Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
12. srp 2011

@daphney jo to mi manža říká pořád, ale já si taky myslím, že postýlka se tam prostě nemůže vejít, takhle ona se vejde, ale bud se nedostaneme k oknu, nebo ke dveřím 😅 😅 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@cuddle to je dobře 😀 já jdu na UZ 23.8 a doufám, že mi daji povel, začít stymulovat 😀

mufinka26
12. srp 2011

@cuddle jen vítej.... já původně měla být taky srpnová 😀

daphney
12. srp 2011

@cuddle hele když to ti chlapi říkají, bude to asi pravda a budeme doufat, že ty naši budoucí bobísci budou mít kde chrupkat 😀
@cuddle asi příště razantně řeknu ať mi na tu sliznici něco dá a bude!!!

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 hele když to ti chlapi říkají, bude to asi pravda a budeme doufat, že ty naši budoucí bobísci budou mít kde chrupkat

caricia1
12. srp 2011

Ahuj,přeji dobré ráno...Já jse si dnes ale přispala.. 😀 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@caricia1 dobrééé ránko 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
12. srp 2011

@mufinka26 Představ si že jsem vztávala až ted..To jsem ale ostuda 😀 😀 😀 😀 Ale ponocovala jsem,nemohla jsem spát..Nu a co ty??Co to zobeš jak jsem zahlídla? 😉 😉

mufinka26
12. srp 2011

@caricia1 ted zobu proveru, abych to příští týden dostala 😀 a pak mohla začít zase stymulovat 😀 a tentokrát ten KET prostě bude 😀 😀 😀 a co ty? to já zase šla spát už v devět večer, zato ráno sem byla vzhůru už v sedum 😀

caricia1
12. srp 2011

@mufinka26 Nu já nic,čekám na první den ms v září ,zavolam tam,objednam se na uz a KET...Mělo by mi to vycházet na druhou polovinu září 😀 Hele,na tu sliznici,proč nepiješ kontryhelový čaj?

mufinka26
12. srp 2011

@caricia1 mě sliznice roste v pořádku 🙂 mám jí vždycky vysokou 🙂 akorád ted se mu nelíbyla, že to vypadalo, jako bych se při ms pořádně nevyčistila od staré sliznice... udělalo mi neplechu to biochemický těhu 😠 ale ted už to bude určo ok 🙂 taky mě KET čeká v září a ty nebudeš muset nějak stymulovat? před KET?

cuddle
12. srp 2011

@caricia1 teda to se nekdo ma, ja vstavala prvne v 5.30 nase kocici miminko co mame 2hy den doma se rozhodlo, ze se koukne jak ji to po ranu slusi do zrcadla a docela jsem se bavila co vyvadela, ale pak jsem ji teda prekecala, ze se jeste lehni, ale stejne 6.30 jsme vstavala kvuli ultrazvuku

irinka
12. srp 2011

ahoj holky, jestli to nebude vadit, ráda se přidám 🙂 jdeme v září na třetí IVF,tak snad to bude do třetice všeho dobrého 🙂

caricia1
12. srp 2011

@mufinka26 No to já nevim,mě nikdo nic neřikal...Mam zavolat první DC v září..Víc nevim. 😠

caricia1
12. srp 2011

@cuddle jo vidíš ,už to tady čtu..Tak to je super! 😉 😉 😉 😉 Hezký datumy to jsou 😉

mufinka26
12. srp 2011

@caricia1 aha.. tak to mě rovnou řekly, že budu muset brát ten estrofem, protože u mě nedochází k ovulaci, ale kdyby docházelo, tak stymulovat nemusím

caricia1
12. srp 2011

@irinka Ahoj a vítej 😉

mufinka26
12. srp 2011

@irinka ahojky, vítám tě u nás 😀 😀 tak do třetice to určitě vyjde 😀 😀 musííí 😀

caricia1
12. srp 2011

@mufinka26 Tak to jo...Já ovuluju normálně(ťuk,ťuk,ťuk) tak asi proto mi nic neřekli. 😉 Těšíš se?? 😀

mufinka26
12. srp 2011

@caricia1 strašně moc 😀 😀 😀 já už sem se těšila tedko, ale už abych ty svoje zlatíčka měla v bříšku 😀 ted bude tělo lépe připravené a určitě nám to do třetice vyjde 😀 😀 no a když ne tak 2.IVF to jistí 😀 😀

caricia1
12. srp 2011

@mufinka26 No já doufám že už na 2.IVF nedojdeme 😉 😉 😉 😉 Nebuj,máme to skoro nastejno,to klapne 😉

sal80
12. srp 2011

Ahoj. Tak jsem se právě vrátila z hematologie. Výsledky budou 9.9. 😖 Ach jo, zase se bude všechno posouvat. Stále a stále... ☹ A ani dnes nepřišla MS, která chodila pravidelně. Tak nevím... Očekávám, že mi nasadí ATK pro seřízení cyklu, prý se to tak dělá 😒 Nevíte někdo, jestli se musí ta ATK brát jen měsíc nebo všechny tři? Já jen....jak dlouho ještě budu čekat ☹

mufinka26
12. srp 2011

@caricia1 v to v koutku duše doufám 😀 😀 bude to už 3.ET tak snad 😀 dneska budu zase dávat nové fotečky do alba, máme zase nějaké nové věcičky, pro štěstí 😀 😀 😀 😀

cuddle
12. srp 2011

@sal80 klidne ti muzou dat na menstruaci i utrogestan, nasadis na 10 dnu a pak prijde, nebo proveru nebo cokoliv jineho, nemusi to byt vylozene antikoncepce, ale zase mozna, ze ti ji daji, zklidni tim vajecniky a pry pak lepe reaguji na stimulaci, ale zase je to asi individualni pohled, me ji v jednom caru nasadili a pak jsem sla na konzultaci do druheho a ti mi rekli, at to vysadim, ze mi daji prave proveru, ze to bude lepsi

marca22
12. srp 2011

Ahojky 😀

@sal80 může se brát i měsíc,já to mám akorát teď měsíc a týden zhruba,jen kvůli oddálení ms a jistotě že přijde

@mufinka26 jsem zvědavá jaké máte nové věcičky 😉

cuddle
12. srp 2011

@mufinka26 my mame toto pro stesti

mufinka26
12. srp 2011

@cuddle kráásnáááá 😀

daphney
12. srp 2011

@irinka vítám tě, je se klidně přidej 🙂

@sal80 to čekání je na tom všem nejhorší, já jdu teprv 6/9 na imunologii ☹ s antiko na srovníná zkušenosti nemám, ale dr. ví, že mám nepravidelné cylky a nic o tom neříkala 😖

daphney
12. srp 2011

@cuddle je úžasná, takovej malej plyšáček 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@marca22 ahojky tak už sem je hodila do alba 🙂