Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

janinous
30. říj 2011

@sal80 @gambrinuska No to jsou!!!! Ted zrovna bych chtela, at za hodku a kousek zjistim, ze nejaka rezervicka do mrazacku bude..

hotaska
30. říj 2011

@sal80 přesně o to tu jde 😀 a nesmutni jsme na tom úplně stejně, já jsem taky lednovka.

daphney
30. říj 2011

Dobré ranko berušky,
jakpak se máte? U nás blivno a o ještě neproběhla ani snídaně, ale co,je to pro dobrou věc 😉
@pitrisek26 ahoj zlatííí, jj máme // neboj ty je příště taky najdeš, mám pro tebe schovanej testík z dvoučárkové serie 😉

janinous
30. říj 2011

@daphney Dobre ranko!!! Tak jak je blivno, tak je to dobre znameni..!!! Jen tak dal..!! 😀

daphney
30. říj 2011

@maky30 zlatíčko to mě moc mrzí ☹ tolik jsem ti to přála ☹

daphney
30. říj 2011

@janinous neboj taky se toho blivna za pár dní dočkáš 😀 a to nebudeš vědět co do wc strčit dřív,když pořád lítáš čůrat 😀

gambrinuska
30. říj 2011

@daphney ještě testuješ? já ted nějak vynechala 😅 blivno taky u nás je nějak celodenně, snad je to dobré zanmení 😔
@hotaska taky leden 13

janinous
30. říj 2011

@daphney no mne je blivno uz ted..ale to bude ten pitomy HSS ☹ Kezby to uz bylo tehotenske blivno 😉

daphney
30. říj 2011

@gambrinuska jj dneska jsem 11 den po ET tak jsem testla a už ho mám v albíčku 😎

daphney
30. říj 2011

@janinous nobej HHS za pár dní bude pryč a začneš si to užívat 😉

gambrinuska
30. říj 2011

@daphney tak to je fakt nádhera to tipuju na 2 😀

daphney
30. říj 2011

@gambrinuska dvě??? 😕 ale já mám v bříšku jen jednu blastocystu, jedině, že by se nám potvůrka rozdvojila, no nebyla bych první ani poslední 😨

cuddle
30. říj 2011

ahoj holky, hezkou nedeli, trochu jsem si prislala, kdyz uz mame tu hodku navic, no a ted se potrebuju donutit jit do sklepa pro brambory a zacit varit, vymyslela jsem si spizy a ted se biju do hlavy, proc sem neuvazovala o necem do jednoho hrnce , nejlip zavrit do papinaku... 😀

sajab
30. říj 2011

@daphney No ty máš ale krásnou dálnici, pošli mi sem také takovou 😅

daphney
30. říj 2011

@sajab tak chytej....... posílám alespoň velkej prskanec 😝 i když ty ho už nepotřebuješ,tobě za pár dní dají dvojčátka taky znamení 🙂

daphney
30. říj 2011

@cuddle ahoj,teda ty jsi po ránu čilá jak rybka... já jsem ještě stále v pelechu a asi tu dneska zůstanu o něco déle. Mužskej šel jezdit na čtyřkolce,tak mě čeká obídek u rodičů

sajab
30. říj 2011

@daphney Jak jsi si tím tak jistá???? 😅 Zatím nemám nejmenší příznaky, manža už začíná vyšilovat, a pomalu mě stahuje sebou,začínám být nejistá 😖

sajab
30. říj 2011

@cuddle Přijdi i k nám, dnes se nám nechce nic dělat 😀

marca22
30. říj 2011

Ahojky,tak jak se máte? Co je tu nového?

daphney
30. říj 2011

@sajab já taky žádné příznaky nemám, občas mě trou pobolívá břicho, ale kdybych se nepozorovala,tak si toho ani nevšimnu,prsa nic, čůrat taky nijak zvlášť nechodím... akorát ten žaludek mě trochu zlobí, ale jinak nic... takže to u tebe vůbec nemusí nic znamenat 😉

daphney
30. říj 2011

@marca22 ahoooj, máme se celkem fajn a co ty a dvojčátka? za jak dlouho po odběru jsi byla v gennetu na UZ?

sajab
30. říj 2011

@daphney Já si také říkám, že je ještě šas, ale když ten chlap začíná vyšilovat a mě už to hlodá také 😒 😅 .
@marca22 Ahoj mamino, jak se daří dvojčátkům? 🙂

sajab
30. říj 2011

@janinous Jani kde jsi, nějak ses nám vytratila 😕

daphney
30. říj 2011

@sajab asi to každý chlap bere jinak, ten můj to zas bral jako hotovou věc,nepřipouštěl si neúspěch,prostě je tam a hotovo!

daphney
30. říj 2011

@janinous že ta janina zas běžela čůrat? 🙂

marca22
30. říj 2011

@daphney No u mě nic moc,byla jsem do středy v té nemocnici a od čtvrtka mám celodenní nevolnosti,naštěstí pomáhá cola. Na utz do Gennetu jedu až zítra,to bude 19.dnů po odběru,ale byla už jsem 3x na utz v té nemocnici,takže už vím co čekat tak nějak,doufám že bude všechno v pořádku,než mě propustili tak už jsem vůbec nešpinila a jak mě před propuštěním zase prohlíželi a rozdloubali mi břicho tak od té doby zase špiním,asi už mě z toho klepne 😖 Co ty? Máš pěkné dálnice 😀

sajab
30. říj 2011

@daphney No to můj také v únoru, ale po naši "události" je úplně jiný, a teď už vidí spíš tu realitu.

marca22
30. říj 2011

@sajab Ahojky no doufám že dobře,uvidím zítra 😉 Koukám že je to u vás přesně naopak,můj chlap si byl vždycky jistý že to vyjde a já byla ta co plašila 😕

sajab
30. říj 2011

@marca22 Jak už jsme psala daphney, v únoru si také byl úplně jistý, ale teď už vidí spíš tu realitu. Držím pěstičky ať je to v pohodě,vím čím si při těch dvou musíš a budeš muset ještě projít, takže na tebe myslím 😉

daphney
30. říj 2011

@marca22 a hematom už je úplně pryč? špinění se bojím jak čert kříže, jelikož mám spíš dlouhý cyklus,tak mám termín mrchy za pár dní a klepu se už teď 😒 Tak ti primářka zítra řekne určitě dobré zprávy, já jdu v úterý na krev. JJ dálnice už jsou 😉