Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vanule
13. říj 2011

Dobré ráno děvčata, dnešní noc byla hrozná, vzbudily mě ohromné bolesti v podbříšku 😢 tak jsem ráno vylovila test ať zítra jsem na tu krev připravená, že po téhle noci to opravdu nedopadlo a normálně ona se ta // vyloupla-sice né tak silná jako první, ale taky žádný duch prostě jí vidím. Od Pregnylu jsem 16tý den, tak snad, že by 😨 😨 😨

caricia1
13. říj 2011

@vanule zlatíčko to už není Pregnyl,to je mimi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
13. říj 2011

Ahoj dívky dnešního dne 😀 Koukám, že jste se vyspinkaly a teď tu diskutujete 🙂 Já vstávala o šesté. Mám už umytá okna, tak přes ně konečně vidím 😵 Ženy z úřadu (který máme za barákem) na mě ráno hledely jako na zjevení...proč myju okna o půl sedmé? 😀 Nechápou, že je to nejpříhodnější čas a svěží ranní vzduch je přínosem na pleť 😀 😀 😀
Ještě prosím o radu...pokud jste píchaly do svalu, kdo vám ty injekce píchal? Tom je mimo a já to sama asi nedám, páč se neotočím 😀

vanule
13. říj 2011

@caricia1 ježkovy oči kéééž by, já bych se snad dala na to modlení, ale ty bolesti jsou taky hrozné (podle všeho bych právě teď měla mít MS, tak mi to tělo dává pěkně sežrat)

sal80
13. říj 2011

@vanule Jůůůůůů.......miminko!!!! 😀 😉

vanule
13. říj 2011

@sal80 vyskakovat si budu až mi bude ležet pěkně doma v postýlce 😉

sal80
13. říj 2011

@vanule Nevyskakuj, buď hezky v klidu a neruš ho už žádnými testy 😉

vanule
13. říj 2011

@sal80 rušit určitě nebudu, ale když už koneeeečně se za můj "dlouhý" život objevily // tak to ještě někdy budu chtít vyzkoušet 😀 😀

sal80
13. říj 2011

@vanule To chápu 😀

sajab
13. říj 2011

Ahojky holky, tak dnes je mi "prozatím" dobře. Bolest včera odešla tak rychle jak přišla 😅 takže se mi ulevilo.
@vanule Obrovská gratulace k mimiskovi 😵 😵 😵 Už aby nám to také tak nádherně dopadlo 😅

daphney
13. říj 2011

@sal80 teda ty jsi po ránu nějak aktivní, nechceš se stavit u nás? Já je sice dělala před dvěma týdny, ale už by to chtěla zas 🙄
@vanule no super, takže tichonká gratulace k //

holky jen tak dál, se nám to tady nádherně množí a masé neposkvrněné početí 😀 😀 😀

daphney
13. říj 2011

@sajab tak to je dobře, asi to bylo opravdu tím jak vajochy rostou 😉

vanule
13. říj 2011

@sajab
@daphney holky děkuji, zítra jdu ma první krev tak snad mi to potvrdí i doktor

vanule
13. říj 2011

@sajab určitě dopadne, budu ti držet všechno co mám
a vám všem samozřejmě taky 😉

daphney
13. říj 2011

@vanule jasně, že potvrdí, koukej hned písnout hodnotu 😉 a kolikáty den jdi po ET?

vanule
13. říj 2011

@daphney dnes 9den a mám dva mimísky

sal80
13. říj 2011

Kdo vám píchal injekce?

vanule
13. říj 2011

@sal80 mi chlap, ale měla jsem je do břicha

daphney
13. říj 2011

@sal80 já píchám sama, teď jsem měla vše do břicha, ale jinak jsem byla schopná se píchnout i do zadku když bylo něco občas do svalu, ale to bylo ještě před stimulkou, měla jsem jeden čas B12
@vanule tak to je hezký 😀

hotaska
13. říj 2011

@vanule nádhera, vidíš já ti říkala nezoufej 😉 ....... a je to tam!!!

sal80
13. říj 2011

@vanule ¨Do břicha zvládám, ale zadek mám nějak mimo zorné pole 😀

sal80
13. říj 2011

@daphney Já to prostě do zadku nedám. Jako zdravotník jsem bebíčko. ALe nebojím se injekcí, jen si jí prostě neumím sama dát ☹ Asi jsem ostuda 😖

daphney
13. říj 2011

@sal80 já si na něj taky moc nevidím, ale nějak to šlo... když si představím, že bych musela někde lítat a dohledávat nějakého odvážlivce co mě opíchá, to to raději provedu sama 😀

vanule
13. říj 2011

@hotaska a jak se cítíš ty, povídej přeháněj???
Já bych se chtěla tak hrozně radovat, ale vím, že za chvíli příjde další stah a je po radosti, takové bolesti jsem neměla ani v pubertě 😨 vím, že jsem Carcii slíbila pozitívní myšlení, a vážně se snažím 😉

daphney
13. říj 2011

@sal80 nejsi ostuda, holt do cizícho se píchá lépe než do vlastního 😀 poslala jsem ti IP místa vpichu pro muskulární injekce, třeba vybereš něco jiného 🙂

sal80
13. říj 2011

@daphney Jsi hodná, ale já nevyberu nic, protože to do sebe asi nedám. Ale budu se snažit, fakt 😀

marca22
13. říj 2011

@sal80 Kočko když to nepíchneš do zadku tak můžeš přeci i do stehenního svalu ne?

marca22
13. říj 2011

Ahojky 🙂

hotaska
13. říj 2011

@vanule v úterý ráno jsem se vzbudila a zjistila jsem, že můj klid je nenávratně v prd... takže jsem nevydržela a včera testla. Byla jen jedna, dneska jsem už ani netestovala, mám silné bolesti v podbříšku jak při MS a doufám, že mně nenechá dlouho čekat. Potřebuji se odpíchnout a těšit se na další ET, čekají tam na nás další borci! Věřím, že ty už se pochlapí 😉 .... jinak tentokrát mi bylo nějak hodně smutno, možná i pro to , že to měla být holčička. Ale už to mám zpracované 😉

daphney
13. říj 2011

@sal80 neboj to zvládneš, když jsem to dala já, tak ty taky... myslím, že to bolí miň než do břicha... do stehna bych se asi nepíchla, ale zadek zvládám, prostě se hodně otočíš, potrčíš nožky abys nezatínala prdku a bodneš, akorát ne neaspiruju nazpět, to nedám ... Já jsem to zezačátku dělala tak, že jsem si koupila čokošku a koukala při to na ní a říkala jsem si, když se píchneš, můžeš ji celou sežrat a pomohlo to 😀 😀 😀