Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Já se ho ptala,zvonění má vyplé jen tak a nebude prý zvedat v 7 večer cizí čísla,kdyby mu byli všichni tak ukradení a nechtěl by aby mu volali,neměl by telefon u sebe,ale na stole zavřenej v oblae jako asi hodinku předtím,a toho že mu někdo volá jsem si všimla jen protože byl vidět ve tmě blikající displej,on ještě dělal jako že to nevidí,nevím co to má zase být,už mě to unavuje,ještě kvůli němu potratím ☹

marca22
11. říj 2011

Jo a když jsem mu řekla ať to vezme,že to může být někdo z práce,tak mi řekl a proč? A že mají smůlu,že jestli to bude důležitý,zavolají si znova,kdyby se věnoval mě,neřeknu,ale dřepí u počítače 😠

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 holka to je situace 😒 já vím, že radit, abys to hodila zahlavu nemá smysl, protože to prostě nejde 😒 ale musíš ted hlavně myslet na ty drobečky a být trošku v klidu. Někdy je to z tima chlapa tak složitý

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Já na ně myslím,ale prostě jsem si myslela že když budou mimča tak se pořádně srovná a ono to naopak začne znovu,asi už jsem pro něj zase hnusná a tlustá a potřebuje aby mu nějaká jiná vypisovala jak je úžasnej borec 😠 To je pořád dokola.

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 nemáš to vůbec jednoduchý a vůbec nejsi hnusná a tlustá, ba naopak, ted budeš nejkrásnější, protože těhulky jsou vždycky krásný, jelikož pod srdíčkem nosí nový život 🙂 jestly tě takhle zlobí to je pěknej trupka 😠

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Nebudu kazit náladu,jdeme probírat mumínky 😀 Copak máš nového do výbavičky? Já to zase dlouho nevydržela 😕

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Jé to je milé 🙂

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 holka mám nový úlovek čmeláka bzuka od lamaze 😀 😀 😀 😀 je to úžasná plyšová vybrující hračka. Náladu nekazíš, od toho sme tady 😀 😉 a co ty si nakoupila nového?

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 včera sme se byly podívat zase na kočárky v malvíku, prostě ta teutonie je naše vítězná, ted už ještě to miminko

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Jé čmeláčka 😀 Já mám 2 nové overálky (zelený s kapuckou a na něm je žirafka a růžový s kočičkou,jestli budem mít kluka bude to chudák 😵 ) pak 2 bavlněné čepičky,růžovou a žlutou,kabátek a botičky s medvídkem také ve žluté,já jsem na tohle prostě ujetá 😀

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Jů už máte vybraný kočárek ju? To je super 😀 My dneska probírali zase jména,taky pěkně brzy 🤐

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 tak to je nádherný 😀 a budou fotečky? 😀 já mám ted stop v nakupování protože už opravdu máme z těch drobností všechno, ted už jenom ten kočárek, postýlka, vanička, lehátko ... Teda ono nám toho chybí nějak moc, když to vyjmenovávám 😅 😕

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 jména už máme taky vybraný do užšího výběru sme jich daly pár holčička bude Adélka a kluk to bude bud Jarda, Martínek 😀

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 😀 jj dneska už ne,ale zítra je sem hodím 😉 No vidíš,to já vlastně nemám skoro nic,hračky nemám vůbec,ani plenky,flaštičky a cumlíky,nic prostě,a to nemluvím o kočárku atd 😕

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 To jsou taková hezká tradiční jména 😉 My chceme něco netradičního Pro chlapečka chceme Kubíčka nebo Kristiánka a pro holčičku se nám líbí Adrianka a Isabella 😀

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 já totiž nakupuji celých těch šest let, co se o mimi snažíme 😀

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Jo Kubíčka chce tatínek,ale jestli bude jen jeden chlapeček tak má smůlu 🙂

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Fakt? No to já až tak poslední půlrok,ale je to super,člověk si udělá radost 😉

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 tak to jsou nádherný jména 😀 pro holčičku vybrala jméno Danielka 😀 naštěstí se trefila do moc pěknýho jména 😀

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 já myslím, že u nás o klučičí jména bude boj, je jich tolik co se nám líbí 😀 a manžel pořád říká, že to prostě kluk bude 😀

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 😀 a kdo ho vybral? Ty?

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 No jo,chlap chce toho pokračovatele rodu,to chápu 😀

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 já pořád chci, aby se jmenoval malej po manželovi Jaroušek 😉 jinak se vzácně shodujeme 😉 😀 no ono pokračovatele rodu, spíš se bojí, že na něj budeme tři ženský 😀 😀 😀

mufinka26
11. říj 2011

@marca22 jdu si hajnout nějak mě pobolívá bříško

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 To je dobrý 😀 My už jsme u nás 2 ženský,já a tchýně a jestli budem mít náhodou 2 holky,tak už bude mít těch ženskej konečně dost 😀

marca22
11. říj 2011

@mufinka26 Jj tak pa pa

caricia1
11. říj 2011

Jste tu ještě někdo děvenky? 😉 😉

mufinka26
12. říj 2011

dobré ránko holky 😀 jak se dneska máte? Já docela dobře a korád mě od večera bolí podbřišek, ale to je normálka 😉

daphney
12. říj 2011

Ahoj holčiny,
Jakpak se dneska máte???
Já mám za sebou setřdeční UZ a OPU bude v pátek dopoledne, vajíček je prý dost, doktorka byla spokojená, tak snad dobrý... Jen mluvila o hyperstimulačním syndromu, mám prý hodně pít a počítat s tím, že břiho bude dost bolet. Myslím, že tohle zvládnu, hlavně aby byla pořádná úrodička 🙂

a copak dnešní čekatelky na krvičku??? jsem zvědavá na hodnoty, tak šupky šupky 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney ahojky tak to je super, že budeš mít velikou úrodičku 😀 a hyperstimulák hoodně pij minimálně 3litry denně 😀 ale nealka 😀 😀 😀 😀 😀