Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

antoa
22. srp 2011

holky, já ještě nikdy nebyla na KET, co to vše obnáší?poradíte?

sal80
22. srp 2011

@antoa Já jsem před první stimulací a před 1 IVF, ale rada se Ti dostane. I všechny informace. Jen...vydrž až tu někdo bude, pak s dozvíš vše a ještě trochu víc 😀

sal80
22. srp 2011

@sajab Ještě, že jsi tak statečná 😀 😀 😀

sajab
22. srp 2011

@sal80 No to bych teda neřekla 😒 To jsem bývávala, teď jsem spíš zralá na mašlu 😉

cuddle
22. srp 2011

@antoa jake nespravedlive, ze 3ti IVF a vyvojova vada, tak hlavneze to dobre dopadlo, jsi v poradku a muzes do dalsiho boje, KET je uplne v pohode, zalezi jestli mas nebo nemas sama ovulaci, jestli nemas problem s nizkou sliznici, pokud mas vse v poradku vetsinou kolem 12-14 dne je ultrazvuk, kdyz je vse v poradku, cista dutina bez tekutin, pekna sliznice, deloha, vajecniky, zadne nepotrebne cysty, tak se muze kolem 20teho dne jit nato - prijdes, vlozi embryjko, chvilku polezis a mazes domu a pak uz jen samo cekas
ja pac normalne neovoluju, tak jsem mela tabletky na podporu a rust sliznice, ale jinak stejny postup...
nejdriv samo domluvit v caru , ja mela pohovor s embryologem, dohodli jsme se pak na poctu embryjek, my meli jen 1 takze to nebylo tezke a rekl mi kdy rano zavolat a zjistit jestli se pekne rozmrazilo a je pripraveno na KET a pak kdy dojit

sajab
22. srp 2011

nic holky jdu do hajan, přeji krásnou teplou dobrou noc, snad se nám bude dobře spinka,manžel smontoval větrák tak si ho pustíme 😉 😝

sal80
22. srp 2011

I já jdu do peří 🙂 Dobrou noc 🙂

katka.gzd
23. srp 2011

@cuddle silno drzim palce aby to nic nebolo...podla mna tiez, len nejaky zatulany vetrik...ja si to tiez niekedy pomylim a myslim si ze mam krc v maternici a za chvilu to "povoli" a uz viem co to bolo 😀
@sal80 no parada, to by bolo super keby nam aj OPU aj vklad vysiel nastejno aj ked to je mala pravdepodobnost.....ja tento mesiac agolutin nedostanem, mam na tento cyklus predpisanu antikoncepciu, vraj aby si vajecniky oddychli a aby ten agolutin nebol treba, takze za par dni cakam mrchu z vysadenia...uvidime ci si da na cas.....

inak s tym clostilbegytom to u mna zabralo...vyprodukovala som 2 dominantne folikuly, na 14ty den sme pichali pregnyl a potom sme sa mali snazit doma...to sme vtedy este netusili ze niesom jedina kto ma problem....a v teme o PCOS su kocky co takto otehotneli....

inak ako sa s tymto vsetkym vyronavaju vasi chlapi? ako vzali ked im to bolo prvy krat oznamene ze prirodzene to nepojde? to je jedno ci z vasej strany alebo ked im prisiel zly vysledok spermia... my sme si prekonali mensiu krizu....kym sme vedeli en o mne bol relativne v pohode a podporoval ma, no jeho vysledok ho dostal viac.....az som sa bala ze nas to rozdeli, no chvalabohu sme to ustali, predychali a teraz sa tesime.....uz aby to bolo.....ja v to vkladam velke nadeje.

sal80
23. srp 2011

@katka.gzd Dobré ráno 🙂 To, že budu muset na IVF vím už dlouho. Mám PCOS, ale i neprůchodné vejcovody a anovulační cykly. Jen jsme to zkoušeli a doufali v zázrak. Nepřišel...zatím 🙂
A jak to vzal můj partner Tomáš? No...podporoval mě, to ano, ale myslím, že kdyby to nešlo ani jinou cestou, tak by odešel. Jen si to myslím, protože do této debaty jsem se raději nepouštěla. Když šel na spermiogram, tak ale řekl, že bude-li to jeho vina - odejde. Do jaké míry to myslel vážně, netuším. Spermio je ok a víc jsme (také) neřešili 🙂

jimmy1
23. srp 2011

Holky díky za přivítání 😉
@cuddle chodíme na Unicu, zatím jsme byli spokojeni, tak uvidíme, jestil umí zázraky pořád 😵

sal80
23. srp 2011

@jimmy1 To určitě umí 😉 Ahoj a dobré ráno 🙂

sal80
23. srp 2011

@cuddle Jak se cítíš? 🙂

cuddle
23. srp 2011

@katka.gzd to jako nedelali spermiogram pred IUI???? fiha to je teda nezodpovedne od toho centra kam chodis 😠 😠 😠 😠 pac IUI samo ma predpoklad , ze potrebus dobry spermiogram, aby to k necemu bylo
jinak u nas to taky zacalo mnou, a manzelovi udelali pak spermiogram v caru, az kdyz me moje mudr odeslala, ze nemam ovulaci, spatny pomer hormonu atd. a tam mu vysel vyborne, tak byl rad a ostatne i my oba, ze nemusime resit 2 problemy najednou, ale jen 1 - presli jsme do jineho caru a ouvej, novy spermiogram a uplne jine vysledky, katastrofalni morfologie atd. manzel z toho pak byl hodne zkleslej, ale doktor mu to vysvetlil tak kulantne, ze holt takovy vysledek ma dnes pomalu kazdy 2 a ze i s tim se da neco delat, ze dobre je ze tam tech spermii je porad na IVF hodne a je z ceho vybirat, nebavime se o kusech spermii v ml, ale porad v milionech, takze i s tou morfologii 0,5 se to pres ICSI podari - tak to nejak vzal

cuddle
23. srp 2011

@sal80 ahoj jo dobry vse v pohode, uz nic nepicha, jdu se zrovna nasnidat a pak mam domluvene rande s kamoskou , takze truchu povyrazeni. Manzel si odjel na 3 dny do jiznich cech fotit, zase ma volno a navic sviti slunce....takze to jsou toulave boty a hura pryc... 😉 co ty nejaky priznaky na ms???

sal80
23. srp 2011

@cuddle Ano. Bolí mě prsa, jsem taková mrzutá 😒 a...sežrala bych i nepřítele 😀 😀 😀 😀 😀 . Otázkou je, do jaké míry si ty příznaky MS namlouvám. Ale doufám, že už dorazí 🙂

katka.gzd
23. srp 2011

@cuddle ahoj, neboli sme na IUI, ako som pisala, pichli mi pregnyl a snazilkovali sme doma pekne v posteli 🙂 a clostilbegyt mi nepredpisal CAR, to bolo este u mojho gynekologa ku ktoremu chodim pravidelne....skoda ze nas nenapadlo poslat draheho na spermio skor....potom co som ho tam poslala a dostali sme vysledky uz som k svojmu dokimu ani nesla a rovno sme sa objednali do CAR kde spermio zopakovali plus moje vysetrnia, ktore ukazali ze mam PCOS jak z knizky a spermio presne tak jak uz sme vedeli takze nam v CARe rovno doporucili IVF a ododslali ziadost na poistovnu....takze tak....

@sal80 myslim ze si to poriesila s drahym dobre, niekedy sa fakt radsej nerypat v tychto veciach a nechat ich nech si to v hlave zrovnaju sami....hlavne je ze sa obaja rozhodli ist s nami do toho IVFka....a co bude dalej? uvidime....v tomto stadiu planovat nema cenu zejo...takze krok za krokom uvidime co zivot prinesie.....no ja pevne verim ze nam to vide na prvy krata nebudeme sa musiet bat toho co bude dalej 😉

caricia1
23. srp 2011

Dobré ráno miláčkové 😉 😉 Máte se?

sajab
23. srp 2011

Ahoj holky, potíte se? 😀 😎

caricia1
23. srp 2011

@sajab Šíleně,to je děs 😀 😀

sajab
23. srp 2011

@caricia1 No to mi povídej 😀 Jak já bych ráda někam do bazénku,jenže nemůžu 😠

caricia1
23. srp 2011

@sajab Proč nemůžeš?

caricia1
23. srp 2011

@sal80 Kdepak se poflakuješ asi 😀 😀 😀 😀

sajab
23. srp 2011

@caricia1 Jelikož ještě mírně špiním a v neděli jsem dobrala ty antibiotika a ve čtvrtek jdu na kontrolu,tak doufám, že bude vše OK.

caricia1
23. srp 2011

@sajab Tak to jo...Bude to ok neboj 😉 😉
Ted ale co v takovým hicu dělat že?Já jsem zavřená v bytovce ve třetím patře a už ted mam v obýváku 28st...Včera jsem utekla k našim na zahradu tak to bylo lepší 😀

sajab
23. srp 2011

@caricia1 No to ti také nezávidím, já mám puštěný větrák naplno ale ten vzduch se sejně nechce vůbec hnout 😒 Jediné řešení je zalézt do sklepa,teda aspoň u nás by to šlo,máme RD.

caricia1
23. srp 2011

@sajab Tak to já mam smůlu v bytovce,nezávidim těm co bydlí v podkroví,to musí být šílený 😠

sajab
23. srp 2011

@caricia1 To jo,by mohli zrovna péct chleba,nebo by to mohli používat jako saunu 😝

jimmy1
23. srp 2011

My jsme se s prďolkou před chvilkou vrátili ze zahrady, už i tam začíná být hicno 😝 na takovýhle teploty já fakt teda nejsem stavěná 😎

caricia1
23. srp 2011

@sajab
@jimmy1
Jo je to opravdu hrozný a má prej být snad ještě hůř 😀 😀 😀 😀

sajab
23. srp 2011

@caricia1 Já mám ráda teplíčko, to k létu patří, ale když nemůžu k vodě tak mě to pěkně štve 😠 Kdyby jsme věděli jak naši broučci dopadnou,tak si napustíme bazén, teď už je to zbytečné takže se koupat jedině ve vlastní potu nebo ve vaně 😒