Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
26. říj 2011

@vannilie No o tom mi něco povídej, také přišla nečekaně. Byla jsem z toho pěkně rozčarovaná.Přišla v sobotu,a já plánovaně čekala v úterý 😠 Takže jsem se v pondělí zbalila a valila si pro homonky,naštěstí to šlo až překvapivě rychle a teď už jen 14 dní a dovím se zda se nám štěstíčko(a) vrátí. 😅

janinous
26. říj 2011

@vannilie ahojky, vzhledem k tomu, že se dostavil celkem slusný hyperstimulák a trpím jak pes, tak jsem kromě CARu nikde nebyla 😢 Snad zítra bude líp.....

vannilie
26. říj 2011

@janinous jejda to vubec bevadi.hlavni je at je ti lepe.myslim na tebe

vannilie
26. říj 2011

@sajab jo prisla o tyden drive.musela jsme se vratit z prahy.vysazovali jsme tam zaharadu.zitra jedu za doktorem pro hormony 😉

sajab
26. říj 2011

@vannilie Tak vidíš, nakonec to přece jen stihneš v říjnu, aspoň stimulovat teda 😉 Budu ti držet pěstičky.

vannilie
26. říj 2011

😀

vannilie
26. říj 2011

@sajab jo aspo stimulace.to je fakt.a ty jak jsi an tom

sajab
26. říj 2011

@vannilie Já byla v pondělí na ET a teď čekám zázraky 😅 Doufám, že se dostaví plné míře,nechali jsme si znova zavést dvě,stejně jen dvě byly 100% tak co.

janinous
26. říj 2011

@vannilie Děkuji! Tak pokud zítra jedeš pro hormony, tak to nejspíš zvládneš i sama ten Čepkov, ne? 🙂 Jak na to ta kamarádka spěchá???? Jestli by jako stačil třeba až příští týden nebo tak 🙂 Je to na prd, když vůbec netuším, jak bude zítra.... Nevím ani, jak bude za hodinu...celkem mazec ☹

vannilie
26. říj 2011

@janinous jo zajedu na ten cepkov.hlavni je at je ti lepe

vannilie
26. říj 2011

@sajab to bude super uvidis.ja verim ze jo.jak dlouho jsi stimulovala

sajab
26. říj 2011

@vannilie necelých 14 dní.Měla jsem krátký protokol,Milouš mi ho nastavil, protože jsem na něj v únoru dobře reágovala,dokonce mi řekl, že jsem měla náběh na HSS ale jen první stupeň,a teď jsme byli rádi, že nám dozrály 3 vajíčka a dvě 100%

vannilie
26. říj 2011

😉

vannilie
26. říj 2011

@sajab tak to jo.ja jsme zvedava co me zitra rekne pan doktor

vannilie
26. říj 2011

🙂

hello_kyttinka
26. říj 2011

Ahojky holky, já se dozvím zítra, kdy bude OPU buď sobota nebo neděle, uvidíme, jak folíčci povyrostli.... Už mám ale dost strach...

cuddle
26. říj 2011

ahoj holky chtela jsem vas dnes pozdravit, narocny den plny zacpane D1, tak jsem jela 120km usek pomalu 3 hodiny tam a 3 zpatky, to je efektivita prace.....no tak a ted nohy nahoru, manzel uvari kavicku a uz se ani nehnu 😀 😀 😀 😀 jesteze je v patek ten svatek a je kratsi tyden , hned je to veselejsi

caricia1
26. říj 2011

Tak už jsem tu..Byla jsem na drbu 😉 Představte si že nám odešel kotel a netopí a ani neohřívá vodu..Opravář prý může dorazit nejdříve v sobotu a to prej ještě ani neví 😀 To je teda fajn žejo? 😀

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 no to je teda dobrý tak se hlavně pořádně oblíkni at mimísek neprochladne 😉 🙂

caricia1
26. říj 2011

@mufinka26 Nu tak zatím tu taková zima neni.Je tu zatim 22 stupnu což je fajn.Horší je to s tou vodou 😀 😀

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 😀 😀 😀 taková studená koupel je taky zdravá 😀 😀 😀 😀

caricia1
26. říj 2011

@mufinka26 no zas tak zdravá být nemusim 😀 😀 😀

cuddle
26. říj 2011

@caricia1 to jsme meli loni na zacatku zari, ale to byla uz pekna zima, tak jsme tu par dnu taky ohrivali vodu - tak snad to brzo spravi, teplicko je holt teplicko 😉

caricia1
26. říj 2011

@cuddle To jo je to hrůza...Doufám že mu alespon ta sobota vyjde 😀

sal80
26. říj 2011

Ahoj princezny. Tak jsem ještě tady 🙂 Tomáš přijede v devět z práce, tak mu uvařím špenátovou polévku 🙂
Dnes jsem se zeptala kolegyň, jak si představují ideální večer s partnerem, ale bez sexu. To, co jsem se dověděl mě dostalo na kolena.... Jedna mi odpověděla, aby jsme si zahráli scrabble a druhá navrhla, abychom si malovali mandaly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nic proti, ale to by se mnou Tomáš asi vyběhl 😀 😀 😀 😀

sal80
26. říj 2011

caricia1 Stav se u nás, horké vody habakuk 😀 A dostaneš i čaj 🙂 (nebo špenátovou polévku? 😀 )

janinous
26. říj 2011

@sal80 nááááhodou scrabble je super volba 😉 To hráváme celkem často...a ještě navíc v angličtině, ať trochu víc namáháme mozečky 😉 Zrovna včera jsme dali partičku...ale v těch bolestech jsem to po pár tazích vzdala 😉

sal80
26. říj 2011

@janinous Nemám nic proti němu, naopak. Ale neviděli jsme se od neděle a tak by to chtělo něco jiného... A pak...musela bych jít scrabble koupit, páč je doma nemáme 😀 A to nemůžu...máme jiný, velmi důkladný, odvod našich úspor.... 😀

caricia1
26. říj 2011

@sal80 Špenátovou polévku?Nééé,čajík bych si dala a sprchu 😀

caricia1
26. říj 2011

@sal80 Hele,ideální večer bez sexu si představuju následovně: koupel,večeře,káva,masááááááž,dezert a chrnět 😀 😀