Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 právě, že když člověk zhubne takje to normální, že se nemenstruuje, ale já nezhubla a stejně nemenstruuju, ale doktorka mi říkala, že je to s tím syndromem úzce spjatý...

teta_bob
12. srp 2011

@daphney celý rok chodíte do gennetu a ještě tě neposlali na IVF? na co jako čekají?

sal80
12. srp 2011

@teta_bob
@daphney
Tomáš má taky spermio nic moc, ale řekli nám, ať si koupí Selzink. Je to doplněk výživy a stojí asi 120Kč na 60dní. A spermio se zlepšilo 🙂 Zkuste 🙂
A co se ovulace týká tak ovuluji zcela vyjímečně.

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Naopak...když jsem zhubla, tak jsem začala mít MS 🙂

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 jupííí, tak třeba se to povedlo 🙂 ....11 let a nic s tebou nedělají? nikdy jsi nebyla na IVF?

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 aha, tak to je opravdu k neuvěření, myslela jsem, že to myslíš naopak.....kolik jsi zhubla?...byla jsi hodně silná?

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Nadváha a PCO jde dohromady tak, že se pak přijde o MS ☹ Znám to.

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 jj, přítel si koupil selen, zinek, éčko, céčko, béčko...se mu směju, že je jak důchodce....snad se to taky zlepší, problém je taky v tom, že je kuřák, to má na kvalitu velký vliv..

marca22
12. srp 2011

Teda holky když vidim to vaše AMH nechcete mi kousek dát?

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 ...já jsem typický příklad toho, že výjimka potvrzuje pravidlo, jsem celkem štíhlá, velikost 38, takže se i doktorka divila, že mám tenhle syndrom....

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Tom také kouří. V tom Selzinku je všechno a není zapotřebí hrsti tablet 🙂

teta_bob
12. srp 2011

@marca22 ahojky, proč? ty trpíš hypostimulací???

marca22
12. srp 2011

@teta_bob 🙂 no tak nějak by se to taky dalo říct,prostě nereaguji vůbec a nebo strašně pomalu,zatímco vy reagujete přehnaně

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Ne, nedělali. Stále mi říkali, že je čas, že jsem netrpělivá a tak. Pak jsem chodila jen na preventivní prohlídky, jinak nic. Cestovala jsem, studovala a vypnula. A teď máme před prvním IVF 🙂
Bojím se i doufat, že by se zadařilo 😖

sal80
12. srp 2011

@teta_bob To jo. Já mám velikost 42-44, a při svých 182cm, to celkem jde. Ale štíhlá nejsem. A nebo jsem, ale ne jako topol, ale jako dub (jak říkal Werich) 🙂 Příroda je prostě dost hravá, jen by si mohla jít někdy hrát třeba na Lunik 9, na Slovensko.

daphney
12. srp 2011

@teta_bob asi až zahřmí 😠 nejdřív imunologie, pak čekat na výsledky... pokom genetika + čekačka na výsledky, HSG... následně IUI - negativní, pak laparoskopie + hysteroskopie, pak prý další IUI ze kterého sešlo a už toho mám dost, takže buď chci přirozeně najít // nebo IVF

daphney
12. srp 2011

@marca22 beruško, ráda bych ti klíďo dala půlku, kdyby to šlo, ale jestli chceš alespoň trochu potěšit, zlanařila jsem kamarádku do darování vajíček, ještě teda neměla ani první pohovor, ale myslím, že by to mohlo klapnout, je jí 32 a má krásnou zdravou holčičku 😎

sal80
12. srp 2011

@daphney Souhlasím 😒

marca22
12. srp 2011

@daphney To jsi hodná,poslalas jí do gennetu ju? Tam mají dárkyně velké odměny,zaslouží si to 😉

sal80
12. srp 2011

@marca22 Potřebuješ přivést dárkyni? Moje švagrová i kamarádka darují a teď chce ještě jedna darovat. Má dvě děti a je jí 33 let.

daphney
12. srp 2011

@marca22 jj do gennetu 🙂

marca22
12. srp 2011

@sal80 Ne nepotřebuji,chodím do Gennetu a tam se na dárkyni dlouho nečeká,na září už máme domluvený IVF cyklus s darovanýma vajíčkama,ale díky 😉
Holky nevíte co to znamená u chlapa snížená morfologie spermií tomu mému to našli na imunologii jen o 1 % a nikdo na to nic neřekl,on by chtěl v budoucnu darovat sperma když viděl jak to šlo u nás,že některé páry pak čekají na mimčo dlouho,tak by chtěl pomoct.

marca22
12. srp 2011

@daphney To je super,tak snad projdou všemi těmi testy 😉

daphney
12. srp 2011

@marca22 http://www.spermiogram.cz/spermiogram-od-a-do-z/ koukni sem, třeba to tam najdeš... taky nevím co přesně to znamená 😒

marca22
12. srp 2011

@daphney aha,tak tam je nějaká deformace,no doufám že nakonec nebude problém ještě s jeho spermíkama,ale oni snad vyberou ty nejpěknější ne?

daphney
12. srp 2011

@marca22 určitě vyberou ty nejlepší

daphney
12. srp 2011

tak holky, byla jsem na UZ a folík povyrostl, asi bude obulka posunutá... dneska 15,4 mm sliznice nic moc, ale prý tam nějaká je... tak já už to fakt nechápu 😒

caricia1
12. srp 2011

Holky slyšely jste už o ,,prstíkové metodě,,?? Já jsem na to ted narazila a koukam jako blázen,je to pro mě teda uplná novinka 😀 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@caricia1 já už jsem o tom slyšela a dokonce ze zoufalství i praktikovala... to víš, tonoucí se stébla chytá... a výsledek vidíš sama 🙄

caricia1
12. srp 2011

@daphney no já na to čučela jak blázen 😀 😀 Možná to taky zkusím 😀 😀