Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vanule
3. říj 2011

@cuddle ahoj, držím palce aby mrcha dorazila a ty jsi mohla hupsnout do akce......

cuddle
3. říj 2011

@vanule dekuju, vypada to tak na zacatek prosince nebo spis leden, pac mezi tema svatkama se mi po doktorech chodit nechce...

baryla
3. říj 2011

Ahoj holky. tak za chvilku jdu na kontrolu do Polanky. dnes je 7 DEN co píchm gonal. zatim mi zustalo 375 jednotek tak jsem zvědava jestli je budu jestě potřebovat. holky ja se nemůžu dočkat OPU.jsem napnuta jak stunka- u nas je to druhy pokus a tentokrat poslední. řekli sme si s manžou že 35 let je naše hranice. a ta je tady. tak zetim vam všem držím palečky a ja se jdu chystat na tu kontrolu. tak pa. 😉

vanule
3. říj 2011

@cuddle to ti úplně věřím, že alespoň svátky si člověk užije v pohodě bez doktorů.

vanule
3. říj 2011

Teď jsem si volala jak to s námi vypadá a potvrzeno zítra v 10h transfer....smíšené pocity-radost i obavy, ale hlavně je to velký krok dopředu po tom všem čekání...

caricia1
3. říj 2011

Ahoj zlatíčka,jsem tu 😉 Tak jak to tu vypada?

caricia1
3. říj 2011

@vanule Ahoj,tak to je super!!Koli si jich necháš zavést?? 😉 😉

vanule
3. říj 2011

@caricia1 včera jsme si říkali, že dvě. Určitě se zeptám co doporučují (je mi jasné, že konečné rozhodnutí je na nás) ale protože nejse žádné tintítko, tak aby šlo vše bez problémů-kdyby nááááhodou vyšly obě 🙂 a jak se citíš ty???

caricia1
3. říj 2011

@vanule Já se cítim dobře,jsem trochu unavená z toho Utrouše ale dobrý 😉 Jen mě dost často bolí břicho,už od transferu jako kdybych to měla každou chvilku dostat tak akorýád to už mi trochu leze krkem 😀

vanule
3. říj 2011

@caricia1 já jsem měla nasadit utroš hned po OPU, tentokrát zavádět 2-2-2 a opravdu slast. Dříve jsem ho polykala, tak po půlhodince nastoupilo točení hlavy, ale brzy to odeznělo. Snad si mrcha dá pro jednou dovolenou...mimochodem já mám 3tí den dovču a už se nudím 😀 😀 😀

caricia1
3. říj 2011

@vanule já mám tak y2-2-2 😀 je to namna 😀 No vidíš,já už jsem se s tou nudou tak sžila že už jsem uplně otupělá 😀

vanule
3. říj 2011

@caricia1 tak ty jsi se v posledních týdnech určitě nenudila 🙂 svatba, teď transfer-samé hezké akce 😵

vanule
3. říj 2011

@vanule teď "užíváš" nemocenské a kdy tě čeká testování???

caricia1
3. říj 2011

@vanule no to jo 😀 ale stejně už je to moc dlouhý.. 😀

vanule
3. říj 2011

@caricia1 opravdu mi chybí prac. režim 😀 už si píšu sama sobě 🙂

caricia1
3. říj 2011

@vanule A to jsi doma teprve chvilku 😀

vanule
3. říj 2011

@caricia1 no právě. Další rozhodování bude co dál- jestli přejít na nemocenskou nebo to zkusit v práci 😨

caricia1
3. říj 2011

@vanule No to uvidíš,záleží hlavně na tom jak se budeš cítit..A jestli dobře a máš fyzicky nenáročnou práci tak to jde 😉

vanule
3. říj 2011

@caricia1 jsem v obchodě a jsem tam sama, takže určitě by se to neobešlo bez nějakého zvednutí tamtoho či onoho, ale určitě nechci riskovat. Akorát pán šef se nějak neměl k tomu, aby si alespoň na chvíli našel náhradu, než budu vědět jak na tom jsem- dle testů.

caricia1
3. říj 2011

@vanule no v tom případě bych určitě radši zůstala doma..Je zbytečný riskovat,to za to pak nestojí 😉

vanule
3. říj 2011

@caricia1 no právě!!! musím být hodná holka a prostě pro jednou kašlat na práci. Za to čekání to určitě stojí (tedy doufám, že bude stát) 😉

caricia1
3. říj 2011

@vanule přesně tak 😉 Radši bud doma v klidu 😵

gambrinuska
3. říj 2011

Ahoj holky, načuhuju do diskuse, abych našla někoho spřízněného kdo bojuje s náma 😕
Jen zkráceně je to naše 3.IVF a máme za sebou 1MA přiřozeně a 2 biochem těhu po IVF, takže nic neni jednocuché snažíme se cca 3 roky.Můžu se přidat?
Ted stimuluju v novém CARu v PLZNI VE SMETANCE dlouhý protokol gonal a cetrotide(navim přesně 😅) a někdy koncem týdne mě čeká OPU
Holky přIplácíte si některé IMSI nebo PICSI? nevim jestli zvládnu dočíst zpětně 160stránek 😅

baryla
3. říj 2011

Ahoj holky. Tak jsem dnešní navštěvu zvládla. Foliku je plno a prej ukázkovych vše ma 15,14, 13 mm. zítra kontrola . V pátek máme OPU. Já se tak těším. gambrinuska-- cetrotide už pícháš nebo teprv začneš? Na OPU by sme meli jít stejně v ten patek. Akorat my jsme z polanky. My si nepřiplacime nic, i u prvního IVFvše šlo samo. Akorat se nam oplodnilo 6 vajíček .V den transferu byli 2 . Ale pak se jedno prestalo dělit-- na transfer nam zustalo 1., ---IVF neuspěch. biochem těhu. 🙂

eva.u
3. říj 2011

Ahojky holky,tak po dnešní návštěvě caru 🙂 navýšení injekcí,tak jsem zvědavá,jak na tom budu ve četvrek 🙂 ,kdy jdu zase na ulz 🙂

hotaska
3. říj 2011

@gambrinuska Ahojky, máme PICSI 😉

gambrinuska
3. říj 2011

@baryla já už pícham nějaké 3 týdny, dneska jsem byla na utz a mam cca 15 folikulů 10-16mm tak uvidíme ve čtvrtek jdu na kontrolu a bud bude OPU v sobotu nebo v pondělí. nám tovždycky dost pochcípalo při vývoji takže si chceme přilatit imsi nebo picsi, je to taková naše poslední naděje 😔 nevim jestli byjsme naštřili na hrazené 4.IVF
@hotaska a zaznamenali jste nějaké lepší výsledky?

baryla
3. říj 2011

@gambrinuska Je to asi lepší využit tetkom všech možností. Je fakt že to stoji docela dost. Ale naděje svitla , nazappoměn že v parlamentu se mluví o hrazení 5 pokusů IVF a to do věku 50 ti let. Ale kdo ví kdy. Tetkom je že se po novem roce hradí 100 kč na 1 den to stihly . 😉

gambrinuska
3. říj 2011

@baryla jo když máme něco platit tak stihnou všechno, vim že se o tom jedná, ale je tam nějaká podmínka, že si musíš nechat zavádět jen 1 embryo, my jsme měli 2 a pak dokonce 3 tak se taky toho bojim 🙄

vanule
3. říj 2011

@gambrinuska ahoj my si dali IMSI a platili jsme 11tisíc