Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
4. lis 2011

Dobré ránko děvčátka, vidím, že dnes první, tak já vám sem šupnu jedno foto. Jelikož jsem nemohla spát a pořád se jen samou nervozitou převalovala tak tady máte výsledek. Manžel to dostal jako dáreček k dnešnímu svátku 🙂 Vysloveně mi zakázal to někde psát nebo uveřejňovat, ale já vím, že tady to zůstane jen na našich stránkách. PROZATÍM. Ale holky potichoučku aby se to neleklo a neuteklo 😵 😵 😵 😵
P.S 11 den po ET.

mufinka26
4. lis 2011

@sajab velikánská gratulace 😀 vidíš a to si se tak bála a jak máš náádherné // 😀 😀 😀

sal80
4. lis 2011

@sajab Ahoj zlatíčko!! Krása, opravdu nádhera 😉 Víc psát zatím nebudu, ale jsem šťastná s Tebou 😀 Jak se cítíš? 🙂
A Karlíčkovi...vše nejlepší k svátku 🙂

sal80
4. lis 2011

@mufinka26 Ahoj Martinko 🙂 Jak se má dnes moje maličičká buchtička? 🙂

mufinka26
4. lis 2011

@sal80 ta se má moc dobře 😀 pěkně mamince obrací žaludek vzhůru nohama 😀 😀 😀 ale jinak je to miláček 😀 a co ty? jak se cítíš? pěkně zahnízduješ? 🙂

mufinka26
4. lis 2011

@sal80 to ti ještě musím napsat, narazila sem na úžasný kočárek z obrovskou korbičkou a krásně lehoučkej, teda, to mám s toho v hlavince gulášek, ale je fakt suprovej 😀

sal80
4. lis 2011

@mufinka26 Tak to je moc šikovná holčička. Vyřiď jí ať pokračuje a klidně Tě klidně trápí 🙂

Kočárek je krásný, podobný tomu v mém albu. Ale já budu možná potřebovat větší 😉

sajab
4. lis 2011

@sal80 Sašenko, to mu nemůžu vyřídit i kdybych nakrásně chtěla, hned by poznal, že jsem to tu dala, a to já nechci 😉 Přesto moc dík 🙂
@mufinka26 Martinko tobě také děkuji. 🙂

mufinka26
4. lis 2011

@sal80 no joooo ty budeš mít vlastně ty dvojčátka 😀 😀 😀 😀 já sem ráda, že mě takhle trápí, včera sme byly v tom malvíku, domu sme dorazily za dvě hodinky a já byla celý den totálně hotová 😀 😀 ted budu muset do krámu pro pečivo, doma nic nemáme 😒 teda manžel my napekl palačinky, ale já na ně nemám vůbec chut, malinká by si dala spíš toustíky se šunčičkou 😀 😀 😀

mufinka26
4. lis 2011

@sajab ty půjdeš v pondělí na krev vid a UTZ? 😉

janinous
4. lis 2011

@sajab Velikaaaaaaanskaaaa..i kdyz radeji ne moc hlasita..gratulace!!!!!!! My jsme Ti to rikali, ze ti vasi andilci nad vami bdi 🙂 To je naaadherna zprava po ranu!!!!! Tak se drzte, a oslavenci vse nej!! 😵

sal80
4. lis 2011

@mufinka26 Jasně...už mám pro ně i jména 🙂

sajab
4. lis 2011

@mufinka26 Ano jdu v pondělí na krvičku na UZ, samozdřejmě, že tam ještě nic nebude, ale aspoň se už nemusím tak bát. I když minule jsem měla test jak sníh a v krvy byly nádherné hodnoty, tak doufám, že se to teď neotočí 😒
@janinous Janinko děkuji mocinky, také budeš mít, já tomu pořád nějak nemůžu věřit. 😅

sal80
4. lis 2011

@janinous Dobré ráno, Janininko 😀

mufinka26
4. lis 2011

@sal80 a jaký? 😀 😀 😀

mufinka26
4. lis 2011

@sajab neotočí neboj

sal80
4. lis 2011

@mufinka26 Bedříšek a Jindřiška 😀

mufinka26
4. lis 2011

@janinous dobrééé ráánko 😀

mufinka26
4. lis 2011

@sal80 krásnééé 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
4. lis 2011

@mufinka26 Taky se mi moc líbí 😀 😀 😀

sajab
4. lis 2011

@mufinka26 Také v to moc doufám, tak snad se ti naši andílci opravdu postarají o to aby nám tu ty moje slunička nebo sluníčko vydrželo nejméně do 8měsíce 😅

mufinka26
4. lis 2011

@sal80 na dušičky se my zdálo, že ke mě přišla maminka a řekla my at se nebojim, že Adélka bude v pořádku, mám pocit, že to ta holka opravdu bude a že nám jí mamča pěkně hlídá

mufinka26
4. lis 2011

@sajab no minimálně holka 😀 prostě léto budeme rodit pěkně zasebou všechny 😀

sal80
4. lis 2011

@sajab Jasně, že vydrží. Je tam jak v bavlnce. Nikam se spěchat nebude 😉

sal80
4. lis 2011

@mufinka26 Já jí taky hlídáááám!!!!!

mufinka26
4. lis 2011

@sal80 to je moc dobře 😀 😀

Holky já jdu pro ty housky, je my čím dál víc zle a mám na ně hroziánskou chut 😀 😀 😀

sajab
4. lis 2011

@sal80 No to se u nich(něho) právě neví,jak se rozhodne,tak to zas pofrčí ☹
@mufinka26 No jasně, to bude nejporodnější léto 2012 😀 😀 😀

sajab
4. lis 2011

Holky zjistila jsem, že sem na koníka chodí pár lidí z mého okolí, kteří mě znají osobně,takže bohužel ač nerada tak raději albíčko mažu. Nechci aby se to u nás rozkřiklo ☹ ☹

janinous
4. lis 2011

Dobré ránko všem, holčičky moje!!!!!!!!!!!!!!
@mufinka26 Neco noveho, krome kocarku?? Co je to zac??? 🙂 Taky v nich od rana opet lezim..jenze ja mam jeste mooooore casu 😉 Tak snad to vybiranim kocarku nezkriknu vsechno 😉
@sal80 A jakpak se ma nase pracantka???? Vikendik pred Tebou!!!!! 🙂

janinous
4. lis 2011

@sajab Nevadi, klidne ho smaz, my jsme videly, co jsme potrebovaly!!! 🙂 No a nebo kdyz ho budes mit pristupne jen pro pratele, tak drbny nemaji sanci!!!! 🙂