Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
5. říj 2011

@cuddle 😀 určitě.. ikdyby ti to měla srovnat cyklus 😉 taky zkouší vše možné a za ty roky věř, že sem toho vyzkoušela už mraky 😉 😵

katka1311
5. říj 2011

@sal80 Zlatíčko ta mrcha tě pořádně zlobí 😒 Mě zas pro změnu přišla teď před IVF o den dříve a jindy chodila přesně jak hodinky.

katka1311
5. říj 2011

@petrajda Fakt bylo vidět míň a bylo jich ve finále více?Já musím věřit že budou kvalitní krásně se oplodní a půjdou zpět ke mě 🙂

cuddle
5. říj 2011

@caricia1 ja bych do nativu nesla, pac nema ovulku sama a dopomoci si nizkyma davkama leku na vytvoreni treba 5-7 foliku bych si nepomohla, pas bych nezereagovala
toto je moznost pro nekoho kdo hned nechce do IVF nebo naopak uz si pokusy IVF vycerpal a chce zkusit neco dalsiho
znam dost holek co po nativu jsou tehule, vyplodili 4-7 vajuch a vetsinou 1-2 zustaly, cili podobne jako i IVF, zalezi jak telo reaguje na leky co dostavas, nekdo vyborne na malinke davky a pak neni problem i pri nativu mit relativne hodne foliku, ja urcite bych nemala zadny....

katka1311
5. říj 2011

No já mám kamošku co při IVF měla tak nejvíc 4 vajucha a při minimální stimulaci měla 12 vajuch a prostě reagovala lépe.Po Pk jí zůstalo myslím 7 embryjek a na ET 2 krásné blastocysty a zavrtala se jedna a je těhu už 12tt 😀
Ale opravdu jak kdo???U mě to asi tak není ☹

caricia1
5. říj 2011

@cuddle Přesně,záleží na ovulce..Do Nativu bych šla v případě že bych měla vyčerpané 3 pokusy jak říkaš jinak ne. 😉

caricia1
5. říj 2011

@katka1311 Jojo každá jsem jiná a na každé tělo platí něco jiného to jde jen těžko říct 😉

katka1311
5. říj 2011

@caricia1 No já se přiznám do minimálky jsme šli i z důvodu financí,prostě nebylo na klasické IVF 😖

caricia1
5. říj 2011

@katka1311 To chápu on to není žádný med...A kolik stojí IVF v nativu jestli se můžu zeptat?Vůbec nemám představu

sal80
5. říj 2011

@cuddle Nevidím jediný důvod pro to, aby mě trápila. Jsem hodná, nemluvím sprostě, zdravím, děkuji a sexuálně žiji jen s Tomášem 🙂 Tak co ještě chce?

sal80
5. říj 2011

@katka1311 A na kolik vyšla minimálka?

sal80
5. říj 2011

@daphney Klidně si to budu myslet, že jsem těhotná. Nebudu spát a jen si to budu myslet....když zítra dorazí!!!!

sal80
5. říj 2011

@katka1311 Mně také chodila dobře, ale sotva jsem vkročila do CARu (myslím, že jsem ještě nestihla ani pozdravit), tak si usmyslela, že jsi bude volit příchod sama. Nehledě na výšku sliznice a moje potřeby...

katka1311
5. říj 2011

Tak holky minimálka nás výjde na 7tis.včetně ICSI,PK a AH ale nevýhoda je v tom,že je málo vajíček.

katka1311
5. říj 2011

@sal80 Tak dej si vanu horkou a červené vínko 🙂 a ona mrcha příjde.

sal80
5. říj 2011

@katka1311 Holka moje, vypila jsem láhev a stoupla si pod vodu, která byla tak horká, že se mi zvedal žaludek. Ale.....nic ☹

hotaska
5. říj 2011

@sal80 a taky šalvěj http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/bylink... a sex.....i když někde jsem četla, že bylinky se nemají kombinovat s hormony 😕 ale za to sex určitě ano 😀

sal80
5. říj 2011

@hotaska Pila jsem kontryhel a to jsem asi neměla. Mám pocit, že to celé zastavil. Sex by byl super, jen je můj muž v práci, takže to asi nedopadne 😀

caricia1
5. říj 2011

@katka1311 Tak to je pěkný.ICSI a to všechno kolem za 7 tis je fajn..Vajuch je sice málo ale kvalita vítězí nad kvantitou ne? 😀

hotaska
5. říj 2011

@sal80 tak to je nemilé 😠 tak hned zítra 😀

katka1311
5. říj 2011

@sal80 To je jak naschvál 😠
@caricia1 Cena je super i nový CAR než kam jsme chodili předtím 😉 Tak snad něco bude,musím věříííííííííííííít!!!!!!!!!!!!

sal80
5. říj 2011

@hotaska Kéž by, holka moje 🙂

baryla
5. říj 2011

Ahoj holky , dnesk a jsem píchla Pregnyl. Zitra mam nastup do polanky. Vpatek 7.45 opu. Dneska boli břich jak čert.Všem oběvitelkam dvou čárek--- velká gratulace. 🙂 🙂

pitrisek26
6. říj 2011

ahoj holky, včera jsem píchla první injekci a jsem z toho jakási špatná. Asi už začínají pracovat nervičky, bojím se bojím ..

daphney
6. říj 2011

dobré ranko,
jakpak se dneska máte?

@baryla držím palečky ať OPU dopadne dobře 😉
@sal80 tak co mrcha??? ještě tě trápí???

Holky potřebuju poradit, včera jsem pícha do břicha první Gonal - mám ho v peru a udělala se mi modřina,tak průměr cca 7cm a boule,nevíte jestli je to normální? Nechce se mi hned volat do gennetu a plašit 😖 😖 😖

pitrisek26
6. říj 2011

@daphney jejda tak to já v pohodě, já mám tak půl cm, protože jsme na to píchání nemohli přijít .. to si radši zavolej, to asi není normální

sal80
6. říj 2011

@daphney Ahoj. Ano, trápí...ještě nedorazila ☹
A k té modřině....asi jsi se trefila do žilky, to nic nebude. Udělej si kožní řasu (pokus máš z čeho) a píchej do ní. A neboj se 😀

daphney
6. říj 2011

@sal80 kožní řasa bylamateriálu je víc jak dost, no uvidím ještě dnes, jestli bude zase boule a modřina zítra zavolán do gennetu 😒
Ta ti teda dává... co horká koupel a takové ty babské rady?

daphney
6. říj 2011

@pitrisek26 asi ještě počkám co to udělá dneska,třeba jsem se trefila do nějaké žilky, když to bude dneska to samé, zítra raději zavolám

sal80
6. říj 2011

@daphney Vyzkoušeno a nic. Tak já nevím ☹ Prostě mě trápí a asi si to nesmírně vychutnává ☹ ☹ ☹