Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
19. srp 2011

@cuddle to máš pravdu pěkně mě napínala, hnedka sem volala do CARu, protože podle výpočtů pana doktora, měla přijít v sobotu a obědnal mě automaticky na UZ na úterý, ale ted sem se musela přeobědnat, už na pondělí, chudák sestřička mě tam, ale vtěsnala 😀 😀 já se prostě vecpu všude 😀 😀 přesně sem to, ale říkala, budeme si z manžou chtít udělat o víkendu romantiku a překazí nám to mrcha 😀 😀 😀 to je taková magie 😀 😀 já sem tak ráda, že už dorazila, ted už se to zase bude hýbat a už si člověk může trochu vypočítat co kdy bude 😀

mufinka26
19. srp 2011

@cuddle a co jak těhulkuješ? odpočíváš?

sal80
19. srp 2011

@cuddle Takže netestuj, drž a vydrž 🙂

sal80
19. srp 2011

@mufinka26 U mě se ještě toulá ☹ 😢

caricia1
19. srp 2011

Dobré raníčko,jak jste se vyspaly? 😉 😉

mufinka26
19. srp 2011

@sal80 to u mě dorazila se vší parádou, je to mazec a síla, pan doktor měl pravdu, potřebuje to tam pořádně pročitit.

mufinka26
19. srp 2011

@caricia1 dobré ránko i tobě 😀 😀

teda holky ted se sem k nám přihnala pěkná buřina 😀 😀 a to ještě před chvílí svítilo sluníčko 😀

sal80
19. srp 2011

@mufinka26 U nás už je po bouřce a výborně se dýchá 🙂

caricia1
19. srp 2011

@mufinka26 Tady byla bouřka kolem 9h ale že by se nějak lépe dýchalo to ne 😒
@sal80 Je pořád dusno,to je hruza.

mufinka26
19. srp 2011

@caricia1 tý jo holky mlátí nám to tady krásně u baráku, byslíme v desátym patře tak to máme jako na dlani 😀 😀 je fakt, že ted při bouřce se krásně ochladilo a je krááásněěě 😀 😀 😀
@sal80

mufinka26
19. srp 2011

@sal80 koukala sem na tvé album, nádhernééé 🙂 🙂 teda nemohla bych být tvoje miminko? jenom na chvíly 😀

mufinka26
19. srp 2011

tak první šálek kontryhelu vypitý 😀 asi sem divná, ale mě strašně chutná 😀 😀 😀 normálně mám bylynkové čaje moc ráda 😀

sal80
19. srp 2011

@mufinka26 Děkuju. Byl v práci chvíli klid 😀 a tak to takhle dopadlo 🙂
Také mám už vypitý kontryhel, byť na MS jen čekám, a také mi chutnal 🙂

caricia1
19. srp 2011

@mufinka26
@sal80
Já si ho jdu udělat ted🙂

daphney
19. srp 2011

Ahoj berušky, tak jakpak se máte? dneska je toho celkem dost, tak jsem ani neměla čas přihlásit se dřív, pokusím se dočíst 🙂 Jinak stále a asi marně čekám na ovulku, ani vlastně pořádně nevím jak ji poznám, ale jelikož mám od včerejška citlivé bradavky, což nikdy nemívám, říkám si, nemůžu být těhu??? zase mám choutky testit 😀 no prostě magorka 😀 😀 😀

sal80
19. srp 2011

@daphney Jsi stejná jako my všechny tu. Budeš hrdinka a vydržíš....do večera nebo zítřejšího rána 😀 😀 😀 😀 Ale klid, jsi naše a my Tě máme rády 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
19. srp 2011

@sal80 děkuji, jsi zlatíčko 😀 😀 😀 😀 😀 koukám jaké máš krásné fotky v albíčku, taky si tam dneska něco přihodím 🙂 A jakpak se těšíš na víkend?
@mufinka26 Gratujuju k mrše, teď to konečně nabere ty správné obrátky 🙂
@cuddle koukám, že u vás se za pár měsíců bude za místo v pelechu platit zlatem 😀

moc to s tím čajem nepřehánějte, já po něm byla jak koroptev 🙂

sal80
19. srp 2011

@daphney Děkuji i já Tobě za kritiku. Mám dnes trochu volněji - žádná asistence v KV a tak, děsně nenápadně, prohlížím co se dá 😀 😀 😀 😀 😀
Také jsem jako koroptvička 😀 😀 😀 😀

teruberi
19. srp 2011

@cuddle ale to se povede! Zadny PICSI nebude 🙂

teruberi
19. srp 2011

teda holky, co furt mate s tim cajem? Ja si ho snad taky pujdu koupit, at netrham partu 🙂 Doufam, ze s nim jeste stihnu neco nahnat 🙂

sal80
19. srp 2011

@teruberi Nevím, co s ním všechny máme. Také jsem si ho koupila proto, že ho tu doporučují 🙂 Včera jsem se na něj ptala v lékarně (těsně před jeho koupením), ale nic o něm slečna nevěděla. Tak jsem to riskla s myšlenkou, že když tak s ním budu zalévat kytky a ne sebe. A doma jsem vygooglila k čemu všemu je fajn 🙂 Podporuje prokrvení dělohy, snižuje bolest při MS, je jako podpora před otěhotněním i během něho, pomáhá i k udržení plodu poslední tři měsíce.... Je toho dost, tak proč to nezkusit? 🙂 Víš jak je to s tím tonoucím...? 😀

caricia1
19. srp 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
19. srp 2011

@sal80 tak já teda jak koroptvička nejsem 😅 asi to na mě nemá takový účinky 😅 za to bříško mě bolí, jak čert ☹ a teda mám to silný, jako nikdy, vždycky sem to první dva dny měla jakš takš a až třetí den trochu silnější, ale ted teda to je mazec ☹

sal80
19. srp 2011

@mufinka26 Mě bolí v kříži. Asi už se, holka, hlásí 🙂 To je dobře, že to máš silné, jen se pořádně vyčisti, ať tam nemá miminko nepořádek. No uznej, chtěla bys být 9 měsíců v neuklizeném pokojíčku? 😒

mufinka26
19. srp 2011

@sal80 no já z mojí chorobnou uklízivostí určitě nee 😀 😀 😀 😀

cuddle
19. srp 2011

holky byli jsme dnes s Beluskou prvne u jeji veterinarky, cipovat - chudinka mala ja trpela za ni, ta jehla byla tak velka....no taky se ji to nelibylo....podarilo se to az kdyz ji dala do rucniku , no ale nakonec ji ocuchala celou ordinace a vypada to, ze nato zapomnela do 5ti minut, ted jak jsme dosli domu, tak spokojene chrni na parapetu.....snad na nas nebude nastvana co ze jsme to na ni vymysleli..... 🙂

vannilie
19. srp 2011

ahojky holciny 🙂

vannilie
19. srp 2011

🙂

vannilie
19. srp 2011

jak se dnes mate

vannilie
19. srp 2011

je tu nekdo