Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
6. lis 2011

@daphney ne nemame to jednoduche.mamka me volal v patek do telefonu a becela jsme ze jsem chudak ze me moc lituji.atd...kaslu na ne.uz to trva moc dlouho.vlastni mamka ktera by mela byt oporou tak je uplne mimo.ja uz na to nemam.

vannilie
6. lis 2011

@daphney moc dekuju.zitra napisu

daphney
6. lis 2011

@vannilie proč tě litují? jako že máš špatného partnera, nebo že ho ini nemají rádi? 😒

clera
6. lis 2011

ahojky všem, čim dál víc se pozoruju a začínají mě bolet prsa jako před MS.. myslím že to ani tentokrát nevyšlo. chtěla jsem si dělat zítra testa ale asi se na to vybodnu a počkam do konce týdne kdy by se mělo ukázat zda se povedlo ..po 14 dnech od transferu jsem to vždy dostala

vannilie
6. lis 2011

@daphney jo ze mam spatneho partnera atd....predstavovali si ze si najdu milionare a takove keci

vannilie
6. lis 2011

@clera ahojky uviddisa kdy si byla na et

vannilie
6. lis 2011

😉

daphney
6. lis 2011

@clera nevzdávej to, mě taky asi 8-11 den po ET začaly bolet prsa a naštěstí ještě nepřestaly

clera
6. lis 2011

@vannilie - byla jsem 27.10. a mam jednu vlooženou naději

daphney
6. lis 2011

@vannilie hmmm tak to je taky podpora, moje mamina toho mého taky nemusí, ale přede mnou neřekne ani slovo, respektuje moje rozhodnátí a když potřebuju tak mě podpoří za což jí miluju

vannilie
6. lis 2011

@clera neboj to bude ok uvidis.ja jdu zitra na OPU

vannilie
6. lis 2011

@daphney TAK TO MAS DOBRE.ME MAKA REKLA V PATEK JASNO AT TO DOPADNE PODLE MYCH PREDSTAV ALE TO JE VSE A TAK CHLADNE TRO REKLA

clera
6. lis 2011

injekce žádná sláva, odběr a transfer děs ale to čekání potom to je fakt divočina

daphney
6. lis 2011

@clera tak to ještě neházej flintu do žita, já mám taky jen jednu blastocystu v bříšku, při stimulce jsem prsa cítila šíleně, pak to přestalo, tak jsem se bála a zase to naštěstí začalo... prvního ducha jsem měla 5 den po ET někdy kolem oběda,takže ani první ranní... uvidíš, dobře to dopadne

daphney
6. lis 2011

@vannilie to mě mrzí, moje mamka o tom neví, kdyby to nevyšlo, moc by jí to mrzelo,takže jsem jí to říkat ani nechtěla... tvojí nechápu, místo aby tě podržela tak ti ještě přidělává starosti.... kdyby ten tvůj byl špatnej chlap tak by s tebou asi tohle všechno neabsolvoval, přeci!!!

clera
6. lis 2011

@daphney - povzbuzení potěší, díky

vannilie
6. lis 2011

@daphney nasi jsou divni patroni.od zacatku co spolu jsme.jsme spolu pres 7 let.ale to je jedno nas to hodne zblizuje,

sal80
6. lis 2011

@daphney Tak jsem si udělala test a NIC ☹

clera
6. lis 2011

@sal80 - kolikátý den jsi od transferu? je ještě šance nebo to už spíš značí neúspěch?

vannilie
6. lis 2011

@sal80 salinkoa kolikaty den si od transferu.nehazej flintu do zita

daphney
6. lis 2011

@clera to není jen povzbuzení, to je realita!!! 🙂 uvidíš, že až testneš, bude tam dušák!!!!!

vannilie
6. lis 2011

😉

sal80
6. lis 2011

@clera 5.den po ET

daphney
6. lis 2011

@sal80 nic???? to není možný!!!! kolikátý jsi den zlatíčko?

vannilie
6. lis 2011

@sal80 salinko jeste vydrz 5 dni je prece jeste malo.bublinky se poradne zavrtavaji vis

daphney
6. lis 2011

@vannilie třeba je to vnoučátko vylepší vztahy 🙂

clera
6. lis 2011

@sal80 - to je ale hrozně brzo .... to ještě nestresuj .. 🙂 ... to ještě klidně může být ok

vannilie
6. lis 2011

@daphney jo treba uvidime

daphney
6. lis 2011

@sal80 dnes jsi 5 den po ET? a jakou jsi měla citlivost??? musíííííí tam být alespoň dušák, zlatíčko prostě musí

sal80
6. lis 2011

@daphney Pátý 😒
@vannilie Máš pravdu...asi je to ještě málo 🙂