Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

asimetria
11. srp 2011

@maky30 je pravda, že my to máme zase naopak, bojíme se, abysme náhodou neotěhotněli přirozeně a IVF je pro nás bohužel jediná možnost...

daphney
11. srp 2011

@teruberi a pročpak to nejde u vás, jestli se můžu zeptat?

maky30
11. srp 2011

@asimetria a kam chodíte do centra?

daphney
11. srp 2011

@asimetria to je taky na pytel... když by to šlo přirozeně, ale zase genetika vás brzdí...

teruberi
11. srp 2011

daphney to my prave nevim, ja jsem uplne O.K., uvidime, co to vysetreni manzela

maky30
11. srp 2011

@asimetria to chápu, musíte to mít plánované.. to my se modlíme kdyby se stal zázrak a v mezidobí mezi stimalacema jsme otěhotněli 😵 teď v záží nás čeká tady první IVF, zatím jsme byli jen na IUI (inseminacíh) a zatím se nezadařilo....

asimetria
11. srp 2011

@maky30 my chodíme do Repromedy tady v Brně, na úterý máme domluvenou konzultaci s genetičkou dr. Grochovou, která bude mít asi hlavní slovo jak to vše proběhne

a vy?

daphney
11. srp 2011

@teruberi tak snad bude manža taky v poho, ale je fakt že někdy se na příčinu nepřijde 😒 což je snad ještě hotší než kdyby nějaká byla...u nás spermio trochu pokulhává, jinak já endometrioza a celiakie + nepravidelné cykly a ovulka jak kdy 😠

teruberi
11. srp 2011

znami to meli podobne jako asimetria,akorat trochu jiny duvod...dopadlo to dobre...

asimetria
11. srp 2011

@maky30 příroda je prostě krutá, my jsme začli s plozením rok po vysoké "kdyby náhodou byl nějaký problém" ... a vážili jsme si toho, co máme... a teď tohle
moc všem držím pěstičky aby se to povedlo... kamaradce se zadařilo IVF az napotřetí, když už šli jen pro klid duše a na nic se netěšili... a hurá, mají dvojčátka

daphney
11. srp 2011

berušky tak já frčím domů, musím ještě nakoupit a asi se stavíme s příťou u švagrovky potahat ty naše berušky 🙂 přeji vám krásné odpoledne a zítra zase písnu
papa 🙂

asimetria
11. srp 2011

papa ja pádím za malou, pomalu se budí

teruberi
11. srp 2011

je,tady uz nikdo neni?

maky30
11. srp 2011

já taky utíkám, musím ještě něco v práci udělat, ahoj kočky 😉

teruberi
11. srp 2011

@daphney teda vam se toho nastradalo...ale dneska uz jsou schopni vyresit lecos...mas pravdu,nekdy je lepsi aspon vedet proc.Tak my uvidime,jak dopadneme...

cuddle
11. srp 2011

zdravim vsechny, ja mela IVF v červenci , bohuzel neuspesne a ted cekam na info jestli budeme moci podstoupit KET, doufam, ze se zitra na ultrazvuku ukaze , ze ano, mame jen 1 mrazacka, tak verim, ze to vyjde!

caricia1
11. srp 2011

Zdravím všechny 😉

caricia1
11. srp 2011

@cuddle Samozřejmně že to vyjde,to je přece jasný 😉 😉 😉

sajab
11. srp 2011

Ahoj holky tak jsem zde, je tu ještě někdo?
Sluníčko jsem pozdravovala,energii načerpala,jen nevím kde ji teď vybiji 😝

cuddle
11. srp 2011

@caricia1 no tak ja v to pevne verim, protoze jinak vim presne co to znamena, pul roku pauza, odpocinek, vycisteni mozku, zmena vseho co pujde a setreni na dalsi IVF .... 😒

caricia1
11. srp 2011

@cuddle proč půl roku?? 😒

caricia1
11. srp 2011

Holky mohly byste mi prosím objasnit jak je to s hrazením KET? 😀

vanule
11. srp 2011

@cuddle na zítřek ti držím palce úplně všechny!!!!

cuddle
11. srp 2011

@caricia1 nevim presne to je odhad, nez neco dosetrime a predpokladam, ze si tim nebudu chtit komplikovat vanoce atd. tak radeji pocitam az po novem roce

jinak hrazeni KET - u nas je to myslim 2000,- a pokud potrebujes pred tim nejake leky , jinak snad nic, zalezi kolik maji u vas v caru za to rozmrazeni embryjka, pripravu, pripadne transfer soupravu k vykonu

sal80
11. srp 2011

Dobrý večer 🙂
Vůbec nemám štěstí dostat se sem v pracovní době. Ne, že by to bylo normálně nemožné, ale poslední dobou toho mám tolik, že nestíhám 😒
Ke všemu jsem ještě na pěst...přecitlivělá až běda. Mám pocit absolutní nemilovanosti ☹ Mívám to, když mám MS, ale ta ne a ne dorazit. Mívám jí pravidelnou a teď už týden zpoždění. A testy jsou negativní. I po těch letech neustálého neuspěchu stále doufám v zázrak.... Ach jo, jsem fakt divná ☹

sal80
11. srp 2011

@cuddle Hodně štěstí zítra. Držím palce 🙂

daphney
12. srp 2011

Ahoj berušky, tak jak se máte při pátku? Já mám nezvykle dobrou náladu, včera jsem byla u švagrovky potahat tu naší berušku a je táááááák moc slaďoučká, že jsem ji nechtěla ani dát z ruky 🙂
Já už se tak těším na víkend... Včera jsem ještě mluvila se svou gyndařkou a říkala jsem jí jak jsem dopadla v gennetu a lanařila mě ať přijdu dneska na UZ jestli se třeba ovulka nerozmyslela, že nakonec přijde... tak o tom pořád přemýšlím, jestli mám nebo nemám jít... na IUI bych už stejně nešla, spíš mám doma ještě nějaký pregnyl od minule, takže domácí načasované snaženíčko... i když šance tomuhle žádné nedávám 😒

mufinka26
12. srp 2011

Ahojky holky, tak sem tady 🙂 třtetím dnem dlabu tu spropadenou proveru, už jenom osm dní a dorazí mrcha 😉 No a doufám, že ten UZ dopadne v pořádkua konečně nám povolí te KET, abysme pak mohly tedy v říjnu začít s tou stymulací na 2.IVF 😀 Snažila sem se vás dočíst, ale za ty dva dny se to tu pěkně rozjelo 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 ahoooj, už jsem si říkala, kdepak jsi 🙂 já myslím, že u tebe nebude ani 2 IVF potřeba, dostaneš nanučky do bříška a bude to 🙂

maky30
12. srp 2011

dobré ránko 🙂