Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teruberi
16. srp 2011

@caricia1 to chapu...ale na druhou stranu-jeste se nadelame dost ne?Duchodu se nedozijem...tak proc trochu neuzit🙂

sal80
16. srp 2011

@teruberi Nestěžujme si a berme to pozitivně....zemřeme v produktivním věku 😀 😀 😀

daphney
16. srp 2011

@sal80 tak hlavně ať už se dlouho nikde nemešká a kouká dorazit v plné parádě 🙂 no zase neustále vyhlížím tu ovulku jestli budou nějaké příznaky, nebo jestli už jsem jí prošvihla 🙄 a za dva týdny budu testit jak šílená 😀

daphney
16. srp 2011

@sal80 klasika, když na něco fakt čekáme, tak nic 😠 😠 😠

sal80
16. srp 2011

@daphney Jen testi a neboj, ty jednočárkové jsem včera vykoupila. Teď už jsou v prodeji jen ty, které ukazují takovou tu dálnici 😀

daphney
16. srp 2011

@sal80 no mám obavu, že já doberu poslední zásoby těch jednodálnicových 🙄 ale příště už budeme mít všichni novou dovávku těch // 😀

sal80
16. srp 2011

@daphney Však sama uvidíš, že tam budou dvě // 😉
Já, jakmile dostanu MS, tak od toho dne, za 21 dní začínám se stimulací. Mám dlouhý protokol. Takže pak 4 týdny hormonů a pak....šup s potomky do bříška 😉

daphney
16. srp 2011

@sal80 a co máš všechno na hormony?

sal80
16. srp 2011

@daphney Ještě nevím přesně, ale budu mít Fraxiparine na ředění krve, pak buď Menopur nebo Gonal či Puregon. Včas nahlásím a zdokumentuji 😀

daphney
16. srp 2011

@sal80 Fraxiparine pak ti zůstane celé těhu?

teruberi
16. srp 2011

@sal80 jak rikas 😎

caricia1
16. srp 2011

@daphney Já mam taky Fraxiparine a ten je na celé těhu 😉

daphney
16. srp 2011

holky to vám teda nezávidím... no já zase bezlepkovou dietu 😖 asi fakt každá máme něco... hlavně aby to k něčemu bylo 😉

cuddle
16. srp 2011

@sal80 tak skoda, aspon nadeje byla

cuddle
16. srp 2011

holky zjistila jsem ze nejlepsi pristup je, urcite to nevyslo, vsechno spatne, nemam zadne priznaky, zadne potize, to je ztraceny, vsechny holky s timto postojem posilaji // testy i s vlozenym 6ti bunecnym embryjkem, ja s pozitivnim pristupem, a krasnou blastocystou nic, takze tentokrat budu asi taky negativisticka....holt to nevyslo, tak priste a doufam, ze ten // test je ten v supliku, pac ty / jsem spotrebovala urcite minule 😀 😀 😀 😀

sal80
16. srp 2011

@daphney Musela jsem na rychlo pryč, ale už jsem zpět 🙂
Fraxiparine mi zůstane asi nejen po celé těhotenství ☹ Vypadá to, že bude mým společníkem i při cestování a tak. Výsledek genetického vyšetření...

sal80
16. srp 2011

@cuddle Věděla jsem, že je to planá naděje, ale líbil se mi ten pocit, že možná... Ale jak se říká - počítej s horším a doufej v lepší. Tak pojďme doufat 😉

sal80
16. srp 2011

@cuddle Jasně, ty / už nejsou....vyprodáno. Měli je jen v omezeném množství. Teď už jsou ty //. Takže i ten v šufleti je // 😉 😀

cuddle
16. srp 2011

@sal80 sakra, ze jsem si ho nevzala uz minule, kupovala jsem je vsechny najednou, ze ja vytahla zrovna ten / 😀 😀 😀

sal80
16. srp 2011

@cuddle Asi jsi sysel 😀 😀 😀 I na sysle však dojde a bude co dát do nory 😉 Vystláno už doma máš, ne? 🙂

sal80
16. srp 2011

@cuddle Myslím místo na postýlku...třeba 😀

sal80
16. srp 2011

@cuddle I kdyby měla být postýlka na skříni, tak tu na ní místo mám 😀 😀 😀

cuddle
16. srp 2011

@sal80 my mame detsky pokojik = momentalne polo pracovna a polo susarna pradla, takze tam narvu i 2 najednou 😉

sal80
16. srp 2011

@cuddle Tak to je jisté, ten doma, ten je dvoučárkový 😉

sal80
16. srp 2011

@cuddle Kdy jdete na IVF, KET? Pokud jdete....

cuddle
16. srp 2011

@sal80 jdu 18.8 - teda pokud bude vse v poradku a embryjko se hezky rozmrazi, zjistuju rano v 8.30 a pak cca 11-13 byvaji transfery....a testovani 10 dnu po, cili 28.8 porad doufam, ze ta hromada 8 je stastna!!!!

teruberi
16. srp 2011

@cuddle tak uz jen dvakrat se vyspis a uvidis mimiska 🙂 Je to pravda, ze tam promitaji embrijko v televizi, nez Ti ho zavedou? Ja se na to moc tesim 🙂

teruberi
16. srp 2011

@sal80 jinak ja tu postylku asi beze srandy budu muset dat na skrin-mame 1+1 😀 ale jestli se zadari, tak si za odmenu poridime neco vetsiho 🙂 takze dvoji duvod, nac se tesit 🙂

sal80
16. srp 2011

@cuddle To tedy je osmičkové štěstí. Budu na Tebe MOOOOC myslet a držet všechno, co jen půjde. Palce i jazyk za zuby...pokud to pomůže 😉

sal80
16. srp 2011

@teruberi Nepotřebuješ postýlku, stejně budeš mít miminko stále při sobě...i v noci. Budeš jen kojit a přebalovat a kojit a kojit 😀 Tak na co postýlka??? 😀 😉