Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
23. srp 2011

@caricia1 Hned jsem tu. Moment.

caricia1
23. srp 2011

@sajab Přesně tak,kdyby bylo kde se koupat tak mi to taky nevadí ale takhle to je nepříjemný.Ale tak zase je alespon nějaký léto,sice až na konci prázdnin ale alespon to.

teruberi
23. srp 2011

@sajab Ahoj, to je mi moc líto ☹ Ještě se tak blbě ptám, promiň. A drž se, zase bude dobře...

teruberi
23. srp 2011

Holky dnes se sem uz asi nedostanu,ale zitra jsu na poradu do Heliosu, tak na me myslete! A mejte se tu vsechny krasne!Paa 🙂

cuddle
23. srp 2011

@sajab ja plavu ve vlastni stave, nebo spis tuku ....skoda ze se tim vedrem nerozpousti podkozni tuk, taky do bazenu nemuzu po KET je to cvachtani taky zakazane, takze znasilnim asi sprchu ....

cuddle
23. srp 2011

@teruberi tak pak dej vedet jak jsi dopadla... 😉

sajab
23. srp 2011

@cuddle 😀 😀 😀 Držím pěstičky aby ti KET dobře dopadl.Já se nemůžu dočkat vlastního IVF, bohužel jsme si nenechali zamražovat, protože jsme věřili v ty dva zázraky 😒

sajab
23. srp 2011

@teruberi Nic se neděje, nemohla jsi to vědět, když jsi nepřečetla dřívější příspěvky 😉

cuddle
23. srp 2011

@sajab a meli jste i na zamrazeni a nenechali? to je skoda, takto jsi mohla na KET a nemusela hned absolvovat celou stimulaci a jen jit na vlozeni , to uz je o necem jinem

sal80
23. srp 2011

Tak jsem tu. Sice jen na chvíli, ale jsem. Snad stihnu napsat alespoň nějaký text, který bude mít hlavu a patu 🙂
O tom, jaké je dnes počasí, diskutovat nebudu, páč je hnusně. Nejsem vůbec teplomilný jedinec, vyhovují mi o mnoho nižší teploty. Už nevím, co bych ze sebe vysvlékla. To raději počasí, kdy je zapotřebí džíny a mikina 🙂
Sakra...musím. Pa

mufinka26
23. srp 2011

Ahojky holky, tak sem zase tu, ale teda nevím, jestly všechno dočtu 😅 Vrátila sem dse od mé doktorky, takže konečně neschopenka ukončena a hurááá zítra na výlet, nebo spíš koupák, než sme dojely z mladou domu tak sme byly totálně vařený 😝 já se úplně škavřila, to by bylo škvarek 😀 😀 😀 a jako totální paradox sme nakupovaly zimní oblečení 😅 když, těm akcím se odolat opravdu nedá 😅 😅 😅

mufinka26
23. srp 2011

@sal80 tak přesně takovýhle počasí by mi taky vyhovovalo 😀 džíny, tepláky, prostě paráááda, tohle vedro je opravdu hnus 😝

sal80
23. srp 2011

Tak můžu zase chvilku pokračovat 🙂 Kde jsem o přestala...? Aha, mikina. Nejsem letní typ. Nikdy jsem nebyla a nikdy nebudu. A opravdu se nehodí připisovat mi sem odpovědi typu: Nikdy neříkej nikdy. Já prostě NIKDY nebudu letnička. Mým snem je po celkou dobu léta nosit čepici a šálu. Popravdě - nikdo mi v tom fyzicky nebrání, ale vzít si to teď na sebe by znamenalo ohrožení na mém zdraví. A nejen tělesném 😀 😀 😀 😀 Těším se na sníh!!!!
P.S.: Cítíte se taky líp, když si představíte závěje? )Komu nepomáhají závěje, tak ať si představí horký punč, vaječný likér a nebo třeba romantické chvilky u zapaleného (vnitřního!!!) krbu).

sal80
23. srp 2011

@caricia1 Jsi na mě přísná s tím, mkde se poflakuji a sama se někde touláš!!!! ☹ 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
23. srp 2011

@cuddle Jaké bylo znásilnění? 😀 Holka, opatrně s těmi Tvými novátorskými praktikami!!!! 😀 😀 😀 😀

cuddle
23. srp 2011

@sal80 ja teda taky leto nemusim, pokud nejsek po krk ponorena ve vode a nepopijim k tomu nejake dobre drinky, predstava, ze jdu nejakou turu v tomdle pocasi, tak me vezou nohama napred, vse nad 25 je vedro, i kdyz zimu taky uplne nemusim, takove jaro nebo babi leto na podzim kdy je to tak akorat , da se posedet i venku a hlavne nemas pocit, ze za chvilu umres od vedra, zizne nebo kombinace obojiho....

cuddle
23. srp 2011

@sal80 zatim si delam obed, smontovala jsem vetrak co jsem si koupila, at tu neumru a osprchovat se pujdu az po tom jidle, pac to bych mohla jit znovu , hadam to jidlo v tom teplu ani nechci, ale holt musim se o to nase miminko starat, aby nam neuteklo 😀 😀 😀 😀

caricia1
23. srp 2011

@sal80 No no no já už jsem tady 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
23. srp 2011

@sal80 představa závěje je docela krásnáááá 😀 už by tu mohl padat sníííh 😀

caricia1
23. srp 2011

@mufinka26 Jen dej pokoj se sněhem! 😀 😀 Ještě ani nezkončily prázdniny a vy už hrabete sníh 😀 😀 😀

mufinka26
23. srp 2011

@caricia1 😀 😀 😀 když tohle je pekloooo 😀 😀 😀 😀 kdybych aspon co vypotím i zhubla 😀 😀 😀 😀 to by ze mě byla twigy 😀 😀 😀 😀

caricia1
23. srp 2011

@mufinka26 To by jsme to měly moc jednoduchý 😀 😀 😀 😀

mufinka26
23. srp 2011

@caricia1 to máš pravdu 😉 a proč mít mi něco jednoduchýý 😀 😀 😀

caricia1
23. srp 2011

@mufinka26 Máte pravdu předsedo 😀 😀 😀

mufinka26
23. srp 2011

@caricia1 😎 😎

caricia1
23. srp 2011

@mufinka26 ty jsou sluneční nrbo lyžařský? 😀

mufinka26
23. srp 2011

@caricia1 no lyžařský přeci 😀 😀 😀 😀 ne tyhle jsou letní 😉 to sem si neska chtěla koupit zimní bundu a kabát 😀 ale nějak sem se k tomu nedohrabala, ale už je mám vybranýý 😀 musím si koupit větší velikost, nějak sem se naafoukla 😅 😅 😅 ale to budou ty hormoony 😀 😀 😀

caricia1
23. srp 2011

@mufinka26 Aha a v zimě si koupíš plavky? 😀 😀 😀 Ty jsi blázínek 😉 😉 😀 😀

jaruska111
autor
23. srp 2011

@mufinka26 Ahojky, tak v říjnu jdu na to znovu, akorát mě naštvali v CARu, páč jsem tam volala v půlce srpna a na kontrolu k lékařce na další postup mě objednali až na 26.9. tak tím pádem, prošvihnu jeden cyklus ☹ půjdu tedy na IVF až v říjnu 🙂 Co Ty?

katka1311
23. srp 2011

Ahoj holky můžu se přidat?
První IVF máme za sebou bohužel nedopadlo.Na druhý pokus se chystáme září nebo říjen dle výsledků.