Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 to je fakt, no pri tom kolko nervov ti usetri.. 😉 a nemas ho na tyzden....to je dlhodoba investicia

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd Jen jsem si potřebovala ulevit, stejně do něj půjdu 🙂
Jsi v práci nebo doma?

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 v praci...ako kazdy den od pondelka do piatku od 8rano do 5tej vecer 😒 ale dneska padam o 15:30 huraaaaa neviem sa dockat vikendu....ty tiez zarezavas v praci alebo si niekde pekne doma v chladku? 🙂

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd Jasně, že jsem v práci. Přece Tě v ní nenechám samotnou 🙂 Domů půjdu chvilku před Tebou 🙂 Ale zase....čekala jsem tu na Tebe, než dorazíš :-P Přišla jsem před sedmou 🙂 Příště Ti uvařím kafe, ale nesmíš se toulat, aby Ti moc nevystydlo 😀

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 zlata..... 🙂 ja by som sa sem teda na siedmu nedokazala dotrepat a aj keby som to dokazala tak mojmu sefovi by taky pracovny cas nevyhovoval....uz teraz som rada ze tu nemusim byt od 9tej do 6tej....ja rano sice vyleziem z postele cca okolo 6tej, no najskor sa musim zobudit a uvarit si kafe....to zaberie cca nejaku pol hodinu, ktoru stravim pri pocitaci na nete....potom sa odsuchtam do kupelne dat si sprchu a umyt zuby...potom budim priatela....kym sa sprchuje on, ja chystam ranajky, desiatu, obed aj olovrant do prace (ponovom jeme 5x denne a zdravo....takze furt varim) potom ranajkujeme...z domu odchadzame spolu okolo 7:40 a na 8mu sme tu....tolko nas casovo narocny ranny ritual 🙂 to kaficko od teba by som si ale nechala uvarit s veeelkou radostou...jeden krat by nieco nachystal niekto mne...a nie naopak 🙂

katka.gzd
26. srp 2011

@cuddle jasne, to je ono...my sme mali na nase macicky ten najmensi fialovy

sal80
26. srp 2011

@cuddle Ano, to je toto 😀

cuddle
26. srp 2011

@sal80 vznesla jsem tam dotaz jestli si muzes vybrat velikost, ze bych vzala jak kocce tak psum , uvidime, plati jim to jeste 5 dnu, za 300 a postovne se mi to zda byt dobra nabidka

sal80
26. srp 2011

@cuddle Vidíš, až teď jsem si všimla, že je to v akci. Já byla na jiných stránkách... Jak jsi to objednávala?

katka.gzd
26. srp 2011

@cuddle @sal80 pozeram ze som vas kocky pekne namlsala na to 🙂

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd To ano. To bude krásný život bez chlupů na ponožkách, v puse a...všude 🙂

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 ono uplne uplne bez chlpov to nebude nikdy...aj svoje vlasy si ceses a napriek tomu ich mas po zemi napadane 😉 no ked raz za tyzden zoberes hafana niekam von a poriadne ho tym preceses tak tu zmenu k lepsie spoznas, to garantujem...no 100% to nebude nikdy....to aby som vam tu nepropagovala splneny sen zasa....

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd 100% zlepšení zase nečekám, ale výrazné ano. Jen se stav, úmyslně dva dny, co dva...stačí jeden den, nezametu a nevysaju 😀

sal80
26. srp 2011

@cuddle Už odepsali. V nabídce jsou dvě velikosti - medium a large. Cena je jednotná a velikost si lze vybrat. Ale jak ji zadat do objednávky...netuším ☹

jimmy1
26. srp 2011

@barousek my jdeme na 2.IVF 😉 to první, teda KET z něj, mám vedle v postýlce 😵

mufinka26
26. srp 2011

@sal80 tak sem se na chviličku dostala na net, máme ho v práci zakázaný, ale znáš to 😅 😀 jinak mi máme pracovní dobu od 9:00 do 21:00 ale ráno tu musíme být už v 8:30 a večer se od tud dostáváme v 21:30 no a než dojedu domu a ráno než dojedu do práce to mi trvá hodinu 😀 nejlepší je to v prac. dny, to vezu ještě holku do školy takže stáváme v 6:00 a vyrážíme z domaova v 6:45 😀 nemám řidičák tak musíme jet autobudem a metrem 😀 No vážně uvažuji o tom, že si řidičák udělám, ušetřila bych strašně moc času 😀

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 🙂 ještě, že jste takové šikulky 😀 Odkud jsi z Prahy?

mufinka26
26. srp 2011

@sal80 jojo z Prahy 😀 ale někdy to dojíždění je horší, než kdybych dojížděla bůh ví kam daleko 😀 manža mi dneska psal, že sem asi blázen, protože se mi dneska v práci strašně moc líbíí, jak mě ta práce chyběla 😀 jen škoda, že je tak málo času na vás holky 😉

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 V Praze jsem bydlela 5 let. Strašně se mi tam líbí 🙂 Chtěla bych tam, ale nevím, jestli bude chtít i Tomáš. Ale myslím, že ano 🙂 Teď jsem se ho zeptala a řekl: "im, im"...takže ne 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
26. srp 2011

@sal80 to my bysme zase chtěly z Prahy, máme v plánu si za pět let postavit domeček, někde mimo Prahu 😀

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 To zní dobře. Také by možná šel kousek od Prahy, ale ne přímo do ní 🙂 Zatím to ale není aktuální plán. Máme aktuálnější plány...mnohem aktuálnější 😉 😀 😀 😀

mufinka26
26. srp 2011

@sal80 to chápu, to máme všicííí 😀 😀 😀 jinak já sem si v práci už vyřídila volno na 5.-6.9 řekla sem, že jdu na menší gyn. zákrok a , mám být po něm tři dny v klidu 😀 😀 takže my to hodí celkem sedm dní volna 😀 jo ten směnej provoz má něco do sebe 😀 nikomu tentokrát nechceme nic říkat, ani rodině, budeme dělat mrtví brouky 😀 😀 a pak jenom všem oznámíme, že nás bude víc, ale až to bude na 100% jistý 😀 😀 i se srdíčkem, srdíčkama 😀

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 U nás ani nikdo neví, že budeme podstupovat IVF. I když vlastně ano, ví to švagrová 🙂 Pokud se zadaří, tak naši budou mít pod stromečkem oznámení 🙂

mufinka26
26. srp 2011

@sal80 u nás to vědí všichni, už nás nebavylo pořád odpovídat na otázky typu, tak co jakto, že ještě nechováte, takhle sme všem řekly, že musíme na IVF a daly nám pokoj 😀 tentokrát ten pokus bude jenom můj a manžílka naše malý tajemství 🙂 doufáme, že bude odměněno sladkou odměnou v podobě // 😀

mufinka26
26. srp 2011

jooooo když neni šéfová v práci to je pohodáááááááááá 😀 člověk může být i na netu 😀

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 Bude!!!! 😉

sal80
26. srp 2011

🙂

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 Já si tu dopisuji sama se sebou 😀 Takže ještě jednou a pro Tebe 🙂 Já dnes byla v práci už před sedmou, ale pracovat jsem začala až v jednu 🙂 Ale pšt 😉 😀 😀 😀 😀

mufinka26
26. srp 2011

@sal80 to já sem dneska na kase, takže přístu k netu 😀 akorád ty lidi pořád chtěji platit 😀 😀 😀