Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
8. srp 2011

@sal80 my začali v 19 a čeká mě 3. IVF s darovanými vajíčky,protože už mi nefungují skoro vaječníky a nedostanou ze mě žádná kloudná vajíčka,už mi jich zbývá hodně málo podle AMH

sal80
8. srp 2011

Jsem si sem dala fotku...ta holčička s dlouhým vláskem vpravo a vlevo mi není moc podobná 😀

marca22
8. srp 2011

@sal80 😀 😀 😀

sal80
8. srp 2011

@vannilie Tak ještě zůstaň 🙂
Kam jdete? My do KV 🙂

vannilie
8. srp 2011

ALE MY SE NEVZDAME HOLKY

vannilie
8. srp 2011

@sal80 my jezdime do zlina

sal80
8. srp 2011

@marca22 To je nemilé, ale hlavní je, že se na to přišlo brzy 🙂 Určitě se podaří a i Ty se tu s námi budeš bavit o jménech 🙂
Máš dárkyni?

sal80
8. srp 2011

@vannilie To je jasné, že ne. Mám už připravené jména 😀 A můj muž taky. Oznámil mi, že spodní hranice potomků jsou 3 😀 Truhlík...já se modlím alespoň o jediné 🙂 (vlastně o dvojčata, ale pšt 😀)

vannilie
8. srp 2011

@sal80 jo ja bych take brala dvojcata.a je to pri jednom.jake mas jmena

vannilie
8. srp 2011

🙂

sal80
8. srp 2011

To já bych ráda dvojčata. Ale dětí bychom chtěli opravdu víc 🙂
Jména? No...nejsme zastánci pouze českých jmen, takže to vidíme na nějaká kosmopolitnější 😀 Já bych moc chtěla Matyldu, ale nějak to nesklízí úspěch 😀 Musím na něj opatrně a takticky 😀 A jaká jména chcete u vás? 🙂

marca22
8. srp 2011

@sal80 právě že se na to přišlo pozdě,2 roky to nikdo neřešil,pak už bylo pozdě na stimulaci,už jsem nereagovala. Jména už máme a dárkyni nám sehnali v CARu na září. 🙂 Jinak jsme na tom podobně,chtěli bychom teď dvojčátka a za pár let, ještě tak jedno,tak uvidíme jak to nakonec dopadne 😉 Jména už máme taky vybraná 🤐

vannilie
8. srp 2011

@sal80 jo to verim.ja bych take brala dvojcata.me se libi adelak,terezka,katerina,a ella.a klucici jirik,martin,petr,filip

marca22
8. srp 2011

Tak u nás vede Kristýnka,Deniska,Adrianka pro holčičku,Davídek,Filípek a Kubíček pro chlapečka 🙂

sal80
8. srp 2011

@vannilie Můj brácha má Ellu. Je to nádherné jméno 🙂 U nás se o jménech moc nebavíme, ale už jsme se bavili a vítězně zatím zní Jasmínka, Kryštůfek, Anička, Jonášek, Tobiášek a Tea. Všechno je ale ještě tak daleko... 😒 Někdy si říkám, že stále jen čekám ☹

vannilie
8. srp 2011

@sal80 jo to je fakt jen cekame.snad se dockame.jenze ella nevim protoze segra maji emmu

sal80
8. srp 2011

@marca22 My chceme jména, která ještě v rodině nemáme. A všechny, které tu píšete už u nás jsou. Jsem jediná bezdětná. Pak už jen 18.letá dcera sestřenice, která mám teď půjde do čtvrťáku 🙂 Tak snad mě nepředběhne i ona 🙂

vannilie
8. srp 2011

@sal80 ale me se libi tobiasek a tadeasek

sal80
8. srp 2011

@vannilie No a? Emmička a Ellinka....tozní při volání jinak 🙂 Já naší Elče říkám od narození Lizinko, Lizy, Lízoa tak 🙂 Láskyplně, to se ví 🙂 Jsou jí tři 🙂 Když jí řeknu Ellinko, tak mě opraví, že je přeci moje Lízinka - láska 😀

sal80
8. srp 2011

@vannilie Tadeáš také zazněl 🙂 Tomáš (muž) je ale typický praktik. Bude řešit jména až nastanou 🙂 To jen já ujíždím. Ale když...jsem typicky natěšená a netrpělivě tikající ženská 😀

vannilie
8. srp 2011

@sal80 jo ja take resim jmena ikdyz je hodne brzy.ale co uz.my jsme takove 🙂

sal80
8. srp 2011

@vannilie Jo, jo 🙂

marca22
8. srp 2011

@sal80 myslim si že není nic předčasné,dítě bude tak jako tak,je to jen otázka času

sal80
8. srp 2011

@marca22 To je milé vysvětlení 🙂 Kdy jdeš na třetí IVF? 🙂

vannilie
8. srp 2011

🙂

vannilie
8. srp 2011

@sal80 a vy jdeet kdy na ivf

vannilie
8. srp 2011

holky pro dnesek se loucim

vannilie
8. srp 2011

dobrou noc 🙂

marca22
8. srp 2011

@sal80 za měsíc začínám stimulovat sliznici a ET by nás čekal na konci září,v říjnu mám narozky,tak doufám že bude dáreček v podobě //
Nám to je třeba osobně jedno,děláme to pro nás nejrychlejší,já vždycky říkala že bych chtěla 1 dítě své a druhé adotovat,své bylo prioritou,to už teď neplatí,protože své mít nemůžu,dělohu mám zdravou tak doufám že alespoň o to těhotenství nepřijdu,v těhotenství si vytvořim k tomu dítěti/dětem vztah,porodím je,budou prostě moje,kdyby byla pro nás adopce méně složitá,šli bychom i do ní,ale s našimi požadavky by to bylo na dlouho. Já mám štěstí že jsem našla fajn chlapa který není sobec a jestli budu děti jeho biologické nebo ne je mu uplně jedno,děti miluje stejně jako já a je jedno jestli naše nebo "cizí"

sal80
8. srp 2011

@vannilie Koukám, že se Ti chce do postele asi jako mně 😀......vůbec 🙂