Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
18. srp 2011

@cuddle Ježiš ,no tak hlavně že je bobísek v porádku,to je přece super,za chvilku už budeš těhulka 😉 😉 😉 😉

mufinka26
18. srp 2011

@cuddle tak důležité je, že je pro tebe bobánek připravený a to, že ho zavedou o chvilku později to neva 😉 protože pak u tebe bude straaašněě moc dlooouuuho 🙂

mufinka26
18. srp 2011

@daphney máš krásné album 😀 teda to mímo se bude mít 😀 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 děkuji 😀

mufinka26
18. srp 2011

@daphney no neni vůbec zač. akorád nám dorazily samolepky na stěnu pro mladou, tak si zítra z tatkou trošku mákneme, bude to překvápko pro mládě, až se vrátí z dovči u babičky 🙂

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 beruška, ta bude mít radost 😀 sice samolepky jsou šílené, ale dokážu si představit tohle předpobertální období 😀

daphney
18. srp 2011

@cuddle tak když koukám kolik je hodin, už jsi těhulka 🙂 pořádně ten poklad v bříšku opatruj, myslím na tebe 🙂

mufinka26
18. srp 2011

@daphney ani ne ono to tu stěnu krásně oživý 🙂 a jsou veliký 🙂

mufinka26
18. srp 2011

@daphney dám pak fotečky, jak bude vypadat pokojík 🙂

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 hlavně že se jí to bude líbit 🙂

mufinka26
18. srp 2011

@daphney tak tak, stejně je to ted jen její králoství 🙂 já měla pokoj vždycky z bráchou, nikdy sem neměla svůj pokojíček, tak si to ted vynahrazuju, že plním Dádulky přání 🙂

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 je krásný, že se máš o koho starat při tom snažení 🙂 koukej sem pak dát fotky ať mám představu 😉

mufinka26
18. srp 2011

@daphney jasan. 😉

cuddle
18. srp 2011

holky hlásím se Vám jako těhule na minimálně příštích 10 dnu, ach jo , razem se mi přitízilo 😀 😀 😀
nakonec jsem cekala jeste skoro hodinu, nejaka akutni pacientka, takze embryjko vlozeno 18.8 v 14:08, test 28.8, ze bych to nechala na 14:08 😀

mufinka26
18. srp 2011

@cuddle osudové osmičky 😀 😀 😀

cuddle
18. srp 2011

holky toto jsem si vytahla za kartu dne, ze by 😉

Vaše karta pro tento den je „ĎÁBEL“

Čeká vás ďábelský den. Nic nebude vycházet, ale vše, co vypadá zle, tak naopak ďábelsky dobře dopadne. Nebojte se, postavte se strachu čelem, nevzdávejte se a snažte se za svou věc bojovat. Dnes vás přepadne vášeň a smyslnost, se kterými si určitě budete vědět rady a dnešní večer můžete s partnerem zažít nečekané zpestření intimního života. Pozor na stíny minulosti.

teruberi
18. srp 2011

@cuddle ahoj, same osmicky a jeste ďábel, to musí vyjít!!! 🙂

teruberi
18. srp 2011

Jinak ahoj vsem, taknejak se zbezne proletla zminky z dnesniho dne a uplne koukam, jake jste byly pilne vcelky, kolik jste toho stihly 🙂 Ja jsem si pred chvili volala na vysledky SPG a vyslo nam to bohuzel spatne. Mame tu morfologii 1% a taky ten test co nam delali pry vysel nejak snizeny, asi pohyb spermii, nebo co, po telefonu jsem toho moc nepobrala ☹ . Ale jeste nam to jednou vysvetli pan doktor, jdu tam pristi stredu-naslo se mistecko,tak jsem rada.

mufinka26
18. srp 2011

@cuddle no vidíš, bude to malej ďáblíček 😀

cuddle
18. srp 2011

@teruberi bud v klidu neni to na prirozene oplodneni, ale my mame morfologii 0,5% a pohyblivost tu rychlou jen 3% a ty pomalejsi 41% - takze urcite na ICSI pri IVF Vam vyberou ty spravne kousky 😉

teruberi
18. srp 2011

ach jo, no stejne jsem si puvodne prala to ICSI. Tak uz to hold mame jiste 😒 Jen premyslim, jestli nemam jit do toho PICSI, mluvili jsme o tom s dr. Texlem na prvni schuzce, ale to bych si musela nechat ty sprmie jeste dovysetrit, jestli to ma smysl

cuddle
18. srp 2011

@teruberi uvidis, nam to nedoporucoval, jen IVF s ICSI , ale je mozne, ze kdyz se to nepovede ted tak nas to taky treba nemine, at vime vic...

sal80
18. srp 2011

@daphney Ahoj. Já si dnes koupila kontryhel a teď nevím, po vaší debatě, zda ho mám pít či ne ☹ 😢

mufinka26
18. srp 2011

@sal80 já ho mám doma taky 😀 nakonec ho pít budu 😉 🙂 když už ho mám doma 😀 stejně se pije 1.-14.DC

marca22
18. srp 2011

Ahojky,tak jak se dnes máme? Venku konečně léto,snad to pár dnů vydrží 😒

mufinka26
18. srp 2011

@marca22 Ahojky, mohlo by to vydržet ještě klidně měsíc 😀 at si to posunutý léto užijeme 😀

marca22
18. srp 2011

@mufinka26 no jasně,až si budem doma válet šunky po ET tak aby jsme byly jak na dovolený 😀

cuddle
18. srp 2011

@sal80 ja si myslim, ze tim urcite nic nezkazis, trocha bylinek - me to asi pomohlo, sliznice pak byla vzdy v pohode, ale samo mozna je to kombinaci vsech tech leku

sal80
18. srp 2011

@cuddle Ahoj. Celý den jsem na Tebe myslela. To, že se to opozdilo jsem se dočetla právě teď. Ale sama víš, že miminka si rády dávají na čas 😀 Hodně štěstí!!!!!

cuddle
18. srp 2011

@sal80 no jo , na toto uz cekame pres 20 mesicu ....tak treba uz si da rict 😉