Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
18. srp 2011

@caricia1 vid... 😀 😀 😀 to by byla asi před zoo pěkná tlačenice 😀 😀 😀 chudáčci opice 😀 😀 😀 včera sem manželovi ukazovala ty nebesa a moc se mu to líbylo.. někdy mi přijde, že se těší pomalu víc jak já 😀 😀 😀 😀 sice to nedává moc na jevo, ale já to na něm už poznám 😀

daphney
18. srp 2011

děkuji za podporu holky, fakt to funguje... jdu si udělat ledovou kávičku a zakousnout nějakou dobrůtku 🙂 jinak k té moči... posílám "zajímavý" odkaz http://urinoterapie.sweb.cz/

berte ho prosím s rezervou 😀 😀 😀

caricia1
18. srp 2011

@mufinka26 To je jasný,chlapi to prožívají taky dost silně,jen to nedají znát ale je to tak..Ten muj když má slabou chvilku tak to řekne a to si troufam říct,že to nese opravdu hůř než já.
Jo a k těm nebesům,přesně tohle se mi líbí,taky bych něco takovýhop chtěla,ale nemam odvahu něco kupovat dokud nebudu opravdu těhule...Ale teda nutkání by bylo 😀 😀 😀 😀

caricia1
18. srp 2011

@daphney Noo,tak to jinak než s rezervou brát nejde 😀 😀 😀 😀

caricia1
18. srp 2011

A já se jdu pustit do žehlení,veřte,že se mi opravdu moc chce 😀 😀 😀 😀

mufinka26
18. srp 2011

@caricia1 když já to svoje nutkání nedokážu nějak zastavit 😅 😅 😅

mufinka26
18. srp 2011

@caricia1 to ti věřím mě to čeká taky 😀 nechceš já ti ten koš prádla pošlu, když už v tom budeš 😀 😀

caricia1
18. srp 2011

@mufinka26 Ale jo,já hrozně ráda žehlim,vůbec mi to nevadí a budu klidně žehlit celý den 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
NO JASNĚ ŽE NE! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
18. srp 2011

@caricia1 😀 😀 😀 😀 to sme na tom úúplně stejně 😀 😀 😀 žehlení je pro mě hrob 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 já se také v nakupování nedokážu ovládnout, prostě je to silnější než já 😀 asi zase se snažím vybírat oblečky a nezbytné věci třeba v bazárku nebo v nějaké akce, říkám si, příště třeba už na to nenatrefím 😀 😀 😀 a tak vesele nakupuju i když test stále hlásí jen /

daphney
18. srp 2011

@caricia1 v tomhle počasí bych žehlila tak leta lehátko u vody 😀

mufinka26
18. srp 2011

@daphney taky kupuju věci v akcích, protože si říkám, že pak až to bude potřeba, tak to v akci nebude 😅

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 přesně tak!!! a pak třeba budeme muset být doma, šetřit se, budeme na PN nebude tolik peněz, budeme kupovat plínky a jiné věci a budeme rády, že toho máme tolik již koupeného 😅

mufinka26
18. srp 2011

@daphney tak tak... jak se říká připraveným štěstí přeje 😀 😀 takže miminka honem k nám 😀 😀 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 a mi připravené jsme!!!! 😀

mufinka26
18. srp 2011

tak @cuddle už má touhle dobou mimíska v bříšku 😀 😀 takže je vlastně těhulka 😀

mufinka26
18. srp 2011

@daphney no jéje... víc už to ani nejde 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 fakt už mi chybí akorát kočárek a postýlka 😀 😀 😀

mufinka26
18. srp 2011

@daphney no nad tou postýlkou sem ted docela uvažovala, tu co chceme maji ted v nádherný akci 50% 😅 😅 😅 vypadá to, že jí pak zase na delší dobu přestanou vyrábět. 😅 to by mě teda pěkně naštvalo, kdyby nám to vyšlo a mi jí nesehnaly 😠 a říkám si, že postýlka se nezkazí 😅 a co se týče záruky na ní se nic moc nemůže rozbít a když tak by to manžel dokázal spravyt 😅 😅 no říkala sem ti, že mi to leze na mozek, už sem asi moc co? ale já si prostě nemůžu pomoct, touha po mimískovi je šíleně veliká. no a říkm si, že to prostě vyjde a basta, kdyby náhodou ne tak bych to pak mohla darovat mému bráškovi 😀 😀 až by si pořídil rodinku 😀 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 to je super, koukej mi hned poslat odkaz ať na ní kouknu 😀 nikomu ji dávat nebudeš, kde by asi to malé chuďátko chrnělo? 🙂 jiná varianta, než že to vyjde se totiž nepřipouští 😀 takže jdu mrknout na postýlky 😀

mufinka26
18. srp 2011

@daphney dám foto do alba 😀

mufinka26
18. srp 2011

@daphney je tam tak se jukni 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 náááádherná 🙂 má ji sousedka, live je hezčí než na fotce... škoda, že máme světlou ložnici, jinak bych do ní taky šla 🙂

daphney
18. srp 2011

si asi taky budu muset zařídit albíčko 😉 😉 😉

mufinka26
18. srp 2011

@daphney já jí právě taky viděla naživo, původně sem chtěla obyčejnou, ale manžel jakmile viděl tuhle tak jednoznačně řekl, že si radši něco připlatíme a koupíme tuto 😀 no a když sem jí ted viděla v tý akci tak ti nevím, ale nejradši bych jí hnedka obědnala 😀 Aby to ale na manžu nebylo trochu moc šoku najednou 😅

mufinka26
18. srp 2011

@daphney no to bys měla, abych se taky mohla kochat tím co máš v plánu pro mimíska 😀 😀 ona je to dobrá inspirace 😀 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 já bych do ní šla, pokud je v akce, pak třeba už nebude a máš ji zatím kde schovat aby doma nepřekážela... jdu na to albíčko 😀

mufinka26
18. srp 2011

@daphney no schovat by možná i byla kde 🙂 v ložnici pod postelý 🙂 tak ty jdi na albíčko a já jdu zase chvíly něco dělat, musím dát PC oddych, nějak se my začal sekat 😅 😅 tak za hodinku jsem zpět 😉 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 jasně,tak zatím papa 😉

cuddle
18. srp 2011

holky jinak nejaky problem v caru technickeho razu, omlouvali se mi a dohodli jsme se ze prijdu na 13 tou znovu, tak jsem se sla domu najist a za chvilku vyrazim, stejne jsem predtim v tom spechu zapomnela souhlas ke KETU, tak to aspon vyzvednu , jinak embryjko se pry dobre rozmrazilo a je v poradku