Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

hotaska
22. srp 2011

@cuddle přesně tak, cca před 3 lety jsem podstoupila 1IVF a ET byl negativní, hned další cyklus 1KET který vyšel .....prostě přesně jak to budeš mít i ty 😉 jen nám zbyl ještě jeden mrazáček a ten se teď nakonec nechytil. Před lety nám dělali hormony a spermio včetně morfologie, která byla katastrofální 0% Rozhodli jsme se pro 2IVF a to čekáme na výsledky hormonu, spermia včetně halospermu a pak ta genetika. Což vůbec netuším co budou potřebovat, tak to tam zase budu sedět jak tydýt 😝 a lovit v hlavě odpovědi ... Jinak na genetiku jdeme kvůli PDG. Protože je šance, že nám jí zaplatí pojišťovna, ale právě musíme mít v ruce výsledky z genetiky.

sal80
22. srp 2011

@hotaska Ahoj, vítej k nám 🙂

sal80
22. srp 2011

@mufinka26 šikulko 🙂

mufinka26
22. srp 2011

@sal80 akorád odpadlo nakupování z Dádulou, byly sme jak vařený nudle, sotve sme se doplazily domu, jaký je šílený vedro 😅

sal80
22. srp 2011

@mufinka26 Alespoň bude víc na pleny 😀 Co princezna na pokojík? Také nejsem zastánce těchto samolepek a příkras, ale Bůh ví, co mě jednou potká. Až odezní etapa krtka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
22. srp 2011

@mufinka26 huraaaaa ze to jde dobre 😉

cuddle
22. srp 2011

@hotaska u nas morfologie 0,5% vajicek jsme nechavali oplodnovat 12, oplodnilo se 11, ale 5ty den PK jsme meli 2 krasne blastocysty, 1 dovnitr, 1 do mrazaku a dalsi uz to nedotahly, takze bohuzel jen 1 mrazacek, tak doufam, ze budu mit stejny postup jako ty a KET bude uspesny
chodis do Brna??

cuddle
22. srp 2011

@hotaska jinak to PDG tady mela ted jedna holcina z cervencoveho snazeni co byla na OPU asi 10 dnu po me, mela 4 vajicka zrala a vsechny 4 se oplodnily a dosly do blastocysty, 3 byly krasne tem delali PDG - 1 vyloucili a 2 byli dobre, 1 vlozeno, 1 zamrazeno a to posledni netestovane taky zamrazeno a platila jim to taky pojistovna na zaklade genetickych vysledku a miminko se ujalo 😉 taky chodi do Heliosu 😉

mufinka26
22. srp 2011

@sal80 byla nadšená, ona je blázen do Hanny Montany tak byla strašně moc nadšená 😀 ale i nám se to z manžou líbí. Samy máme tyhle samolepky v obýváku ale ne takový 😀 😀

sal80
22. srp 2011

@mufinka26 Je to fajn představa, kdyby jste měli Montanu i v obýváku 🙂 😀 Jen zlobím... 😀 😀 😀 😀

mufinka26
22. srp 2011

@sal80 já už tu Montanu nemůžu ani vidět, nejhorší je, že ona má svůj seriál, film, ted CD z jejíma písničkama, no mini puberta hadr 😀 😀 Sem zvědavá co jí chytne tak za dva tři roky 😀 😀

sal80
22. srp 2011

@mufinka26 To Ti povím přesně 🙂 Za tři roky to bude Honza z vedlejší třídy (vlastně o rok dva výš) a nějaké ty parfémky 🙂 A pod-pr-sen-ka!!!!! 😀 😀 😀 😀

katka.gzd
22. srp 2011

Ahojte, ja som slovenka, no snad ma za to nevykopnete 😀 chystame sa na prve IVF...teraz cakam na mrchu a od buduceho cyklu stimulujeme...moje miery su 165cm/73kg takze krasne zapadam....10 kil som dala hore odkedy som prestala brat HAK minuly rok pred vianocami a kazdy mesiac som chodila na agolutinove injekcie kedze mrcha sama od seba nikde..plus jeden pokus o stimulaciu clostilbegytom no dalsi pokus uz sme nedali pretoze nam vyslo zle spermio....ja inak PCOS....tak preto IVF...IUI s nasim spermiogramom nedoporucili...tesim sa ze sa konecne niekam posuvame....

mufinka26
22. srp 2011

@katka.gzd ahojky a vítej mezi náma 😀

cuddle
22. srp 2011

@katka.gzd ahoj vitej, koukam vsichni dost podobnej scenar, neboj na leky stimulacni zareagujes, Clostik by se lidec s PCO vubec nemel davat....pry to je zbytecne , bez ucinku takoveho jaky by byl treba, take mame horsi spermio, dokonce jsme meli oplodneni pri IVF ICSI protoze prirozene by z toho nic nebylo.... 😒

vannilie
22. srp 2011

ahoj holky

marca22
22. srp 2011

@vannilie Ahojky

vannilie
22. srp 2011

@marca22 ahoj

vannilie
22. srp 2011

🙂

marca22
22. srp 2011

@vannilie tak jak dneska?

vannilie
22. srp 2011

😉

marca22
22. srp 2011

Holky já už chci září 😀 😀 😀

vannilie
22. srp 2011

@marca22 ale jo jde to a ty.je moc horko.ja pracuji venku tak jsem se pekne spalila

vannilie
22. srp 2011

@marca22 vas to ceka v zari

vannilie
22. srp 2011

@sal80 ahojky

vannilie
22. srp 2011

🙂

marca22
22. srp 2011

@vannilie jj,už se to pomalu blíží. Jů tak to ti nezávadím,já dnes vylezla ven že se budu slunit a ono mi to za 10 zalezlo,no zákon schválnosti prostě,ale tobě by bylo asi v chládku líp 🙂

jimmy1
22. srp 2011

Ahoj holky, dneska jsme se objednali do indikační poradny na 6.9. Můžeme se k vám přidat??
Máme už pozitivní zkušenosti, máme za sebou 1. IVF/ICSI a z KETu toho pokusu doma 18 měsíčního miláčka 😵

vannilie
22. srp 2011

@marca22 jo to verim ze te to nastvalo.ale ja mam radeji stin 🙂 my zaciname se stimulkou v rijnu

vannilie
22. srp 2011

@jimmy1 ahojky vitej 🙂