Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney já mam taky vzornáka, bojí se ke mně v noci i víc přitulit aby mě náhodou neublížil 🙄 a já mam takovou tulící potřebu ☹ 😀

cuddle
2. lis 2011

holky tak dnešní ultazvuk ci se v pořádku, folíci porostly, ani to nepočítal, říkal, že jich je tam dost kolem 18mm a že je tov pořádku, dneska ukončuju Pregnylem a v patek v 7 nastup na OPU , ale našel u sliznice cystu, ukazoval mi něco malého kulatého a ještě v pondělí to tam nebylo, tak mě chytá panika co ted, pry to budeme sledovat, co kdyz to tam ted udela nejakou neplechu...... 😠 😠 😠 😠

sal80
2. lis 2011

@janinous Prosím, pár šnečků i for me 😀

sal80
2. lis 2011

@cuddle Já tam měla také cystu, tak neboj. Vše bude v naprostém pořádku 😉

sal80
2. lis 2011

@daphney @sajab @janinous @gambrinuska A jak dlouho se nesmí...to...? 😀

cuddle
2. lis 2011

@sal80 pred OPU jsi tam mela cystu??? ja prave panikarim, ze to neco pokazi, bud odber nebo spis pak ET, KET ze se to nevstreba a vyzenee embryjko 😕

cuddle
2. lis 2011

@janinous taky mame britku 🙂 🙂 🙂 🙂

sal80
2. lis 2011

@cuddle Ano...v pravém vaječníku. Neboj se 🙂

cuddle
2. lis 2011

a u rodicu mam labradora, druhy je segry - ale jsou na venkove na " dlouhodobych prazdninach " aby se nasi nenudili 😀 😀 😀

daphney
2. lis 2011

@sal80 mě bylo řečeno v Caru do odvolání ne tooo... 😀

cuddle
2. lis 2011
marca22
2. lis 2011

Ahojky zlatíčka,co je tu nového? Dám vám sem jeden odkaz,pokud by jste byly tak hodné a hlasovaly www.emimino.cz/diskuse/prosim-hlasujte-pro-me-p...

sal80
2. lis 2011

@daphney Fakt? A safra...mně nikdo nic neřekl - nedovolil ani nezakázal.

cuddle
2. lis 2011

@sal80 ja prave v deloze na sliznici a toho se bojim, tam se usackovava embryjko.... 😒

marca22
2. lis 2011

@cuddle Ta je krásná 😀

daphney
2. lis 2011

@sal80 no stejně bych s tím raději chvilku počkala až se mimča pořádně ubytujou, ale myslím, že když úspěšně zvládneme 1 trim. tak jdu do toho 😀

marca22
2. lis 2011

@cuddle Pokud je to cysta,tak by to mohli při opu odsát ne?

cuddle
2. lis 2011

@daphney
@sal80 platí nepsané pravidlo, že po ET, KET by měl byt 5 dnu min pust, pac to je otazka uhnizdovani, pokud je embryjko silny jedinec neuskodi mu to, ale koluje info, ze hlavne orgasmus zpusobuje stahy delohy, ktere nejsou moc dobre na pocatku tehu , a proto nektery holky uplne abstinuji klidne 3 mesice, neco kdo se boji vic nebo to ma zakazane cele tehu...., my po prvni ET dodrzeli 5 dnu a pac to nevyslo, tak pri KET jsem rekla, ze do testu nic....spis zalezi asi na rozpolozeni a fyzicke kondici 😉

cuddle
2. lis 2011

@marca22 no ja bych taky rekla, ze by to snad mohlo jit, no jeste se pozeptam....

sal80
2. lis 2011

@daphney První trimestr? Tři měsíce? To nedám..... 😀 😀 😀

daphney
2. lis 2011

@cuddle
@sal80 mě říkala primářka v Caru, že hlavně v období mrchy by měl být člověk v klidu a bez sexíku

sal80
2. lis 2011

@cuddle Do testu to vydržím 🙂

daphney
2. lis 2011

@sal80 jeden už máš skoro za sebou 😉 😉 😉 holt začnet hrát po večerech pexeso 😀 😀 😀

sal80
2. lis 2011

@daphney Ale žádnou mrchu tu nikdo neočekává 😀

marca22
2. lis 2011

@cuddle Já vím že když jsem byla na opu tak to jedné paní co byla se mnou na pokoji takhle odsáli,určitě se zeptej 😉

daphney
2. lis 2011

@sal80 je pravda zlatíčko, ta je tu teď velmi nechtělá, ale stejně se mě mužskej nedotkne i kdybych mu to dala písemně, že můžem 😠 má větší strach než já

sal80
2. lis 2011

@daphney jj a nebo si budeme vybarvovat mandalu, ne? 😀 😀 😀

daphney
2. lis 2011

@sal80 mě stačí omalvánky 😀 mám jich tady celkem dost

sal80
2. lis 2011

@daphney A nebudeš naštvaná, když Ti je bude manžel brát? 😀

daphney
2. lis 2011

@sal80 každej bude mít obrázek vlastní, jinak do toho nejdu 😀