Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
7. lis 2011

@annie29 To bude prima dárek 🙂

annie29
7. lis 2011

Ja si hlavne nechala udelat ten test AMH hormonu, kde zjistuji rezervu vajicek. A byla jsem uz dost pod limitem a to je mi 32.. Takze jsem zjistila, ze uz jsem proste asi stara 🙂 tak me to trochu popohnalo..

janinous
7. lis 2011

@annie29 Tak o tom jsem nikdy neslyšela.. To bych asi taky měla ☹ Taky už mi táhne na 33 😉

annie29
7. lis 2011

@sal80 abych to spis nesla zapit 😀

daphney
7. lis 2011

@janinous
@sal80 posláno a pošťačka mě ujistila, že to půjde ještě dnes odpoledne 😉

annie29
7. lis 2011

@janinous to urcite nemusis, bude to hrozne individualni, ale uz se to nezlepsi 😒 To je stejne drsny ze finalni pocet vsech vajicek mame uz ve folikulech pri narozeni a nikdy se zadny nedotvori, jen to klesa a starne..

janinous
7. lis 2011

@daphney Jsi zlatíčko, děkuji moooooooc!!!!! Takže zítra dorazí...a středa ráno to jistí 😉 Nebudu spát celou noc 😉

daphney
7. lis 2011

@annie29 já mám AMH zase až moc vysoké, což taky není uplně ideální, musela jsem stimulovat hodně nízkou dávkou hormonů,naštěstí jsem reagovala dobře, koukám, že si člověk nevybere 😒

janinous
7. lis 2011

@annie29 To teda jo, je to nespravedlivé ☹ A chlapi mají pořád nabito 😉 I když v dnešní době kolikrát už ani tohle není pravda... Když kluci pod 25 let dnes nemůžou mít děti.. Je to děs, co se to s námi děje ☹

annie29
7. lis 2011

@daphney no taky to neni ideal, ale lepsi nez mych 0,9 🙂 (norma je 2-6)

daphney
7. lis 2011

@annie29 to asi jo, měla jsem myslím 14 ale stejně mi to přirozené početí nepřineslo 😠

sal80
7. lis 2011

@daphney Děkuju, děkuju, děkujuuuu 😀 😀 😀

daphney
7. lis 2011

@sal80
@janinous za málo berušky, doufám, že se vám ukážou stejně jako mě 😵 😵 😵

sal80
7. lis 2011

@daphney No, pokud jsou z té stejné serie, tak by měly 😉

annie29
7. lis 2011

Holky a proc u vas IVF? U nas tenkrat spatny spermio a ted s tou moji plodnosti uz si nemame co vycitat 😉

daphney
7. lis 2011

@annie29 u nás endometrioza, spermio nic moc, ovulace občas, celiakie a protilátky proti všemu možnému 😠

janinous
7. lis 2011

@annie29 Já mám neprůchodné vejcovody, teda jeden na sto procent, druhý taky nic moc, no a navíc endometrioza...

annie29
7. lis 2011

Taky dobra kombinace.. 😠

katka.gzd
7. lis 2011

babulky mam otazku, nevydrzala som a zavolala do CARu ze ako sa maju nase v sobotu rozmrazene embrijka...zajtra nam maju zavolat oni ze ako to vyzera a kedy v stredu mozem prist....no a bolo mi oznamene ze rozmrazili 6, vsetkych 6 prezilo a delia sa...z toho 3 su uplne v poriadku a 3 su vraj fragmentovane ale stale sa deliace a ze dnes bude prelomovy den a zajtra budu vediet viac....
co to znamena ze su fragmentovane? vie niekto?

sal80
7. lis 2011

@annie29 U mě PCO, anovulační cykly a tak....

annie29
7. lis 2011

@katka.gzd a proc jich rozmrazili tolik? U nas jen 1 nebo 2, podle toho, jak mrazime

annie29
7. lis 2011

@katka.gzd fragmentovana znamena ze se mohou trochu rozpadat a maji trochu horsi sance

katka.gzd
7. lis 2011

@annie29 no rozmrazili ich viac preto, aby bola istota ze budu na konci predlzenej kultivacie, cize na 5ty den aspon 2 v perfektnom stave kedze pri predlzenej kultivacii sa zvyknu dost preriedit a prestat sa delit atd...ved uz z mojho prispevku vidis ze zrazu mame zo 6tich len 3 "dobre"...keby rozmrazili menej, mohli byt vsetky rozmrazene tie fragmentovane alebo by sa mohli prestat delit uplne...a sanca na uspech mala...preto ja som radsej ze ich rozmrazili 6 a bude sa z nich dat vybrat naozaj len to najlepsie na ten 5ty den a uz sa budem len tesit na pozitivny tehotensky test...no a okrem tychto 6tich mame zamrazenych este dalsich 7...takze si to aj mohli dovolit....ja sa len modlim aby to teda na nieco bolo

annie29
7. lis 2011

@katka.gzd ona ta fragmentace muze byt i normalni a nemusi nic znamenat, jde o to jak hodne jsou fragmentovana

sal80
7. lis 2011

@katka.gzd Dobře to dopadne a budeš těhotná jako vysoké % tu 🙂 😉

annie29
7. lis 2011

Tak to mate slusnou zasobicku, to je pro me sci-fi 🙂

annie29
7. lis 2011

Docela zajimavy clanek o embryich
http://www.gyne.cz/clanky/2005/205cl1.htm

cuddle
7. lis 2011

@katka.gzd tak dulezite je vybrat to 1-2 spravne, oni Vam mrazili uplne vsechno co zustalo s tim, ze se to po rozmrazeni vytridi jako u nas PK, takze musis vydrzet, u PK je nejdulezitejsi ten 4ty den, co je asi prave ted u tebe po tom rozmrazeni, ani nevim jestli se daji pripadne znovuzamrazit, kdyz jich bude vic, nez si date vlozit....

sal80
7. lis 2011

Holky, já jsem tak unavená, že to ani popsat neumím ☹

annie29
7. lis 2011

Tak to vypada na slusnej priznak ne? 🙂