Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
14. srp 2011

Ahoj holky 🙂

vannilie
14. srp 2011

ahoj holky 😀

vannilie
14. srp 2011

🙂

vannilie
14. srp 2011

holky dobrou noc

sal80
15. srp 2011

Dobré ráno, holky 😀 😀 😀
...líbí se mi, jak se tu krásně zdravíme....jen zdravíme 😀 Ale co, byl hezký víkend 🙂, když tedy pominu fakt, že naše město včera prošlo myčkou (jak jinak nazvat tu ohromnou, i když krátkou, průtrž mračen, která mi stihla během 4 vteřin, než jsem zavřela okno, vytopit kuchyň 😒 ).

galigula
15. srp 2011

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? My jdeme ted na 2.IVF, z prvniho mame doma 17 mesicniho prcka a chteli bychom druheho. U nas ma manzel blbe spermie, takze se IVF nevyhneme a ted ve ctvrtek mam jit na kontrolu a pa si zacit pichat injekce. Tak bych byla rada, kdybych si s vami mohla o tom pokecat 🙂

pitrisek26
15. srp 2011

@galigula ahoj a vítej, tak to je super, že ti první vyšlo, já se hrozně bojím, že nevyjde, ale jsi pro nás dobrý příklad, že to jde 🙂

galigula
15. srp 2011

@pitrisek26 To me tesi 🙂 Ale tak jednoduche to taky nebylo... 1.IVF - 1.ET nevyslo, davali mi tam dva bobky a nechytil se ani jeden, z toho jsem byla dost rozsekana, takze jsme si nechali zbylych 9 zmrazit a po roce jsme sli na KET, rozmrazili nam vsech 9 a z toho "zbyl" jeden a ten mi prave moc hezky uklizi DVD po celem obyvaku 😀

pitrisek26
15. srp 2011

@galigula jejda, teď si mě zase trošku vystrašila, ale hlavně, že to vyšlo 🙂

galigula
15. srp 2011

@pitrisek26 Tak to se omlouvam, ale holt je to boj, kzdopadne stoji za to! 🙂 Moje znama sla na IVF a hned prvni se ujalo, takze bud v klidu, zalezi na cloveku. Poucenipro me, ze ted si pozadam o zavedeni jen jednoho, sice mensi sance, ale pri predstave, ze mam doma prcka a dvojcata, tak by asi psychika udelala svoje... Poprve mi to bylo jedno, i kdyz asi podvedome jsem dvojcata taky nechtela, ma je bracha a i sestra z manzelovi strany a vim co je to za makacku, takze ted chci byt v pohode, jako jsem byla u Jirika, ze kdyz to vyjde, nebude to stres 😀

sal80
15. srp 2011

@galigula Ahoj 🙂 To je hezká, a pro nás velmi motivující, zpráva, že vám vyšel Jiřík hned na poprvé 🙂 A vítej 🙂

sal80
15. srp 2011

@pitrisek26 Neboj se, vyjde to 🙂

sal80
15. srp 2011

@galigula Já bych moc ráda dvojčata. Je jasné, že budu moc ráda ale i za jedno... My máme velikou pravděpodobnost dvojčat danou geneticky. MUDr. říkal, že se může stát, že zavedou dvě a budeme mít tři. Navrhl rovnou, že by počet redukovali. Na mou otázku jak mi odpověděl, že by vzali ty jednovaječná dvojčata. Asi by to byl mazec, ale riskal bych ty trojičky. Nedokážu si představit, že bych měla dát povolení k redukci. Nevím, je to moc emotivní záležitost ☹ Ale...zatím se nás to netýká, tak to nebudu řešit 🙂

galigula
15. srp 2011

@sal80 To je dobre, hlavni je byt v pohode to se hezky rika 😀 Ted uz to taky prozivam jinak, teda jsem z toho dost vystresla - to je slovo 🙂 ale zase si rikam, ze kdyby to nevyslo, ze uz jednoho raubire mam... To prvni bylo dost horsi, copak ta fyzicka bolest, to bylo prd, ale ta psychika dostala hodne na pr.el, ale to vy znate taky...

sal80
15. srp 2011

@galigula Mám pocit, že u nás to prožívám intenzivněji já. Ale ruku do ohně bych za to nedala. Muž je technik a tak má emoce trochu jinak nastavené než já 🙂 Stále opakuje, že má dobré spermio (ješitný chap 😀) a tak není a ani nebude problém. Hoch odmítá připustit, že je zapotřebí více faktorů, kde bude vše v "poho" 😒

sal80
15. srp 2011

Musím pracovně odjet 😒 Budu snad večer. Hezký den všem 🙂

galigula
15. srp 2011

@sal80 Ty jo, tak to nevim co bych delala, ale redukci bych asi taky nepodepsala :( Asi by zalezelo na situaci. Ja chtela cely zivot dvojcatka, mela jsem to tak naplanovane 🙂 kluka a hoku, ale ten jeden vystaci za deset 😀 U nas v rodine je taky hodne dvojcat i z manzelovi, tak jsem se toho zacala bat, ze bych to nezvladla a tak. A ty mas jit na IVF nebo zkousite neco jineho?

daphney
15. srp 2011

Ahoj holky,
tak se zase hlásím po náročném víkendu 🙂 pokusím se během dopoledne dočíst, ale jeto dnes v práci dost

Pěkný den 😀

teta_bob
15. srp 2011

@marca22 to jsou věci, my hodně, ty málo...ach ta příroda...co s tebou dělají?

teta_bob
15. srp 2011

@sal80 nedivím se, že jsi netrpělivá, taky jsem, natož ty po 11 letech, jen je mi divné, že to takovou dobu neřešili, nebo vy jste to neřešili a nechávali tomu volný průběh a terpve ted tlačíte na pilu? jak dlouho víš o PCO?

teta_bob
15. srp 2011

@daphney bože, to je vyšetřeních!!!....to jsem si myslela, co jsem všechno nepodstoupila, ale proti tobě jsem úplně natural...tak vám držím moc palce....jak dlouhý je časový výhled?

teta_bob
15. srp 2011

@caricia1 ahojky, co je prstýnková metoda? .... pošleš prosím odkaz?

teta_bob
15. srp 2011

@galigula Ahojky, to je super, že se vám prcek povedl hned na poprvé 🙂 ....do jakého CAR chodíš?

teta_bob
15. srp 2011

@teta_bob aha, tak já neumím číst, to je prstíková metoda, jsem to teda kopyto 😀

daphney
15. srp 2011

@teta_bob pokusím se dohledat odkaz na tu prstíkovou metodu 😀 jinak těch vyšetření je dost, doufám, že na imunologii bude stačit kontrola, už nechci žádné odběry 🙄 v polovině záři jdu na UZ a snad vyfajuju rovnou protokol a začnu stimulovat, co ty?

daphney
15. srp 2011

@teta_bob http://www.tehotenskytest.cz/read.php?id=20661&... tady se o tom něco píše, nebo koukni zde na koníka, je tady o tom pár témat 😉

teruberi
15. srp 2011

@mufinka26 k Apolináři?Kde to je? Co to je? 🙂 ja jsem dneska nejaka natvrdla

caricia1
15. srp 2011

Ahoj zlatíčka,dneska tu moc nebudu,spíš jen tak nakouknu ju,papa 😉 😉 😉

cuddle
15. srp 2011

@teta_bob viz sem, spociva to vlastne v tom, ze po sexu si das pekne nozky nahoru nebo nadzvednes polstarem , roztahnes nozky jako na gynde a prstikem zasouvas spermie co nejdal k deloznimu cipku - mozna lepe pozadat manzela o pomoc 🙂

http://www.emimino.cz/diskuse/prstikova-metoda-...