemusí být prázdniny 😅

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 jo holka to kdyby někdo věděl, mi se snažíme o druhé miminko už osm let 😅 ale teprve letos sme do toho zapojily CAR... takže každý ET doufáme, že to bude ten pravý 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 no vidíš, látková plenky... na ty jsem úplně zapoměla 😲 to budu muset co nejdřív napravit a taky nějaké hezoučké s obrázky 😀

daphney
12. srp 2011

@sal80 hned si to napíšu do diáře a až pudu do gennetu tak se na to doktorky zeptám, nechci aby se to zase něčím posunulo 😠

mufinka26
12. srp 2011

@daphney já se rozhodla, že budu používat jenom látkovky a na delší cesty, návštěvy, doktory tak budu používat jednorázovky... U mladý sem používala látkovky od jednoho roku a byla sem strašně moc spokojená 😀 a z obrázky máme též 😀 Tak doufám, že se bobísek pak rozhodne u nás zůstat, když už máme takové krásné věci 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 já určitě jednorázovky, mám přes zimní období problém se sušením prádla... když je teplo mám to venku, ale když je zima tak musím v koupelně a když se netopí schne to špatně 😒

mufinka26
12. srp 2011

@daphney tak to jo... já si právě obědnala pizzu k obídku, od rána mám na ní strašnou chut 😀 a rovnou sem si obědnala XXL 😀 😀 😀 tak sem zvědavá za jak dlouho jí přivezou, takhle sem si jídlo obědnala poprvé vživotě 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 mňam pizza škoda že mám bezlepkovou dietu, taky bych si í dala, milovala jsem 4 druhy sýra 😝 😝 😝 😝 tak jeden kousek si dej i za mě 🙂 já už koukám na ty plenky, jsem magorka, fakt 😀

mufinka26
12. srp 2011

@daphney já dělám manželovi domácí bezlepkovou a je strašně dobrá 🙂 vždycky mu tam dám co má rád 🙂 taky má bezlepku

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 opravdu? parkrát jsem ji zkoušela a nějak nic moc, asi nemám dobrý recept 😒

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35557206&tab=1 myslím, že tyhle plenky budu nutně potřebovat 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@daphney dělám jí z jizerky 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@daphney tak ty jsou úúúplně bobovíííí 😀 😀 😀 😀 😀 nádhernýýý

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 jsou nádherný, tak uvidíme jestli se udržím, nebo je koupím 😀

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 My jedenáct, takže si myslím, že čekat umím...ale už nechci. Nějak se mi už příčí věta "musíte být trpělivá". Stavovala jsem se dnes za svým gynekologem z důvodu, že jsem nedostala MS a jestli třeba....zázrak. Přišla tam holčina, že je v tom a že "to" nechce. Neodsuzuji jí, to ne, ale přišlo mi to tak strašně líto, že ona...a já ne ☹

sal80
12. srp 2011

@daphney Jo. jo...hezky se zeptej. Já jim tam jdu teď hned volat. Co a jak dál....

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 Také chci látkové plenky. Přijde mi to lepší 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 to tě chápu, tohle je strašně nefér. od doktorů člověk slíchá musíte být trpělivá a známí zase verbujou, joko kdy už budete mít toho prcka, že jim to šlo hnedka, tak jakto, že nám ne... ☹ tohle zamrzí. A ty už si měla \ivf, nebo to budete mít?