Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
31. říj 2011

@sal80 no šak jo, všechny si přejeme jen to jedno jediné. 😉 😅

sal80
31. říj 2011

@cuddle Díky, čudlí, jsi zlatá 🙂

sal80
31. říj 2011

@daphney To musím. A ještě se učesat 😀

cuddle
31. říj 2011

@sal80 jojo ja vím, vytesat do mramoru by mě meli 😀 😀 😀

sajab
31. říj 2011

@sal80 ☹ ☹ ☹ No uvidíme, co se z toho všeho nakonec vyklube, třeba mám vážně jen strašlivě moc hodné dětičky 😅

daphney
31. říj 2011

@sajab jasně, že máš hodné dětičky!!! dneska už se zlobivé nedělají, za ty prachy co to stojí, musí být přeci zlatíčka 😀

sal80
31. říj 2011

@cuddle Minimálně!!! Chodily by jsme z Tebe pak utírat holubí poklady 😀

sajab
31. říj 2011

@daphney no zlatíčka byli už když jsem začala stimulovat 😀 😀 Nic holky, jdu na ten filmík, když už mě manža chce tak rozmazlovat. Tak pá a pusinku všem na bříška.
@sal80 Tobě na zítra držím pěstičky a hodné děti do bříška a plný mražák k tomu 😉

sal80
31. říj 2011

@sajab Souhlasím s @daphney za Ty prachy máš ty nejhodnější 😀

sal80
31. říj 2011

@sajab Děkuju 🙂 Dobrou 🙂

cuddle
31. říj 2011

@sal80 aj to bych se mela 🙂 a jednou za rok takovy ten veneček VZPOMINAME - nebo SPI SLADCE 😀 😀 😀

daphney
31. říj 2011

@sajab dobrou 🙂

holky jdu taky, mějte se krásně
@sal80 zítra na tebe budu mooooooc myslet 😉

sal80
31. říj 2011

@daphney Díky 🙂 Budu se snažit dát co nejdříve vědět 🙂 Krásné sny a opatrně 😉

sal80
31. říj 2011

@cuddle Náhodou...zase až tak morbidní tu nebudeme 🙂
Celý den se strašně motám...je to normální? Teď mě napadlo....mám v sobě 10000 Pregnylu, takže bych těď mohla mít //, ne? 🙂 Ale falešný 😒 Za jak dlouho bude z těla pryč a nebude v moči ovlivňovat? Nevíš, prosím?

sal80
31. říj 2011

@janinous Dočítám to tu a musím Tě uklidnit. Budu se bát testovat stejně tak strašně moc, jako Ty 😒 Nebudeš v tom sama, tak neboj 🙂

cuddle
31. říj 2011

@sal80 ja testik delala, chtela jsem je videt ty // aspon po pregnylu 😀 😀 😀 hele , napr u me 4 ty den bilo, takze zalezi na kazdem, nektere holky klidne 9-10 den po pregnylu maji jeste pozitivni test z neho
jo a me hrozne bolely prsa, bradavky, myslela jsem, ze po tom umru, ani podrpdu jsem skoro nemohla vydrzet.....uaaaaa jeste ted trpim, kdyz nato pomyslim, ale minule jsem mela uz jen 5tis a to nebylo tak hrozny...

sal80
31. říj 2011

@cuddle Že bych se šla ještě teď vyčůrat? 😀

cuddle
31. říj 2011

@sal80 stojí to zato 😀

sal80
31. říj 2011

@cuddle Udělala jsem tři a všechny jsou negativní. Vypadá to, že už jsem bez Pregnylu 🙂

mufinka26
1. lis 2011

@sal80 ahojky salinko 😀 tak dneska už budeš těhulka hurááááá 😀 myslím na tebe a prskám těhu bacílky, aby se krásně ty broučci uchytily 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

@daphney dneska tě čeká krev vid? tak tfuj tfuj tfuj, at ukáže nádherné hodnoty, dělala sis dneska ten 25tkový testík? 😀

mufinka26
1. lis 2011

Holky vás dočítat to je něco, ještě, že stávám tak brzy 😀 😀 😀 zlatíčka moje začínám mít pěkný bobky z toho zítřejšího UTZ 😅

daphney
1. lis 2011

dobré ráno zlatíčka 🙂
@mufinka26 neboj, uvidíte s manžou bublinku, bude tam, když maluje tak krásné testíky, kdo by ti jinak pořád psal ty vysněné // 😀

tak dnešní ofiko testík mám za sebou, sice trochu nervy, ale máme pěkné // jupíííííííííííííííííííííí tak a td ještě nějakou pěknou hodnotu v krvi a budu nejšťastnější pod sluncem 🙂

mufinka26
1. lis 2011

@daphney to je super zprávička, takhle po ránu 😀 😀 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

už půl hodiny do sebe pomalu láduju piškoty, světe div se trošičku to zabírááá

daphney
1. lis 2011

@mufinka26 taky musím něco posnídat, jinak cestu v autě nedám 😖 ale můj žaludek má jiný názor,co ti pomáhá mufííí?

mufinka26
1. lis 2011

@daphney ted zabraly piškoty, dlabu manželovi bezlepkový 😀

mufinka26
1. lis 2011

@daphney jinak v utě my pomáhal čerství vzduch a plynulá jízda, takže zítra budu asi taky trpět, jedeme přes celou prahu a pak do CARu a zase přes celou Prahu, domu se dostaneme až v jednu, rovnou vyřídím papír na peníze a odvezu to do práce 😉

sal80
1. lis 2011

Dobré ráno, holky 🙂 Tak za chvíli pojedu. Právě jsem vylezla z vany. Jsem se mohla přetrhnout, abych už měla zapnutý pc a četla tu vaši podporu. Potřebuji jí a moc za slova podpory děkuji 🙂

@mufinka26 Hezky lámej piškotky a dávej té mé holčičce baštit 🙂 A moc mi do ní zítra na UZ nestrkejte 😵

@daphney Na Tebe moc myslím a ke // moc.......moooooc...mooooooooooc...raduji se s Tebou 😀

daphney
1. lis 2011

@mufinka26 bezlepkový piškotky tady taky někde budou, dobrý nápad 🙂 tak snad to v autě nebude tak hrozný, jdu si dát sprchu a posnídat, tak zatím páčko a pěkný den 🙂