Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
2. lis 2011

@gambrinuska já jdu na UZ až 23.11. to je šíleně za dlouho, asi si zaskočím za 2 dýdny ke gyndařce, u nás se chodí na UZ až za 5 týdnů od ET... já včera v autě celkem v pohodě,pro mě je problém jídlo 😒

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney a na krev se nechodí, to je ještě delší i tak mi to přijde na palici 😕

sal80
2. lis 2011

@gambrinuska Do pelechu by to chtělo. Nebo alespoň k telce, jako janinouska.

daphney
2. lis 2011

@gambrinuska u nás se naštěstí na krev chodí za 2 týdny po transferu, já byla včera... a u vás ne??? ale ty jsi byla na odběru, pokud se nepletu 😕

sal80
2. lis 2011

@daphney Už je konec 🙂 ...ale jen jedné. Za půl hoďky je další 😖

daphney
2. lis 2011

@sal80 a nechceš se jim tam na to vyprnout, vymluvit se třeba na střevní chřipku a být alespoň do konce týdne doma?

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney nechodí pokud máš //, ale já jsem si to vynutila 😅 a jak jsi dopadla?, s tim vašim kecálstvím to jen tak nenajdu 😀

gambrinuska
2. lis 2011

@sal80 tak nenápadně vem roha 😅

sal80
2. lis 2011

@daphney Pokud už půjdu na PN, tak ne na týden...asi by se mi to moc nevyplatilo. Myslím finančně 😠 Chtěla bych počkat do testu (16.11.) a pak uvidím...

sal80
2. lis 2011

@gambrinuska Kdyby to tak šlo.... 😒 😀

daphney
2. lis 2011

@sal80 no stejně bych byla radši kdybys doma pěkně v klídku odpočívala a co nějaké volníčko jen na dva až tři dny?

sal80
2. lis 2011

@daphney Jsem v projektu...tady se na volníčka moc nehraje a když už bych nějaké vydobyla, tak zajisté pouze neplacené. Nic mi ale není, jen se mi tu prostě nechce být, no 😀

sal80
2. lis 2011

Můžu pít kontryhel ještě teď...po ET?

daphney
2. lis 2011

@sal80 kontryhel netuším, já piju od tekane čaj pro těhule a koukala jsem na složení a kontryhel tam není 😒 s tím volnem je to na prd, tak hlavně ať jsou na tebe všichni hodní!!!!!! a jestli ne, přijedu jim to vysvětlit 😀

sal80
2. lis 2011

@daphney Hodní na mě jsou 🙂 Čaj pro těhotné bych mohla pít taky...v budoucnu 🙂 Kontryhel už pít nebudu. Má se pít jen do ovulace.

daphney
2. lis 2011

@sal80 klíďo si dořej těhu čaj už ted, chutově je lepší než kontryhel 😀

sajab
2. lis 2011

@daphney Mám se stále víc nervózněji,ale pokusím se zase nějak zaměstnat tu svou kebuly 😀 😀 😀 na dnešek mám naplánovanou delší vycházku s tím naším mazlíkem a pak trošku "přeskládat" skříň a přebrat věci, co jsou mi OMYLE nějaké malé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@gambrinuska horory jsme prožívala už před prvním ofiko těhu, to se mi zdály takové, že mě až manžel v noci budi, co se děje 😖
@sal80 Ahojky ty si s tou prací nedáš pokoj co? 😀 😀 To jako budeš plně fungovat až do porodu, nebo budeš rodit v práci? 😀 😀

janinous
2. lis 2011

@sajab Tak na tom myslím jsem ode dneška podobně jako Ty... Nervíky pracují, to je děs 😉 Aspoň nějaké zvířátko kdybych tu měla...když manža je v práci 😉 Tak si aspoň zlepšuji náladu u mého milovaného seriálu PŘÁTELÉ 🙂 Tak krásný den a ať to zaměstnání kebule pomůže 😉

sajab
2. lis 2011

@janinous Moc dík, zrovna ráno jsem říkala mojému, že se mi to tentokrát zdá nějaké dlouhé, těch 14dní a on mi řekl, že v tom únoru,nám to vlastně ani moc nedocházelo zato teď, že už víme, že už jsme takový vzdělanější 😒 No nepřišlo mi to jako dobrá útěcha 😒 ☹

janinous
2. lis 2011

@sajab No mně se to neskutečně vleče i teď...přestože je to poprvé... Tohle je nejpomaleji ubíhající období v mém životě!!!! Kdy děláš testík????

sajab
2. lis 2011

@janinous Já vůbec nevím jestli budu dělat, minule jsme se zbytečně vynervovala, že nic a ono nakonec ano a teď mám obavy z opaku 😖 Teď mě tak napadlo, že se to může vléct i díky tomu času, který se měnil. 😨

daphney
2. lis 2011

@janinous
@sajab holky s tím časem máte pravdu, vleče se to šílně,taky bych brala zvířátku, ale do našeho 2kk se toho moc nevejde.

janinous
2. lis 2011

@sajab Nooooo joooo...dyť oni nám to o hodinu prodloužili to naše čekání, darebáci!!!! 😉 No já pořád přemýšlím, jestli budu testit nebo ne.. Zatím jsem si udělala jenom testík včera, abych vyloučila Ovitrelle 😉 Ale na další asi odvahu nenajdu 😉 A Ty máš manžu doma nebo je v práci??? Jinak ta reorganizace skříně je celkem fajn nápad 😉 Taky bych se do ní mohla pustit 😉 Už se k tomu odhodlávám hoooodně dlouho 😉

janinous
2. lis 2011

@daphney K nám to bytečku by se zvířátek vešlo klidně několik, ale mám alergii snad na každé zvíře... Ve čtvrté třídě jsem si vyprosila morče..do měsíce alergie.. V osmé psa - to samé.. No a před dvěma lety jsem si pořídila britskou modrou kočičku.. Ještě 14 dní před tím, než jsem si ji pořídila, jsem si nechala dělat testy na alergii na kočku a v poho.. No tak jsem si ji přivezla domů a do měsíce tu opět byla alergie jak vyšitá ☹ Takže je Lilinka u mamči ☹

sajab
2. lis 2011

@daphney Jsem za toho našeho rozmazlence velice ráda, díky němu a hlavně manželovi jsem překonala to šílené období. Díky mazlíkovi jsem nebyla ani chvilku sama, pořád za mnou chodil a strkal čumáček nebo se snažil vlézt na klín, ale jelikož je takový "drobek" tak se mu to moc nedařilo 😀 😀 😀

sajab
2. lis 2011

@janinous Tak z chutí do toho 😀 😀 😀 Manžela mám doma je ID (invalidní důchodce) 😉

daphney
2. lis 2011

@janinous tak to je vážně pech co takové to morčátko bez chlupů? Vypadá trochu jko malý hrošík 😀
@sajab jéééééé to je ňuhňa, takového bych brala hned

janinous
2. lis 2011

@sajab Jéééé, ten je kráááásnýýýý!!! 🙂 Toho závidím.. já psy zbožňuju..je to k vzteku, že žádného nemůžu mít ☹

sajab
2. lis 2011

@daphney No to je, a rozmazlený ještě víc, a to jsme se snažili nerozmazlovat, ale vymklo se to kontrole 😀 😀 😀 😀 Teď když jdem někde bez něho tak "béňá" na celou dědinu 😀 😀 😀

mufinka26
2. lis 2011

Holky, to je náš malý zázrak, odpovídáme 5+5tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 byly i slzičky štěstíííííí 😀 😀 😀 😀 😀