Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
12. srp 2011

@daphney Tak tyhle plenky budu NUTNĚ potřebovat asi i já 😀 Byť nejsem zastánce dětských motivů na oblečení a vůbec 🙂

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 Ještě jsem IVF nepodstoupila. Teď bych měla poprvé.

daphney
12. srp 2011

@sal80 já taky nemusím moc takové ty "přeslazené" hadříky, ale tyhle jsou nádherné a myslím, že jsem je ještě nikdy live neviděla

teta_bob
12. srp 2011

ahojky, my snad též, ale je před náma ještě dlouhá cesta....hormonální příprava, stimulace apod....

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 uvidíš, že vám to pomůže a budete z manžou úžasní rodiče 😀 😀 ty plínky jsou fakt bomba 😀

daphney
12. srp 2011

@sal80 taky do toho půjdu poprvé, neboj zvládneme to!!! Budeme se vzájemně podporovat a ono se nám všem zadaří 😀

sal80
12. srp 2011

@daphney SOuhlasím, jsou opravdu strašně hezké. Ty skousnu a ráda 😀

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Tak to pojď cestovat s námi. Všechny jsem na cestě - kratší či delší - ale jedním směrem 🙂

daphney
12. srp 2011

@sal80 tak a teď šupky do IVF ať ještě máme doma tu prdelku co je bude nosit 😀

daphney
12. srp 2011

@teta_bob vítej, jestli chceš tak písni něco o sobě

mufinka26
12. srp 2011

@sal80
@daphney Holky to by bylo, aby se nám to do nejpozději vánoc nepovedlo 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@teta_bob taky tě mezi náma vítáám 😀 😀

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 Nevím, jací budeme, ale snad nejlepší v našich očích 🙂 Jedno je ale určené...bude prý plavat a umět matiku 😀 To jsem na to zvědavá 😀 Plavat ano, oba jsme bývalí závodní plavci, ale s tou matematikou... Já umím jen sčítat, odčítat, násobit a trochu dělit 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 jasně že se povede, já to beru jako hotovou věc 😀 jiná možnost není...na vánoce už budeme mít pupky 😀

daphney
12. srp 2011

@sal80 ty umíš dělit? tak to je velká frajeřina, já leda tak čísla do stovky 😅

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 😀 😀 😀 😀 to jsou krásné cíle 😀 😀 😀

sal80
12. srp 2011

@daphney Třeba to půjde i jinak. Já teď nedostala ty MS a šaším tu neustále s těhotenskými testy. Přijdu si sice jako truhlík, ale nějak mi nejde vzdát se možnosti, že existuje zázrak a třeba. A tak čůrám a počůrávám a namáčím a čekám (opět čekám) o sto šest 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 já mám doma taky slušnou zásobu těhu testů 😀 😀 6Xmamatest 10koví a 3x clearblu 25koví 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@sal80 Hele zázraky se dějí... mám dvě kamarádky, jedna otěhotněla až 7 pokus IVF a druhí dítka cca na třetí pokus naprosto přirozeně a druhá kamarádky 10 let IVF, ET, KET a když to nejméně čekala, zadařilo se přirozeně, takže zázraky se dějí 🙂

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 ty bych mít doma nemohla, testovala bych i kdybych měla MS, jsem tím naprosto posedlá... minulý cyklus jsem testila jak zběsilá, měla jsem pregnyl tak jsem čekala až vyprchá a 12DC už negativní testík a 13DC slabší // a druhý den opar přes celou pusu a test negativní... tak nevím, jestli chyba testu nebo se mimi neudrželo :-/

mufinka26
12. srp 2011

@daphney taky se musím krotit, abych po nich nesahla. můj muž mi dokonce zakázal je nakoupit, ale nedalo mi to. sem mu diplomaticky vysvětlila, že po KETu je budeme potřebovat 😀

sal80
12. srp 2011

@daphney No, neumím, ale musím to tvrdit před Tomášem, abych místo něžných chvil nedostala třeba rovnice 😀 A nedej Bože, kdyby byly o několika neznámých 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@sal80 o několika neznámých brrrrr moje noční můra 😀 😀 😀

sal80
12. srp 2011

@mufinka26 Těm číslům moc nerozumím, ale asi jde o citlivost, ne? Já mám...moment...20mIU/ml

sal80
12. srp 2011

@daphney Dějí, ale jinde. Ale i tak jsem ráda za zázraky...i když jsou u jiných 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@sal80 jojo to je citlivost 🙂 ty 10kový testy odhalí těhu kolikrát i 9.den po embrijotrasféru 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 já je raději do zásoby kupovat nebudu, počkám ma mrchu a pak volám do gennetu a šupky pro léky na IVF a když mrcha nedorazí, pak připadně zkusím testík, ale tenhle měsíc ovulka nejspíš ani nebude, takže není co testit 😠 no uvidíme, ještě jdu po obýdku na gyndu na UZ

sal80
12. srp 2011

@daphney Jsem stejná. Mám touhu použít oba testy najednou. A ovládám jejich nakupování a mamonění jich. Bych byla jak sysel...plnou kabelku, batoh, kapsy i igelitku...všude testy a stále s sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@sal80 a ani dušík duchovatej se ti nechce ukázat???? no to je pech!!! Chtělo by to nějakou těhulku do diskuze ať nám sem může naprskat ty bacilky 🙂

sal80
12. srp 2011

@daphney To i moje, tak nepokouším štěstí. Takže se tvářím, že vše zvládám s naprostou matematickou přesností 😀
Jdeš na UZ. Také bych už chtěla jít, zase bych byla o kousek blíž k tomu malému plavci 😀