Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

hotaska
5. říj 2011

@caricia1
@marca22 holky to jsou NÁDHERNÉ novinky!!! Nemám slov .... 😀

caricia1
5. říj 2011

@marca22 Toho se právě bojim..Většinou // (hlavně pokud je tak slabá) nic neznamenají..Na vlastní kůži to mám
@hotaska vyzkoušené,po prvním ET jsem taky měla slabé // a zkončilo to krvácením 13.den po ET a HCG jen 16.35.Prý potrat a proto se moc neraduji....Napadá mě jestli to přeci jen není ten Pregnyl a pokud ne,tak se bojim ještě víc po mé zkušenosti.

marca22
5. říj 2011

@caricia1 A tobě nedali utrogestan nebo něco? Já mám utrogestan a estrofem na udržení,tudíž bych krvácet vůbec začít neměla.

hotaska
5. říj 2011

@caricia1 já vím, taky mám za sebou biochemické 😝 ale je to další krůček!

daphney
5. říj 2011

Dobré ráno berušky,
tak se zase po nějaké době hlásím... nebylo co psát, tak jsem se na to snažila nemyslet a raději jsem ani nenakukovala, jen jsem na vás myslela a držela palečky 🙂 a koukám, že tu jsou po ráno dobré zprávičky

@marca22 potichu gratuluji, jen tak dál, zasloužíš si to po tom všem 😉 😉 😉
Já jsem dnes ráno odstartovala stimulku a doufám, že v pondělí na kontrole v gennetu bude pěkná úrodička a nebudu muset přikupovat injekce

a jakpak se všechny máte? Budu teď chodit častěji, když konečně mezi vás zase zapadám 🙂

marca22
5. říj 2011

@daphney Jéééé děkuju 🙂 . Tak držím palečky ať jde všechno jako po másle 😉

daphney
5. říj 2011

@marca22 díky, snad půjde... jsem zatím trochu vykulená, prášky, stříkání do nosu a k tomu pero, ale to jde asi o zvyk... takových ženských to zvládlo,tak já taky 😀

caricia1
5. říj 2011

@marca22 jééé už to vidíííím!Ty jsi našla // no to je super,gratuluju a opatruj se! 😉 😉 😉

hotaska
5. říj 2011

@caricia1 ono, bude pořád něco (teda já to tak měla). Prvně jestli jsem těhotná,potom jestli má srdíčko, jestli je zdravé, aby jsem nerodila dřív, aby jsme zvládli porod, strach o malé mimiko jestli dýchá aby se něco nestalo a tak dál a dál ........už to bude jenom horší 😝 😀

marca22
5. říj 2011

@daphney Přesně tak,taky jsem byla ze začátku vykulená,ale člověk si zvykne,teď je to už zaběhnutý skoro jako nějakej rituál 🙂

caricia1
5. říj 2011

@hotaska to máš pravdu 😀 ale je to děs! 😀

caricia1
5. říj 2011

@daphney Tak to je fajn 😉 A jak ti je?

marca22
5. říj 2011

@caricia1 Děkuju,však nejsem jediná,já to u tebe vsázím na mimíska,když jsi psala že je dost silná,já měla po tom ovitrellu dušíka skoro neviditelnýho,to už nemůže být pregnyl 😕

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hotaska
5. říj 2011

@caricia1 souhlasím, je to děs!

daphney
5. říj 2011

@caricia1 zatím pohoda, ten sprej do nosu trochu nepříjemnej, ale jinak vůbec nic, co ty? odpočíváš?

marca22
5. říj 2011

@cleapatris Ahojky,také chodím do Archy. Tak držím palečky 😉

daphney
5. říj 2011

@cleapatris ahoj, já chodím do gennetu na letnou, akorát jsem začala se stimulkou 😉

hotaska
5. říj 2011

@marca22 jak se říká, člověk si zvykne i na šibenici 😉

marca22
5. říj 2011

@hotaska 🙂 no to je pravda

daphney
5. říj 2011

@marca22 to máš pravdu, za pár dní už mi to bude připadat uplně normální...a jak ti je? myslela jsem na tebe,jak to s těma vajuchama asi jde... o no to jde moooc hezky 😀

caricia1
5. říj 2011

@marca22 nevím no...Uvidíme.Jen vím že za pár dní už tam být nemusí jako prvně jsem to měla..Nechám to být a zítra testnu znova 😀

caricia1
5. říj 2011

@daphney Docela jo,ale už mě to moc nebaví 😀 😀

marca22
5. říj 2011

@daphney Jj jde to pěkně,žádné injekce,jen prášky,žádná narkoza ani opu. Fakt to bylo v pohodě,i když jsme měli od dárkyně jen 6 vajíček,všechny se oplodnily ale měli jsme PK a na ET nám zbyly jen 2 embrya ale zato té nejvyšší kvality a jak je vidět asi se jim u mě líbí. Včera jsem ten pozitivní testík obrečela,větší štěstí mě ještě nepotkalo a byla to hlavně i úleva,protože nám nezbylo nic na zamražení a museli bychom znova vypláznout 50 tis za novou dárkyni,jelikož jsme měli přesně těch 6 vajíček co Gennet garantuje,nemohli bychom na ně a čakli bychom znova 4 měsíce,kdo ví jestli ne dýl 😕

@caricia1 Jasně,uvidíš jestli bude zítra tlustší,ale podle mě bude 😉

daphney
5. říj 2011

@caricia1 to já si konečně užívám, že se něco děje 😀 zítra písni jak jsou // na tom, jestli pěkně tloustnou 😉 U nás budu zatím tloustnout jen já a pak doufám, že ty // na testu taky začnou 😀
@marca22 to je super,že to takhle vyšlo 🙂 ta finanční stránka je šílená, pořád zvažuju jestli do PK půjdeme nebo ne, bavila jsem se o tom s primářkou v gennetu a jsem celkem zmatená :-/

marca22
5. říj 2011

@daphney Nevím no,záleží také na tom kolik budete mít vajíček,myslím že na PK jich musí být alespoň 6. Ale zase je fakt že po PK vzniknou odolnější embrya která se snadněji uchytí v děloze a snadněji se zahnízdí http://www.sanatoriumhelios.cz/prodlouzena-kult... já si myslím že těch pár tisíc navíc už se vyplatí investovat 😉

pitrisek26
5. říj 2011

@daphney ahoj já taky dnes začala a taky jdu v pondělí na utrz, takže jsme v tom spolu 🙂 budeme mít stejný datum porodu 🙂
@marca22 moc gratuluji, sledovala jsem co máš za sebou a je to nádhera 🙂
@caricia1 super, jen ať sílí 🙂

marca22
5. říj 2011

@pitrisek26 Díky 😀

mufinka26
5. říj 2011

Ahojky holky, tak sem dorazila z CARu 😀 sliznici mám krásně vysokou, dokonce je lepší a vyšší než byla minule, ted máme 8,5mm 😀 zlatý kontryhelový čajík 😀 😀 😀 😀 KET budu mít 11.10 ve 12:15 😀 ted se jen modlit, aby se brouček v pořádku rozmrazil.
Jinak dneska my rovnou braly krev na imunologii a pokud nám nevyjde tento pokus tak před 2.IVF mě čeká nějaký zákrok, kde budou zrcadly prohlížet dělohu, zapomněla sem název 😀 a ještě test na cukr, jestly ho nemám zvýšený 😉 😀

marca22
5. říj 2011

@mufinka26 Super 😀