Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
7. říj 2011

@pitrisek26 Dvanáct týdnů nic? No...to nám dělaj naschvál!!!!! 😠 😠 😠

sal80
7. říj 2011

@drndapetka Klidně pro ní i zajedu, ale někam se asi schovala nebo ztratila mobil a asi ani nenašla schránku...beztak neumí psát ☹

caricia1
7. říj 2011

@sal80 Nemám ho sem jak dostat 😀 Zítra se ukáže 😀 Co ty jak je??

caricia1
7. říj 2011

@sal80 hele s tím sexem..Smí se už týden po transferu a co se týče těhu tak se může taky ale s kondomem kvůli infekci a kvůli spermatu které vyvolává děložní stahy 😀 😀 To jsem vyčetla takže ono to tak horký neni 😀

sal80
7. říj 2011

@caricia1 Jdeš zítra na krev? Je sobota.... Jinak na testíku budou stále // 😉 Jen.....dej si pozor na ruce, ať si je nepočůráš až budeš zítra (přesněji v 00:01) testovat 😀 😀 😀 😀

sal80
7. říj 2011

@caricia1 Také Tě ta abstinence vyděsila, viď? 😀 Týden jde 🙂 A s čím že má ten sex být? S Kondomem? Kdo to je? Mám Tomáše, nechci jiného 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
7. říj 2011

@sal80 😀 😀 😀 😀 na krev jdu aaaaaž 12.10,možná mě do té doby překvapí mrcha a bude vymalováno 😒

caricia1
7. říj 2011

@sal80 Já taky pořádně nevím co to je,neuměla bych s tim ani zacházet 😀 😀 😀 😀 A po transferu vážně už po týdnu můžeš.V Praze dokonce píšou že už 5tý den od ET..Mě v Natalu řekli že týden.Tak to je v klídku. 😀 12.týdnů,víš jak bych byla mrzutá? 😀 😀 😀 😀

sal80
7. říj 2011

@caricia1 Kdepak....čekám na ní já, tak jí rozbij hubu (preventivně) a pošli jí ke mně!!!!! Vůbec s ní nediskutuj!!!!!

sal80
7. říj 2011

@caricia1 Vím..................naprosto přesně vím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pitrisek26
7. říj 2011

@caricia1 tak to si mě hodně potěšila, já bych si do ledna okusala nehty do masa 😀

caricia1
7. říj 2011

@sal80 😀 😀 😀 taková doba,to je až nelidský 😀 Dobře já jí kdyžtak přesměruju na tebe,snad nebude dělat krky 😀 Ale hlavně snad mě ani nenavštíví kdopak je tu na ní zvědavej 🙄 🙄 🙄 🙄

caricia1
7. říj 2011

@pitrisek26 😀 kdyby jen nehty! 😀 Ikdyž je asi fakt že neni dobrý nějaká extra divočina ale zákaz opravdu neni 😀

sal80
7. říj 2011

@caricia1 JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....................jsem na ní TUZE zvědavá 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
7. říj 2011

@caricia1 Co je to EXTRA divočina????? Třeba v mechu a kapradí? To zní, ne? 😀 😀 😀 😀

caricia1
7. říj 2011

@sal80 Nu abych ti řekla pravdu tak sama pořádně už ani nevíííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
7. říj 2011

@caricia1 Asi už jsme starší a pokročilé 😀 😀 😀 😀 A největší vzrůšo je tak maximálně v koupelně. Vím...není nad postel!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
7. říj 2011

@sal80 Bingo!!! 😀 😀 😀

daphney
7. říj 2011

@caricia1
@sal80 no to je zase téma... a já v práci 🙄 taaaaaak a teď jsem koukala do programu a dle rozpisu mám sexuální abstinenci (respektive Michal) až od pondělka... jupíííííííííí 😎 😎 😎

caricia1
7. říj 2011

@daphney Tak to budeš mít kráááásný víkend 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pitrisek26
7. říj 2011

@daphney co to máš za rozpis?

daphney
7. říj 2011

@caricia1 v to doufám, mám být hnusně,tak asi zalezu do peřin a doufám, že někdo se mnou 😉 Ty budeš občůrávat papírky?
@pitrisek26 to mám z caru, mám tam napsánu kolikáty den jít na UZ, kdy zhruba bude OPU a od kdy pohlavní abstinence pro chlapa aby měl dostatek čerstvého materiálu 😀

caricia1
7. říj 2011

@daphney budu čůrat o sto šest 😀 😀 ale v duchu myslím že přijde o víkendu mrcha,cítim se tak.Nu uvidíme 😀

baryla
7. říj 2011

Ahoj holky. tak jak sem vas tady dočítala ,tak sem se ikrasně zasmála. Hlavně to stěma Vašíma kozenkama. Tak pro info. Dneska jsme po OPU---- Urodilo se nam 13 vajíček. Na 6 kousku mame ICSI a dalších 7 nechavame oplodnit samovolně. V pondělí bude transfer. Na 3 dny jsme dostali Agolutin. Jak se nam embryjka vyvíjejí nas budou informovat telefonicky. 🙂 🙂 🙂

baryla
7. říj 2011

Holky zustal mi nějaky GONAL. Nevíte kde se mam obratit kdo by jej chtěl. díky 😉

caricia1
7. říj 2011

@baryla Ahoj tak to je super.. 😉 urodička je slušná,držím palce 😉

daphney
7. říj 2011

@caricia1 mrchu nech sal, ta už se jí nemůže dočkat, ty si ji užiješ o letních prázdninách ještě dost 😉
@baryla tak to velká gratulace, jsi pěkná slípka 🙂 kd máte předpokládaný RT?

baryla
7. říj 2011

. doktor říkal at sme připraveni i v neděli kdyby nahodou. Ale oficialne jsme se domlouvali na pondělí-- prodloužena kultivace. Ale tyky se zminil že pokud jich bude kvalitních více tak by sme počkali klidně do uterka. tak fakt tetkom ja to jen na tech prdelkach naších --jak jim to pujde. 🙂

baryla
7. říj 2011

holky co stim gonale kdepak mam písnout. kdo by jej chtěl. 😕

teruberi
7. říj 2011

@daphney no,akoratm ze v pondeli jdu na KET,asi teda, jeste mam zitra UTZ pro potvrzeni,ale v Heliosu rikali na 90 % 🙂