Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
5. lis 2011

@sal80 ty kila jsou mor, už mám jen dvoje kalhoty co mi jsou a to tip top 😠 prsa mám takové jako bych se chystala kojit medvědy, mužskej nad tím slintá, ale co je mu to platné, když je sexuáln půst 😒 jak je u tebe?

sal80
5. lis 2011

@daphney Také mě všechno škrtí ☹ Prsa mám velmi citlivá, ale ne nijak ohromná. A půst mám taky, ale i kdybych nechtěla, tak...jsem tu sama ☹

vannilie
5. lis 2011

@sal80 ahojky salinko

daphney
5. lis 2011

@sal80 mě po opu trochu bolet přestaly a teď už třetí den je to tu zase a to zvětšování mě lehce děsí 😀 stála sama doma? tak zase máš klídeček, mě ten můj mužskej někdy max. sere

daphney
5. lis 2011

@vannilie ajoooj vanilko 😉

vannilie
5. lis 2011

@daphney ahojky slunicko

cuddle
5. lis 2011

@sal80 je a jak se to dela rozhodnout se nabrat jen 5 kg , ja bych se rozhodla tak 5 kg behem tehu dat jeste dolu 😀 😀 😀

vannilie
5. lis 2011

@sal80 uz sem pichla pregnyl 😉

cuddle
5. lis 2011

@daphney tak tomu memu by se to taky libylo 😀

cuddle
5. lis 2011

@vannilie a v pondeli bude snuska 🙂

sal80
5. lis 2011

@daphney Tomáš má projekt jinde, než bydlíme, takže jsme spolu jen od pátku do pondělí. Teď se uvidíme až 11. ☹

vannilie
5. lis 2011

@cuddle cuddlicko snad jo.jsme napnuta

sal80
5. lis 2011

@vannilie OPU je za dveřmi 😉

vannilie
5. lis 2011

@sal80 chudacku mala ja snad za tebou prijedu

vannilie
5. lis 2011

@sal80 jojo

sal80
5. lis 2011

@vannilie Jsi moc hodná, děkuju 🙂

sal80
5. lis 2011

@cuddle No...je to má představa ideálního nárustu váhy, páč 10kg jsem přibrala při stimulaci 😀

daphney
5. lis 2011

@cuddle kdyby bylo alespoň léto, tak to můžu vystavit na obdiv, ale v zimní bundě nic moc 😒 a nechci vidět jak to bude vypadat po těch hormonálních změnách... jak honící pes uši 😠

daphney
5. lis 2011

@sal80 tak to už je z chvilku, ale klíďo doraž i ke mě, bude legrace, uděláme kakaovou párty 😀
@vannilie takže za chvilku už budeš snášet vajíčka 🙂

vannilie
5. lis 2011

@daphney jojo snad jo

daphney
5. lis 2011

holky jdu se odvalit k telce, tak pěkný sobotní večer 😉 😉 😉 a žádné divočinky 😵

vannilie
5. lis 2011

holky a jak pak navazujE ET

vannilie
5. lis 2011

@daphney 🙂

vannilie
5. lis 2011

😵

sal80
5. lis 2011

@vannilie ET budeš mít buď za 3 nebo 5 dní. Záleží, zda máš PK nebo ne.

cuddle
5. lis 2011

@sal80 tak to ja taky, takze vic uz fakt nechci....

vannilie
5. lis 2011

@sal80 AHA.take jsem pribrala pri stimulaci

vannilie
5. lis 2011

😵

cuddle
5. lis 2011

Marley a ja - to je teda film na me hormonalni zmeny...jeste navic kdyz mame doma 2 labradory, no bulím tu jako želva 😢 😢 😢 😢 😢 😢

janinous
6. lis 2011

Ahojte holcicky moje, preji dobre ranko a krasnou nedeli!!! Mam nejaky hekticky vikend, vubec na vas nemam cas 😢 Ale pokousim se aspon prubezne docitat... I kdyz je to tezke, vy kecaleny!!!! 😉 Mame doma nocleznici - sestiletou neterinku - takze uz me prisla vzbudit.. Pustila jsem ji na chvilku pohadku a jeste si zalezla do postele, abych vam alespon pisla, ze ziju 🙂 Jinak co se vahy tyce, vcera jsem s hruzou zjistila 3kg nahoru a jedny jedine dziny, ktere oblecu 😢 No snad aspon to miminko vyjde..protoze jinak se to bude tezce shazovat..pred zimou 😉
@mufinka26 Jsem moc rada, ze vsechno dobre dopadlo.. Tak se hlavne s mimiskem drzte a jen a jen odpocivej, myslim na Tebe!! 🙂
@sal80 A jak se ma moje opustene slunicko???? Unavene?? Ja jsem vcera sla spat o pul devate, to je neskutecne!!! 🙂 A tech 10kg pri stimulce jsi fakt pribrala?? Panejo, co to pichame za svinstvo?!? 😉
@sajab No a jak Ty se citis??? Testujes stale dokolecka?? Tak strasne moc Ti to preju..myslim na Tebe a drzim pesticky..samozrejme potichu...pssssst 🙂 🤐