Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
27. črc 2011

Ahoj, myslela jsem,že to stihneme ještě v srpnu, ale musíme opět podstoupit imunologii,takže zase čekání 😒 snad se v srpnu dostaneme alespoň na IUI ať nám to rchleji uteče 🙂 Co už máte vše za sebou?

jaruska111
autor
27. črc 2011

Já mám za sebou už jeden pokus v květnu, ale nějak jsem se nenastimulovala měla jsem jenom jedno embryo a tím pádem na další pokus musím čekat a ten je v druhý půlce září 🙂)

daphney
27. črc 2011

koukám, že všede je to v tom čekání stejné.... já mám pocit,že pořád lítáme akorát po doktorech a výsledek zatím nikde... v prosicni mi byla zjištěna celiakie tak jsem na bezlepkové dietě... v lednu proběhlo IUI a bez úspěchu...v červnu jsem byla na laparce a potvrzena emdometrioza,takže ted znova imunologie a pak už snad bude naše první IVF, jinak bych ráda ještě v srpnu šla na IUI v nativu ať se alespoň něco děje...
Tak ted vám určitě napíšou lepší protokol,ať je pořádná úrodička 🙂

jaruska111
autor
27. črc 2011

@daphney To já nemám jiný problém kromě toho že nemám vejcovody, tak přemýšlím že by jsme chtěli zkusit NATIV a další postup jako u IVF krom hormonalní stimulky.... Jdeme na pohovor někdy koncem srpna, tak jsem zvědavá jak se tam s nima domluvíme...

daphney
27. črc 2011

a kam chodíte do centra? chodíme do gennetu, byla jsem tam celkem spokojená, ale jak se pořád nic neděje,tak mě to přestává bavit ☹ ale teď se to snad zlepší a hurá do toho... NATIV je fajn,vždycky se alespoň jeden folík a je to podstatně levnější než normální IVF

jaruska111
autor
27. črc 2011

@daphney My chodíme do Pronatalu Praha. Tak uvidíme co nám tam řeknou, jak se hlavně budou tvářit na NATIV, doufám že nám ho budou chtít udělat....

daphney
27. črc 2011

@jaruska111 to snad ano i když je to pro ně méně finančně výhodné, bohužel na tohle hodně CaRU kouká 😒 já ted netrpělivě čekám mrchu abych mohla zavolat do gennetu a objednat se na UZ a pokusit se alespoň v mezičase o IUI
dneska se snažím nastudovat ceník, ale nějak se v těch informacích co hradí pojišťovna a co si člověk platí sám moc nevyznám...

jaruska111
autor
27. črc 2011

@daphney Víš co já normálně ovuluji každý měsíc, budu do sebe cpát hormony a pak se dozvíš že je to k ničemu?! tak to zkusím tohle do IVF mohu jít kdykoliv.... 🙂 🙂 Takže mi to tam moc nevymluví, a kdyby se hodně cukaly mohu jít jinám...

daphney
27. črc 2011

@jaruska111 to je rozumné a budete si to IVF v nativu plaťit nebo to hradí pojišťovna? Já také ovuluji snad každý měsíc, doufám, že folíci nejsou prázdní a že je vajíčko dostatečně zralé...

jaruska111
autor
27. črc 2011

@daphney čéče něco si platíš ze svého v pronatalu chtějí tak 25000kč i s léky za klasický IVF, NATIV stojí míň ale třeba metodu isci hradjí pojištovna s části. Platíš třeba katetry , něco málo za sál atd při punkci, nemám ještě přesně info až budu po konzultaci dám určo vědět.

daphney
27. črc 2011

@jaruska111 super to budu moc ráda, no stejně počítám že to bude určitě darda.....ještě že se dozvíme kolik budeme plaťit až po dovče 😀 jinak bych asi místo dvou týdnů v egyptě byla na zahradě pod stanem 😀 Myslím, že ty pražský CARY budou mít podobné cníky

vanule
31. črc 2011

ahoj holky, můžu mezi Vás. Po 3IUI jsme postoupili na další metu a tou je IVF snad v září -pokud se zase nebude něco protahovat.
@daphney a protože nám pravděpodobnou cenu řekli už před dovčou, tak opravdu žádná nebude. A bohužel ani pod ten stan to není, počasí néé a né být letní 😨

petrala
31. črc 2011

Ahoj vsem,take uz uvazujeme o ivf...jen se toho dost bojim...Ted chodim do Iscare Praha tam mi delalai 5x iui ale neuspesne,ted bych rada do nejakeho statnih centra,jelikoz ivf neni uplne nejlevnějšíi a v Iscare je jedno z nejdrasich center☹Takze jen se rozmyslet kam a hned na ivf ale spis bych sla poprve do nativ ivf🙂

petrala
31. črc 2011

kazdopadne zari rijen chci jit na ivf

vannilie
31. črc 2011

ahoj holky

vannilie
31. črc 2011

muzu se pridat

vannilie
31. črc 2011

😉

daphney
1. srp 2011

@vanule já se dozvím cenu někdy příští týden, jdu do gennetu na UZ a pokusíme se ještě o jedno IUI, než absolvuji konzultaci na imunologii kvůli endometrioze a pak šupky do IVF

daphney
1. srp 2011

@vannilie ahoooj
jasně,jasně... přidej se,alespoň nás bude víc 🙂

vannilie
1. srp 2011

ahojky dekuju moc 😉

vannilie
1. srp 2011

@daphney ahojky moc dekuju za privitani

vannilie
1. srp 2011

😉

misanda
1. srp 2011

holky, zahlídla jsem témátko...tfuj tfuj tfuj všem!!!! Posílám dvojnásobné bacily, doufám, že to pochytáte...! 🙂

vannilie
1. srp 2011

@misanda ahojky moc dekujeme

daphney
1. srp 2011

@misanda děkujeme za bacilky a dokonce dvojité, tak to bude určitě tutovka pro všechny 😀 😀 😀 Přeji pokud možno pohodový zbytek těhulkování a zdravá (ťuk, ťuk,ťuk ) miminka 🙂

vannilie
1. srp 2011

🙂

vanule
1. srp 2011

@misanda určitě děkujeme a tobě taky tfuj tfuj k pohodovému porodu. A že vyšel páreček je moooc krásné 🙂

vanule
1. srp 2011

@daphney my právě vše možné vyšetření už máme za sebou včetně imunologie-tam zjištěna mírně zvýšená buněčná imunita, takže dlabu Prednison, teď utrogestan ať mám trochu pravidelný cyklus a ještě mi byly doporučeny vitamíny (beru Femibion800) tak snad to dostatečně podporuju 😨

daphney
2. srp 2011

@vanule taky už jsem na imuno byla, byla mi zjištěna celiakie,takže jsem na dietce,jinak snad v poho... ale ted tam musím údajně kvůli té endometrioze, že se vyšetřují ještě nějaké protilákty,takže taky počítám s Prednisonem... Jinak léky žádné neberu, jen listovku... po Utrogestanu jsem měla cyklus ještě rohházenější než bez něj,takže jsem to vzdala... holt když nepřijde mrcha,zajdu na gyndu a dostanu vyvolávačku 😒
v pondělí jdu do Gennetu,tak uvidíme 🙂

vanule
2. srp 2011

@daphney já dnes dobrala poslední utroš(ten u mě 100% působí, naštěstí tak jak má), takže během dvou dnů je MS tady, pak jsem vyfasovala antikoncepci 😒 což nechápu, já chci mimi a néé anti....a pak začne ten kolotoč, krev, testy, ovu, foliky atd atd. Budu čekat s čím příjdeš v pondělí 😵 držím palce ať jsou to jen pozitivní zprávičky!!