Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
17. srp 2011

@cuddle 😀 😀 😀 😀 Vzala bych to přes ty plínky rovnou k porodu

caricia1
17. srp 2011

@sajab Hlavu vzhru 😉 😉

mufinka26
17. srp 2011

@sajab to chápu, taky si to říkám, že snad všechnu smůlu máme mi 😠 ale ono se to obrátí k lepšímu neboj 😉 musíme věřit 🙂

sajab
17. srp 2011

@caricia1 No, mě klesla hoooooooooodně!!! Jinak s tím porodem,mohu přispět čerstvou zkušeností z 23.6,takže se ptej 😀 😉

daphney
17. srp 2011

@sajab ahoooooj 🙂a co teď s tebou budou dělat??? no snad se to posune jen o pár týdnů 😉

daphney
17. srp 2011

@caricia1 jj v práci 😠 😠 😠

sajab
17. srp 2011

@mufinka26 Já se o to snažím,ale poslední dobou mi to nějak nejde. Ještěže mám ty kamarádčiny kluky, jinak bych skončila v Kromclu 😒 Jo a ještě jsem od DR dostala dvě injekce s antibiotikama a jedny v práškoch domů.

cuddle
17. srp 2011

@daphney holt chce to zajit do prodejny a vse ohmatat a vyzkouset, ale malo prodejen dela treba 10 znacek, spis se snazi vetsinou 3-4 takze pak toho musis opravdu obejit a vyzkouset vic a hlavne kazdymu asi pasuje a sedne do ruky neco jineho a stejne vetsinu vychytavek zjistis az za provozu
co psala ta pani o tech easy walker uzavrela tak, ze za cenu toho kocarku si mohla koupit 3 levnejsi a neresit porad neco, ze kvalita neodpovidala cene a stejnou sluzbu by ji udelal i mnohem levnejsi kocarek, holt sla za predstavou, ze je to kvalitnejsi material, neni vyrobeno v PL, CN ( stejne to tam vyrabi , jen nato daji svoje logo )
pamatuju kamosku pred 4 lety vybirala a koupila tehdy Qiunny stal fakt dost 25 nebo tak nejak, druha koupila Tako za 8 - vse trojkombinace myslim - no a znackovej porad reklamovanej, vzhledove bylo to Tako snad dle me povedenejsi a nakonec ta s tim levnejsim s tim jezdila do 3 let, kdezto tak s tim drahym ho reklamovala a nakonec si koupila jinej.....holt je to kumst vybrat pravej...

cuddle
17. srp 2011

@sajab ty mas ani ne 2 mesice po porodu a uz chces tehulkovat? teda odvazna to zena 🙂

mufinka26
17. srp 2011

@sajab fíha, ale zase když to pomůže. Hlavně nevěš hlavu holka, jak říkám to štěstí se na nás usmát už musí 🙂

sajab
17. srp 2011

@cuddle No to víš, čekám na ty zázraky 4 roky a když už jsem je měla na dosah tak mi odešli 😢 Takže ta touha je obrovská!!!

sajab
17. srp 2011

@mufinka26 Jo ono se směje, ale za zády 😠

cuddle
17. srp 2011

@sajab tak to je mi lito, pekne se poradne dej dohromady fyzicky i psychicky, holt je to narocny boj cim nekdy zenska musi projit....

daphney
17. srp 2011

@cuddle to je pravda, je potřeba si je pořádně vyzkoušet a osahat, ještě že na to máme tolik času 😀

sajab
17. srp 2011

@cuddle No mě povídej 😖 Snažím se být co nejvíc klidná ale když ti v tom brání jisté okolnosti a neustále se ti něco se..,tak je těžké házet to za hlavu.

caricia1
17. srp 2011

Miláčkové já letím do města papapa 😉 😉

mufinka26
17. srp 2011

@daphney v praze teda kousíček za prahou v hostivicích sme byly z manželem v ednom většim obchodě z kočárky a kojeneckejma věcma, docela sem koukala, kolik tam maji značek. Já dělala v takovim malinkym krámku, tohle bylo fakt velký 🙂

mufinka26
17. srp 2011

jo jinak dneska mi přišly krásný nebesa 😅 😅 😅 to je už úplně poslední věc jakou sem koupila, další nakupování bude až budu stopro těhule 😀

sal80
17. srp 2011

@cuddle Také jsem panna kočárky nepolíbená. Neznám praktičnost, ale ten hluboký se mi TUZE líbí 🙂

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 tak to se budu muset kouknout kde to je a vyrazit na obhlídku 😀 jůůůů tak je koukej nafotit ať se taky pokocháme 🙂 já už týden říkám, že si něčím udělám radost a zatím jsem nic nekoupila

mufinka26
17. srp 2011

@daphney už je v albu 🙂

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 super 🙂 ten se ti opravdu povedl 🙂 máš celou tu soupravičku co je na fotce nebo jen nebesa?

mufinka26
17. srp 2011

@daphney pěkný vid? ve skutečnosti, je to ještě hezčí než sem doufala 😀

mufinka26
17. srp 2011

@daphney celou soupravičku 😀

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 je opravdu krásná a neutrální barvička... hodila by se mi do ložnice, ale já už mám dvě soupravičky do postýlky, také velinkavé 😀

mufinka26
17. srp 2011

@daphney mi ted máme čtyři sady z nebesy 😀 říkám s fleku můžeme mít dvojčata 😀 😀

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 alespoň nebudeš muset tak často prát 😀 no myslím, že ještě jednu bych pořídit mohla 😀 😀 😀

sal80
17. srp 2011

@caricia1 Ahoj a....dobré ráno 🙂 My tu všichni máme kočárek. Se divím, že se sem s nimi všechny vejdeme 😀

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 ...a krásnej 😉

mufinka26
17. srp 2011

@daphney 😀 jo povlečení neni nikdy dost, zvlášt, když je blinkací období 😀 😀 😀