Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

hotaska
6. zář 2011

Holky dlouho jsem tu nepsala, ale chodím nakukovat 😉 ....... nemáte někdo nějaký fígl jak téměř bezbolestně píchnout Decapeptyl? 😝

Já po první stimulaci nabrala, ale vůbec by jsem to neřešila. Do 12 týdne jsem to měla dole, zvracela jsem jak šakal! A když né, tak po porodu to půjde samo .... to mi věřte, jsem dva roky od porodu a pořád jsem hubenější než za mlada 😀

cuddle
6. zář 2011

@daphney ja za rok s hormony , stimulace na IUI, IVF, predtim clostyl atd. nabrala asi 12 kg....pak se mi pred IVF podarilo v pauze s hormony dat 4 kg dole, takze mam 8 nahore uz ted, ale vzhledem k tomu ze mam pres 90 kg, tak nemuzu moc pribrat, a hlavne je nejaka statistika, ze silnejsi zeny pribiraji mene, doufam, ze tak 10-12 kg mi bude stacit...hubeny holky i 30 znam pripady a vsechno shodili, v tom maji zase vyhodu genetickou

cuddle
6. zář 2011

@hotaska ja mam spek takze to jde lip .....musis proste pichnout a vpustit najit nejaky mistecko pod pupikem kde to pujde

hotaska
6. zář 2011

@cuddle Už minule při první pokusu mě ta potvora Decapeptyl bolel 😠 a to jsem za ty 3 týdny vyzkoušela kde jaké místo ..... a teď zase ☹ tak jsem si říkala jestli nedělám něco blbě. Je fakt, že toho špeku moc nemám, tak jestli je to tím, nebo co!

daphney
6. zář 2011

@cuddle tak jsem na to zvědavá, já nám teď tak mezi 62-65 kg na váhu raději nelezu 😒 naštěstí jsem těch hormonů ještě moc neměla,jen clostil a IUI bez stimulace....

holky vyrážím na imunologii, jsem zvědavá co mi doktorka řekne, držte prosím palečky... zatím pačko 😉

daphney
6. zář 2011

@hotaska jestli chceš kus ti půjčím, já mám na pupku pořádnýho macka 😀 😀 😀

hotaska
6. zář 2011

@daphney 😀 😀 😀 já to beru!

mufinka26
6. zář 2011

@daphney držím palečky 😀
@hotaska špíček taky daruji 😀 😀 😀
moje váha je taková trochu větší takže zájemci o mé špíčky hlaště se materiálu je dost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hotaska
6. zář 2011

@mufinka26 😀 😀 😀

teda jestli mě to tak moc bolí jen kvůli tomu špeku co tam není 😠 😠 😠

daphney
6. zář 2011

ufff tak jsem tady, no moc jsem se toho nedozvěděla, zítra musím na odběry krve a pak se uvidí podle výsledku,tak jen doufám, že se to tím zase neposune 😒

sal80
6. zář 2011

@daphney Vůbec nestraš, že se po stimulce přibírá ☹ 😢

teruberi
6. zář 2011

Ahoj holkyy!!!!Jak se vsecky mate?DLouho jsem tu nebyla. No ze se vamdo toho vmesuju,vazne jsem ucenila tu svoji pneumaticku na pupiku,co jsem si posledni dobou vypestovala 😀 Akorat uz ji budu mit skoro vsude rozpichanou... 😢

teruberi
6. zář 2011

@sal80 No jasne a take roste obvod pasu 🙂 Ale za 9 mesicu to zhodis, neboj...🙂

teruberi
6. zář 2011

Jinak holky, stimulace asi vali dobre,rikal pan doktor Texl,ze se mi tam klube 9 krasnych vajicek 🙂 Uz tady asi zadna nejste,tak at zase nejsem trapna,pujdu radeji spat 🙂 .Brou

sal80
6. zář 2011

@teruberi Ahoj 🙂 Pověz mi, jk často budu muset při stimulaci chodit na UZ? Musim odjet a nevím, jestli se nebudu muset vracet z HK do KV ☹

cuddle
6. zář 2011

@sal80 po hormonech se dost pribira...ja za rok 12 kg ☹

cuddle
6. zář 2011

@sal80 ja byla 1 den krev, 5ty den krev, 8my den ultrazvuk, 12 den ultrazvuk 14 den OPU

sal80
6. zář 2011

@cuddle Já mám dlouhý protokol. Stimulaci na 4 týdny.

katka1311
6. zář 2011

@sal80 jak probíhá dlouhý protokol?Který den MS se začíná píchat?A čím se stimuluje? 😅

sal80
7. zář 2011

@katka1311 Dobré ráno, Katko 🙂 Také ještě nevím, jak vše probíhá. Co vím je to, že je to stimulace na 4 týdny. Já bych měla píchat Menopur, ale fakt ještě nevím. V CARu řeší i můj syndrom PCO. Vše zjistím zítra. Stimulovat začínám 21DC. Doktor v centru mi řekl, že od 1DC za 7 týdnů dojde k ET. To vychází okolo 17.10. Chytřejší budu však až zítra 🙂 Pak Ti vše povím 😉

daphney
7. zář 2011

dobré ranko,
tak už jsem lehčí o 5 zkumavek krve a mám volat 26/9 na výsledky,počítám s tím, že to bude v pohodě 😉
Jakpak se máte???

cuddle
7. zář 2011

@sal80 ja mela taky dlouhej, ale zacala jsem 16ty den a pak jsem byla v caru az 1 den a pak jak jsem napsala, predtim ne

teruberi
7. zář 2011

@sal80 to se urcite budes muset vracet vicekrat. Ja to mam v papirech na trikrat, jednou krev, pak krev s UTZ a pak UTZ...

@cuddle Jak to, ze to mame jinak, ty jsi byla jednou navic?

daphney
7. zář 2011

holky mám dotaz, já myslela, že po v době stimulace chodí jen na UZ a oni chtějí i odběr krve? Nevíte na co?

cuddle
7. zář 2011

@teruberi myslim ten 12ty den jsem byla na nejakem ultr, ktery se ne vzdy dela, pac jsem mela predtim nejaky pomaly narust, tak to jeste kontrolovali kvuli dalsim lekum myslim

cuddle
7. zář 2011

@daphney u nas kontroluji nejdriv jen krev , narust hodnot atd, kdyz toho na ultr nejde moc poznat, pac je zajimaji az ty vetsi foliky, kolem toho 8 dne stimulace, kdy uz je jasnejsi ktere vypadaji ze budou na odber

mufinka26
7. zář 2011

@daphney ono jak kde, u nás se chodí jenom na UZ a krev ti berou, až při odběru vajíček a to kvůli tomu, jestly nemáš náběh na hyperstymulák 😉

mufinka26
7. zář 2011

Jinak holky krásné ránko přeji 😀

daphney
7. zář 2011

díky za odpověď holky, ale snad se tohle vše dozvím až půjdu ka konzultaci před stimulkou

caricia1
7. zář 2011

Dobré ráááánko🙂