Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vanule
26. zář 2011

@neemoo1 vidím, že jsi z FM chodíš i tam k doktorovi do CARu??

vanule
26. zář 2011

@cuddle tak to jsem ráda, že to nemám jen já takové starosti s tlakem-ale mi to vážně dělají takové situace. Sedím v čekárně úúúplně v pohodě, pak na mě přjde řada a srdce cítím až v krku. Snad to tentokrát nějak vydýchám.

petrajda
26. zář 2011

@vanule no tak vidíš a prej nejstarší 😝 😀

vanule
26. zář 2011

@petrajda v těsném závěsu 😀 😀

hotaska
26. zář 2011

@petrajda
@vanule
já myslím, že v nejlepších letech 😉

vanule
26. zář 2011

@hotaska no to děkuji, budu doufat, že mi ještě neujelo pendolino 😀 😀

vanule
26. zář 2011

jinak dnešní utz ukázal 19 foliků,dnes poslední Merional, zítra večer Pregnyl, OPU se koná ve čtvrtek 29.9

mufinka26
27. zář 2011

@vanule to je skvělá zpráva 😀 gratulace 😀

pitrisek26
27. zář 2011

@vanule ahoj to je suprové, kolik dní si píchala a kdy si začala, potřebuji si to naplánovat, já asi začnu příští týden, díky 🙂

petrajda
27. zář 2011

@vanule no tak to je úžasná úroda.!!!! hip, hip hurá!!!

Mě teda dneska bere levej vaječník jak prasátko... to by bylo aby se tam ještě najakej folík nevokázal 😀

petrajda
27. zář 2011

teda nikdy jsem nečekala že je takhle budu odpočítávat po jednom 😀

cuddle
27. zář 2011

ahoj holky, chtěla jsem Vás všechny pozdravit, doufám, že se máte všechny dobře 🙂
já se dnes nemůžu donutit něco začít dělat, zapla jsem si pracovní notas a chodim kolem něho velkym obloukem , ach jo to je dneska den, nejraději bych jela někam na výlet,když je tak hezky ... 🙂
jsem zvědava co mi v pondělí řeknou na ultrazvuku, jestli sliznice nic a rovnou mi něco dají ať se to pohne z místa.... 😒
jinak v patek konzultace genetiky se to blíží , sem zvědavá co nám tam řeknou nebo po nás budou chtít vědět....a včera taky doplněné poslední 3 papíry na sociálku, ted už čekají jen na vyjadrení z mesta, ze s nama nejsou problemy a zijeme v klidu a pohode a pak navsteva u nas...

petrajda
27. zář 2011

@cuddle já se ti nedivím. Kdybych nemusela být v práci vyvaluju se někde venku,či si prostě jinak užívám.
No já tak nějak pomalu začínám počítat s tím že zavolám na sociálku a dohodnu si schůzku. Rozhodně vím,že jestli se tohle nepovede,jako že to tak zatím vypadaá,tak do třetího už nepůjdu.
Prostě se dlouho už jen náš život točí kolem gynekologů,menstruace, termínů, vyšetření a mám pocit,že se ten život dá užít i jinak.Adopce je pro nás naštěstí dobré východisko, nemáme s tím s mužem problém. Teď jen aby jsme vyhovovali a pak zavolal ten jejich kouzelnej telefon.

cuddle
27. zář 2011

@petrajda vis my si toto rekli uz po tom prvnim pokusu - nebylo mi dobre, byla jsem porad nevrla, vse jsem prozivala , hormony lomcovali no nic moc teda....navic po tom nezdarenem ET jsem si myslela, ze se zhroutil svet, porad jsem si rikala, vsichni kolem tehotni a proc ne ja....no a po tom KET kdyz byly // tak jsem byla uplne v nebi, no a pak pad na tvrdou zem, holt je to tak, nekomu se krasne podari bez problemu na poprve a jinemu ne, je to o tom, kolik toho jsi ochotna podstoupit a taky kolik do toho muzes investovat..., predbezne jsme se dohodli, ze do 3tiho pokusu bychom ted nesli, pokud by se nepodarilo, v klidu by jsme absolvovali adopcni kolecko a cekali. kdyz bych mela zachvat, ze to preci jen chci do te 3tice zkusit a pokusit se jeste jednou nebylo by to asi driv jak za rok, dva

petrajda
27. zář 2011

@cuddle mi taky ten třetí pokus máme jakoby do budoucna, kdyby náhodou. Ae už teď je jasné,že si budem muset neplánovaně připlatit za tohe kolo ivf,takže se fakt vydyndáme z peněz. Já nesedím na koruně to vůbec ne,ale řekla sem si,že ty další peníze ,které zase nějak našetříme raději vložím do děcka které nám jednou snad bude dáno z kojeňáčku. Možná si to maluju příliš naivně, absolutně nevím co adpoce obnáší,jen co jsem četla a mluvila s jednou známou co tohle celé absolvovali,ale tak nějak mi to připadá přijatelnější než celé další kolo ivf. Ale uvidíme,třeba za čas budu mluvit zase trochu jinak

hotaska
27. zář 2011

@vanule ahoj, ty máš OPU ve čtvrtek a pregnyl zítra večer? Trošku jsem se zasekla, já mám taky OPU ve čtvrtek, ale pregnyl dnes v 21:00 😕
Jooo a pěkná úrodička 😀 , šikulka!

katka.gzd
27. zář 2011

@sal80 ahoj, pozeram ze uz dlho od teba ziadne novinky...mne vcera pichli agolutin..nakoneic kratky protokol...cakam na mrchu a potom mam gonal...je docela mozne ze mrcha dojde na vikend a teda budeme mat dooost podobne terminy OPU a ak nebudem mat OHSS tak aj ET 🙂 uz sa tesim....inak tie dve igelitky liekov co som domov doniesla z lekarne teda mojho draheho dost vyplasili 😀 ako sa mas?

caricia1
27. zář 2011

Ahoj zlatíčka,tak jsem zpět z CARu,mám v sobě dva nanučky...Nakonec museli rozmrazit všechny tři a z 8mi buněčného je 6ti buněčné a z 6ti buněčného je 4 buněčné..To zamrazení je trochu zpomalilo,tak stojíme spíš při zemi...Je to divný,ale máme nějakou dobrou náladu,bereme to s rezervou,řekli jsme si že nepočítáme ted že by to vyšlo a prostě se těšíme na další stzimulku.I doktor to neviděl zrovna růžově.Takže uvidíme
Nu a jak jste na tom dneska vy berušky?? 😉 😉

lenkule
27. zář 2011

Ahoj holky, muzu se k vam do diskuse pridat? Ceka nas v rijnu prvni pokus na ivf. Jsem z toho trochu vyplasena, pristi tyden se chystam na "predoperacni vysetreni" co chteli do caru. V papirech je psane i ekg - chteli ho po vas take?

katka1311
27. zář 2011

Ahoj holky 🙂
@caricia1 gratulace ke KETu.Malé pecičky budou bojovat.
Já dnes taky KO v CAR a v jestli v pátek dorazí MS a UTZ bude O.K.tak začínám se stimulkou 😉

katka1311
27. zář 2011

@lenkule na předoperační chtěli EKG to mi natočila obvodní dr. 😉

vanule
27. zář 2011

@pitrisek26 začala jsem v pátek 16.9. dvě ampule Merionalu, za pět dní kontrolní utz, dle doktora nic moc, tak zvýšil dávku na 5ampulí (ty jsem měla 6dnů) takže celkem stimulka 11dnů

vanule
27. zář 2011

@hotaska včera-tedy v pondělí poslední Merional a dnes ve 20h Pregnyl a ve čtvrtek OPU-bohužel náš CAR o svátcích a víkendech nedělá, takže řada na mě dojde až ve čtvrtek, ale dle protokolu dnes večer píchnout Pregnyl

katka1311
27. zář 2011

Holky nezůstanou vám některé ze stimulky injekce?(Fostimon,Menopur atd.)

hotaska
27. zář 2011

@vanule aha, dopoledne jsi psala: zítra večer Pregnyl - ale teď už mi to sedí 😉 úplně jsem se lekla, že nám to nesedí, když jdeme ve stejný den 😀

vanule
27. zář 2011

@hotaska tak budeme bojovat spolu 🙂 🙂

baryla
27. zář 2011

Ahojky holky. Dlouho jsem se neozvala. tak ja sem dneska začala s gonalem rano 150 ui jednotek a večer 112.5ui jednotak . do toho 2x denně synarel. konečně se něco děje u nas doma. a taky mi dali už i neschopenku. na kontrolu jdem až v pondělí 3.10. papa. 😉 🙂

hotaska
27. zář 2011

@katka1311 jestli nebudu muset vrátit do Caru tak mi zůstane Merional 75m.j. ..........4x

hotaska
27. zář 2011

@vanule to jo 😎, ale jen odběr a dalších pár dnů. Já mám bohužel po dnešní kontrole odložený transfer. Sliznice vysoká, ale nekvalitní a ještě polyp 😝 takže po OPU asi za 10 dní odstranění polypu. Děťátka do mrazáku a k mamince až další cyklus.

petulak1988
27. zář 2011

@hotaska ahojky mohu se zeptat...slysela jsem ze prvni tri IVF jsou hrazene...jak to je???dekuji moc