Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teruberi
20. srp 2011

@sal80 určitě to vyzkouším. Hned běžím do lékárny 🙂 Tak ať ho to zase brzy pustí...zuby jsou na prd... 😖 ale bez nich vy jsme se zase nemohli takhle pekne usmivat 😀

caricia1
20. srp 2011

Zdravím vás děvčata 😀 😀 😀 😀

cuddle
20. srp 2011

hezke sobotni rano, dnes predpokladam kuchtici dopoledne, manzel v praci, takze cesnekova polevka a vepro, knedlo , zelo - ze ja se vzdy necham prekecat 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@cuddle Ahuj,jéé to bych si taky dala 😉 😉 😉

cuddle
20. srp 2011

@caricia1 no manzel chodil a rikal, uz od ctvrtka co budes varit o vikendu a ja rikam nevim, co chces a on vepro , knedlo ,zelo no a mela jsem to naplanovane 😀

mufinka26
20. srp 2011

Dobré ránko 😀 😀 @cuddle to bych si taky dala 😀 knedlo, vpřo, zelo sme už dlouho neměli 😀

caricia1
20. srp 2011

@cuddle 😀 😀 Kdyby to takhle fungovalo u nás tak by 7 dní v týdnu byla jen a jen svíčková 😀 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 Tak neslintej a dej si kontryhel 😀 😀 😀 Ahoj 😉

mufinka26
20. srp 2011

@caricia1 ten sem si už dala 😀 😀 😀 když kendlo, vepřo je stokrááát lepšííí 😀 😀 😀 U nás doma zase musím pořád dělat hovězí guláš, manžel by se po něm mohl utlouct 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 Tak ten mam ráda i já,ještě do něj nakrájet cibuli,mnam. 😀 😀

mufinka26
20. srp 2011

@caricia1 přesně tak, pěkně cibulku 😉 včera sem tu měla bráchu a skorošvagrovou, tak sem dělala guláš 2kg cibule a 2kg masa... Manža pořád chodil a strachoval se jestly mu zbyde i na dnešek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dneska je krásně, tak doufám, že neorazí zase nějaká buřina... to dusno včera bylo šíleně ubíjející.

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 To víš,guláš je vždycky lepší druhý den 😉 Nu a zbylo mu?? 😀 😀
Zatím je opravdu moc krásně,už mám peřiny na balkoně 😉 Myslím že ted už by to počasí mělo nějakou dobu vydržet ne?Však by taky bylo načase 😉

mufinka26
20. srp 2011

@caricia1 no já už peru druhou pračku a věšim to ven na sušák 😀 tak doufám, že až dověsím druhou pračku, tak to zase nebudu muset rychle převěšovat dovnitř 😀 když už půjdu zase do práce , naštěstí, až v pátek 😀 to bude zase blázinec 😀 To víš, že mu zbylo 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 Jakto že až v pátek?

mufinka26
20. srp 2011

@caricia1 dělám krátkej - dlouhej týden. v pondělí jdu na UZ do CARu a v úterý ke svojí doktorce, aby mi od středy ukončila neschopenku 😀 takže středa, čtvrtek máme nachystaný vílety z mladou a manžou 😀 no a na pá-so-ne hurá do práce 😀

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 A kam razíte na výlet?? 😀 To se někdo má 😀

mufinka26
20. srp 2011

@caricia1 podle počasí, když bude parno jako dneska tak to vidíme na přírodní koupák, jinak bysme rádi jely třeba do Terezína, nebo navštívit nějaký ten hrad či zámek 😀 klidně bych jela i na hory se podívat, hlavně, že bych se dostala ven z Prahy. Těším se, až se jednou z Prahy odstěhujeme 😀

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 To se ti nedivim..Já jsem vyrostla na vesnicikde v okolí jsou tak akorád srnky a to je všechno 😀 Když jsem se odstěhovala od našich,tak jsem teda zkousla Přeštice a docela jsem si tu zvykla,líbí se mi tu ale je fakt že mi prostě chybí ten vesnickej klid a kousek zahrady 😀

cuddle
20. srp 2011

@caricia1 jo tak u nas je to zajimavejsi v tom, ze manzelovi chutna skoro vsechno , jedine co fakt neji je cibule a nemusi vnitrosti, ale jinak je proste vsezravec a tak si porouci pokazde neco jineho , pravda svickovou taky rad, a segedyn a smazenej syr, kureci sote, rizoto atd. musela bych varit denne 3 menicka, aby si dal behem tydne vsechno na co ma chut , nemluve o polivkach, protoze jak neni polivka neni pro neho obed kompletni 😀 😀 😀 😀

cuddle
20. srp 2011

@mufinka26 to kdybych rekla doma ze 2kg cibule do gulasu, tak ho odvezou , i kdyz pravda uz jsem to vymyslela, normalne ju podusim a pak rozmixuju uplne tyckovym a sup s tim k masu, proste bez toho to neni ono a mazel neprotestuje, pac to nepozna, on akorat nemuze narazit na kousek lesknouci se cibule....takze ho takto sidim a on se tvari, ze o tom nevi 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@cuddle Tak s polívkou bych nepochodila,to jen občas a to už musí být buď držková nebo gulášová a jen opravdu vyjímečně ještě uzená s rýží jinak polívku vůbec takže tu dělam opravdu málokdy protože sama jí jíst nebudu a za tři dny by šla do záchoda 😀 😀 😀 😀

sal80
20. srp 2011

@cuddle Já mám hlad na špagety 😀

sal80
20. srp 2011

@caricia1 Tak Ti nevím, jestli Tvým mužem nejsem já. Také nejsem polévková, ale když už si dám, tak je to držkovka a nebo gulášovka 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
20. srp 2011

@sal80 ty jsme meli vcera, a la bolognese 😀

cuddle
20. srp 2011

@sal80
@caricia1 tak ja jsem i rada, on si da klidne polivku 2x denne a je spokojenej, hlavne vyvar, jakykoliv s cimkoliv no a pak samo doplnujeme - zeleninova, zelnacka, bramboracka, kulajda, kvetakova, cockova, fazolova, gulasovka, kminova, cesnekova, hrachova - vlastne nevarim akorat drzkovku, tu si pripadne muze dat v hospode, ale taky mu moc nejde... 😀 dnes jsem uvarila hrnec cesnekacky s opecenym chlebem, ja mam 1 porci a on tak 5, no a vikend je poresen 🙂 a kdyz nahodou nekdy neco zbyde, tak zamrazim a kdyz se mi nechce dam mu vybrat jakou chce 🙂 jinak obed hotovej, uz jen aby dosel z prace, myslim, ze se mi to povedlo 😵

caricia1
20. srp 2011

@sal80 Tak to si můžete podat ruce 😀 Já polívku můžu snad jakoukoli-kromě mlíkový,ale když jí nemam tak mi nějak extra nechybí.. 😉
@cuddle No hlavně že si umíš tak pěkně poradit...Zase nemáš problém s tim že by byl mlsnej,to je fakt 😀

sal80
20. srp 2011

@cuddle Jejda.....a zůstalo? Trochu...do kastrůlku? 😀

cuddle
20. srp 2011

@sal80 tech spaget 😕 tak to te zklamu, manzel mel na obed, veceri a jeste si vzal zbytek do prace...holt varim 4 porce, 1 pro me a 3 obstara manzel , s tebou jsem vcera nepocitala 😀 😀 😀

sal80
20. srp 2011

@cuddle Povedlo? Hmm, Ty jsi ale šikulka 🙂
Já dnes dělala k snídaní zapečenou bagetu. Naplnila jsem jí sýrem, salámem, rajčaty, paprikou a vajíčkem, dala na plech a zapekla. A pak...přinesla do postele 😀 Byl spokojený. Teď je mrzutý. Vytrhli mu zub a přichází to k sobě 😒 A k obědu, když už tu tak baříme, máme rybu. Mňam 🙂 🙂 🙂

sal80
20. srp 2011

@cuddle Tak to je tedy pěkný sysel 😀
Vaříš pro čtyři? To je dobře, však už co nevidět....😉 Pšt, ať to nezakřikneme 🤐 🙂