Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

hello_kyttinka
30. říj 2011

@sal80 - už se mi ulevilo, jen tam na mě sestra začala řvát, ať se uklidním, že tomu jako nepomůžu, že břečím.... Nevím, proč to tak mají, vždyť si to stejně musím platit sama, tak jim snad může být jedno, jestli je tam jedno nebo dvacet, né? na úterý ti budu moc držet palečky, my pro ty naše půjdeme asi ve středu...
Děkuju moc..... Budeme těhulit spolu, ju?

janinous
30. říj 2011

@sal80 Vcera jsem ho pichala poprve a to v sest.. Takze dneska by to bylo v pet, to je moc brzy.. Tak zustanu u tech sesti hod., snad to nicemu neva.. A v lednicce prej ma byt, ale pred pichnutim injekce vzdycky tak na 15-20min. vytahuju, at zteplaji 😉

janinous
30. říj 2011

@hello_kyttinka Jasne, hlavne to nevzdat!!! Zdaleka neni nic ztraceno!!! 🙂 Tak hlavne neplakat a myslet na tech pet bublinek, at se pekne oplodni a drzi se 🙂

gambrinuska
30. říj 2011

@hello_kyttinka tak to opravdu v Natu chodí,mam tam za sebou 2 IVF, neni důležitý počet ale kvalita, hromadu holek ani PK vůbec nepotřebujea jsou těhu, tak nesmutni a bud v klidu a mysly na bobky, já měla nejvyšší kvalitu a prd a kamarádka měla málobuněčný 1 embrouše a má už doma chlapečka 😉 je hromada věcí které vůbec neovlivníš a jestli tě to uklidní já měla jednou 11 a po druhé asi 17 vajuch a k PK jsem se taky nikdy nedostala 🙄 a najednou to šlo, koukni se mi do fotoblogu a nezoufej, hlavně klid 😅
@sal80 taky mam mutaci C677T takže fraxík a agolutin, jak si ho pícháš? já s tim Agolutinem furt musim někoho otravovat, pícham do zadku 😝

gambrinuska
30. říj 2011

@janinous už to nejsou stimulač hormony, čas se nemusí úplně tak přesně dodržovat 😉

janinous
30. říj 2011

@gambrinuska Ja i ty stimulační píchala tak plus mínus.. Říkaly sestřičky, že plus mínus hoďka je v poho..tak jsem je poslechla 😉

gambrinuska
30. říj 2011

@janinous pro stě aby to bylo k večeru 😉 a né ráno a večer

sal80
30. říj 2011

@hello_kyttinka To byla asi nějaká zakomplexovaná kráva. Nic si z ní nedělej. Za svý peníze si můžeš nejen brečet, ale klidně i slintat 😀
Jasně, že budeme 🙂 Všechny tu 🙂

gambrinuska
30. říj 2011

marek jel v 1 na chvilku je něco dodělat, údajně práce na hodku a ještě tu nejni asi ho jednou uškrtim 😀

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Já taky píchám Agolutin do pana Zadka 😀 Sama. Vždycky zavřu oči a pícháááám 😀

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Jasně 😀 Těhotná už jsi, tak co, ne? 😀 😀 😀

sal80
30. říj 2011

@janinous Ty si z toho píchání děláš pěknou cochcárnu 😀 Čím že to jsi? 😀 😀

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 sama? to jsi pořádná píchačka 😀 , dyt to bolí a hlavně si tam nevidim, nebo ty máš jiný druh zadku? 😀 když byla nouze a musela jsem píchat sama tak jsem to vzala do stehna, ale už ted mam všude modřiny že i mamka-zdravotka má problém něco najít kde to nebude tolik bolet 😅

janinous
30. říj 2011

@sal80 no to néééé, já jen právě na slovo poslouchám sestřičky!!! 🙂 Nikdy jsem neměla v píchání ráda pravidelnost 😀

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Asi jsi cíťa 😀 Já jestli mám jiný zadek? Jasně...takový, který poodepneš a vyklopíš na bok 😀 😀 😀 😀

sal80
30. říj 2011

@janinous Pravda, píchat v předem daný čas je takové...zbavené toho těšení se, že? 😀 😀 😀

janinous
30. říj 2011

@sal80 @gambrinuska No ja jsem mela hruzu i z tech injekci do stehna, pote, co mi to kamaradka hruzostrasne vylicila..takze jsem je jezdila pichat do CARu!! Na tu posledni jsem se uz odhodlala a pichla sama..nastesti!! Timpadem nemam s tim Fraxiparinem problem.. Ale zadek teda nevim nevim!!!

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 jsi zvíře 😀 😀 😀

gambrinuska
30. říj 2011

@janinous břicho stehna mi taky nedělá problémy, ale na ten zadek si prostě nevidim 😀

janinous
30. říj 2011

@sal80 No prave!!! Kdyz jsme jeste tvorili potomstvo klasickou cestou, tak to byl mazec.. Hlavne po Pregnylu 😉 Kdyz jsme meli vyrabet treba ve dve rano.. Nejlepsi byla moje gyndarka..razonka jaxvina..pichla mi Pregnyl a rekla "zitra o pul desate AKCE!!!" Skoro jako vojensky povel 😉 Na druhou stranu si ale ted rikam, ze porad lepsi, nez hyperstimulak a tak, no.. Clovek si nevybere 😉

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Nepotřebuješ si na něj vidět. Snad víš, kde ho máš, ne? 😀

sal80
30. říj 2011

@janinous Náhodou...mně to přijde hezké jít na t po zazvonění budíku. Jen je asi blbý, když u toho oba usnete 😀 😀 😀 😀 😀

sajab
30. říj 2011

Kuku, co už tu všechny spíte? 😀 😝 Já zrovna dostala chvilkovou propustku ☹

hello_kyttinka
30. říj 2011

@janinous - myslím, myslím, myslím a už jim domlouvám, ať bojujou, že jim zítra budu volat, ať se nebojí, že jim nevěřím.... 🙂

hello_kyttinka
30. říj 2011

@gambrinuska - budu jim věřit, že to tak je, prostě musí.... Jo jo, dneska tam byl rachot, dvě němky na OPU, jedna paní na ET, a jedna paní s OHSS, té mi bylo líto, chudinka tam tak ležela na kapačkách.... Anesteziotog vzteklej jak pes, vůbec mi nemohl píchnout žílu, ruku mám rozpíchanou, samou modřinu, Rok. taky bručel, že už potřebuje začít, to úžasný...

hello_kyttinka
30. říj 2011

@sal80 - přesně tak.... 😀 😀 😀 jsem jí chtěla říct, ať už mě nesere a dělá si svojí práci... Se prostě potřebuju po narkoze postavit, né ležet, jen na minutky stoupnout, a jsem v pohodě a hned to byl problém...

teruberi
30. říj 2011

Ahoj kocky!Tak co je noveho?U me nic, ja jse,m stale tehotna🙂 A citim se furt stejne🙂 Pridal se nekdo do party tehulek?

teruberi
30. říj 2011

@hello_kyttinka jejda, ty sis to teda uzila :( Kam probuh chodis?

gambrinuska
30. říj 2011

@hello_kyttinka to museli mít nějakej extra blbej den ☹ já zrovna s jejich chováním a se všim okolo si je nemůžu vynachválit, i když výsledky u nás bohužel bez výsledku, ted na poslední pokus jsme šli do Smetanky maj lepší metody a asi i výsledky, taky častější hyperstimuláky a moc se s tim tam neserou 😕 ale v chování maj co dohánět 😅
@teruberi ahojík a kolik jsi po ET? u mě taky žádný změny jen mam furt takovej blbej pocit žaludku na vodě

sajab
30. říj 2011

Děvčátka - těhulky, mám dotaz. Piju jak duha, neustále se nalívám čajem nebo nějakou vodou, chodím čůrat jak Alík co půl nebo třičtvtě hoďky ale přitom mám děsnou zácpu,může to být znakem těhu? 😅 Už to u mě asi začíná, no díky manžovi už je ze mě blázen.