Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
6. říj 2011

@vanule Myslím, že jsme schopny podstoupit kde co 🙂

drndapetka
6. říj 2011

@daphney já minule cítila, že těhu jsem a // byly, při KETu jsem hned věděla, že to nevyšlo a taky že ne.....mě moje vnitřní pocity mě zatím nezklamaly 🤐 ale uvidím, ještě není nic ztraceno, jsem teprve na začátku čekání 🙂

sal80
6. říj 2011

@drndapetka Mně řekli, že nemám nic brát, že ta dávka listovky je tak akorát. Brala jsem Femibion před zahájením procesu IVF, ale teď už ne. Femibion je totiž také listovka, ale silnější.

vanule
6. říj 2011

@sal80 jak píšeš před zahájením jsem taky brala Femibion, ale už né

drndapetka
6. říj 2011

@sal80 jj, je to akorát, ale já mám trombofilní mutaci a špatněji listovku vstřebávám, takže můžu (resp. musím) mít větší dávky, abych jí měla dostatek. A prý kdyby jí bylo víc, tak přebytek vyčůrám 😀

daphney
6. říj 2011

@drndapetka to já na moje vnitřní pocity už asi nikdy nedám! Přesně jak říkáš, zatím jsi na začátku a příznaky je ještě určitě brzo

mufinka26
6. říj 2011

@vanule ahojky zavádění má silnější účinky než polikání. při těhu se ani polikat myslím nesmí. a vůbec se neboj, to že něco vyteče ven to vůbec nevadí 😉 já zas budu zavádět od zítra 2-2-2 to zas bude 😉 😉

sal80
6. říj 2011

@drndapetka Já mám také mutaci genu MTHFR. Ale pokud je tomu tak, že se přebytek vyčůrá, tak jí bašti 🙂

vanule
6. říj 2011

@mufinka26 mám to taky tak 2-2-2 takže vzhůru do toho 🙂

sal80
6. říj 2011

@mufinka26
@vanule
A jsou intimnosti s touto "vytékající nadílkou"? 😒

vanule
6. říj 2011

@sal80 co to je za aktivita 😀 to už ani pořádně neznám...když to za nás dělají druzí 😵

drndapetka
6. říj 2011

@sal80 mě to moje gyndařka řekla, že musím mít té listovky víc.....jsi hetero nebo homozygot?

sal80
6. říj 2011

@drndapetka Homozygotní mutace, ale jinak jsem hetero 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
6. říj 2011

@vanule 😀 tak to tedy ne, to nesmíme!!! Jen jim do toho fušujme 😀 😀 😀 😀 😀

vanule
6. říj 2011

@sal80 jen aby jsem fušovali s dobrým výsledkem...

sal80
6. říj 2011

@vanule Neboj 🙂

bugee
6. říj 2011

Holky, nechci se vám sem plést - ale jen krátkou poznámku - nebojte se, pokud nemůžete utrogestan zavádět, můžete ho klidně polykat. Po jeho zavádění jsem měla minule kvasinkový zánět (může vzniknout z přemíry hormonů), takže tentokrát ho od začátku pouze polykám a vše OK 🙂 Držím všem palce, ať vám to vyjde.

drndapetka
6. říj 2011

@sal80 aha, já jsme hetero v obou případech 😀

sal80
6. říj 2011

@drndapetka 😀 😀 😀 tak to bychom měly 😀 😀 😀

daphney
6. říj 2011

holky,holky... vaše starosti se sex.orientací bych chtěla opravdu mít 😀

hotaska
6. říj 2011

@vanule ahojky, ty ležíš? Páč já vůbec 😕 naopak jsem nějak nezvykle akční 😎

hotaska
6. říj 2011

Jinak se tu holky dobře bavím 😀 😀 😀

caricia1
6. říj 2011

Holky kdy po KET by se měla dostavit ms?

daphney
6. říj 2011

@caricia1 řekla bych, že až po vysazení utrogestanu, ale vlastní zkušenost nemám :-/

caricia1
6. říj 2011

@daphney no holt uvidím 😀

daphney
6. říj 2011

@caricia1 hele ty ted koukej na mrchu zapomenout, to se tě pár měsíců týkat nebude 😉 😉 😉

caricia1
6. říj 2011

@daphney 😀 😀 😀 nu to se právě ještě neví.Necháme se překvapit 😀

daphney
6. říj 2011

@caricia1 tě obdivuju,že vydržíš netestovat... kolikáty jsi den po ET?

caricia1
6. říj 2011

@daphney Netestovat???Včera jsem počurala první a dneska už dva testy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jsem dnes 9.den.

daphney
6. říj 2011

@caricia1 no a výsledek????????????????????????????????????????????????????