Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
22. srp 2011

Dobré ráno berušky,
tak se jdu rozloučit, dneska poslední par.den a večer frrrrrrr směr moříčko 🙂 mějte se tu krásně, přeji všem hodně pozitivního myšlení a mnoho úspěchů ve společném boji za //
pokud budu mít odpoledne chviličku,tak zaskočím na pokec, ale raději už se loučím....
2/9 jsem tu tak chci slyšet, samé dobré zprávičky
Pa 🙂 🙂 🙂

caricia1
22. srp 2011

@daphney Zlatíčko,pěkně si to užij,opaluj se,cachtej se,směj se a odpočin si! 😀 Dobře dojedte nebo dolette a mějte se krásně 😉 😉

marca22
22. srp 2011

@caricia1 No já mám zatím do září víkend pořád 🙂 ale počasíčko bylo super,chtěla už jsem vypustit bazén ale když má být ještě hezky tak jsem ho nakonec jen vyčistila,možná bude ještě koupáníčko

@daphney jů ty se máš,tak si to tam pořádně užijte 😉 Kam jedete?

caricia1
22. srp 2011

@marca22 Já ho mám taky pořád,ale Marek v týdnu jezdí z práce hodně dlouho takže mám víkendy s ním 😉 A ten právě rychle uteče vždycky..No povídali že mají přijít tropy tak nevím co je na tom pravdy,dneska bude taky pěknej hic 😝 😝 😝

marca22
22. srp 2011

@caricia1 Taky jsem slyšela,asi si vlezu na sluníčko a budu se opalovat,v pátek jdeme na svatbu,tak ať mám trošku lepší barvu. Mám pěkné nervy,nevím vůbec co si vezmu na sebe,v dubnu jsem si kupovala šaty právě taky kvůli jedné svatbě a chtěla jsem si je teď vzít znovu,ale ať žijou hormony 😠 vzít si je nemůžu protože vypadám jak jitrnice,no děs 😢

caricia1
22. srp 2011

@marca22 Já jsem se cítila jak velryba,naprosto ti rozumim 😀 😀 😀 😀

cuddle
22. srp 2011

@sal80 takze Matylda neprosla???? ☹ u nas by taky neprosla, a co proslo, taky mame hroznej problem u kluka, taky mame jen to 1

cuddle
22. srp 2011

@caricia1 nene dneska ja.....jsem posledni 😉

cuddle
22. srp 2011

@daphney hezkou dovolenou

marca22
22. srp 2011

@caricia1 nejhorší je že si pak člověk ve všem připadá blbě,kdybych byla alespoň všude stejná,jenže mě roste akorát zadek a stehna a bříško mám ploché,no prostě cokoliv oblíknu přes zadek,je mi v pase volné,no fuj ani do zrcadla se nemůžu na sebe podívat ☹

caricia1
22. srp 2011

@cuddle Tak je to dobrý 😀 😀 😀
Jak se cítíš?Dnes jsi 5.den?? 😉 😉

caricia1
22. srp 2011

@marca22 Hele tohle všechno přejde je to jen dočasné. 😉 Nenech se tím otrávit 😉 😉

cuddle
22. srp 2011

@caricia1 4 den po KET, den KET se nepocita, takze uz aby byla nedele a vedeli jsme jestli broucek s nama chce zustat ...

caricia1
22. srp 2011

@cuddle To uteče neboj-i když to čekání je šííílený 😝 Nebuj,je jasný že s váma zůstane,to by bylo aby se mu u tebe nelíbilo 😉 😉

marca22
22. srp 2011

@caricia1 jj,jestli IVF vyjde a budou nějaké nevolnosti,ještě se mi ty tukové zásoby budou hodit 😀

caricia1
22. srp 2011

@marca22 To je pravda.. 😉 A na kdy že to máš naplánovane?

marca22
22. srp 2011

@caricia1 Zítra mám kontrolu kvůli cystám a když bude vše ok tak od 11. stimulace sliznice a mezi 26-27 transfer,záleží na tom jak bude dárkyně reagovat,může to bejt i dřív i pozdějš,každopádně do konce září by měl být ET

caricia1
22. srp 2011

@marca22 No tak to je super,to beme mít KET zhruba nastejno 😉 😉 😉

marca22
22. srp 2011

@caricia1 Fakt? Super.
Holky víte co by nebylo špatné,vytvořit nějakou tabulku,já třeba vůbec nemám páru jak kdo je na tom a koho kdy co čeká 😕

caricia1
22. srp 2011

@marca22 Já už jsem na to taky myslela ale nevím jak..

cuddle
22. srp 2011

@marca22 kam chodis a jak dlouho jste cekali na darkyni? ja se divala u nas kolik to stoji a sedla jsem si na zadek.....hruza ☹

cuddle
22. srp 2011

cuddle - 1IVF cervenec - ET 1 embryjka negativni, KET 18.8 1 embryjko, plan test 28.8

muzete se pridat 🙂

marca22
22. srp 2011

@cuddle Chodili jsme nejdřív k Apolináři v Praze,ale Přešli jsme do Gennetu právě kvůli čekací době která v Apolináři je 2 roky a v Gennetu 4 měsíce,což je sakra rozdíl,ale rozdíl je i v ceně v Apo 8000 a v Gennetu 39 000 s pojišťovnou + 11 ICSI a mražení ( bez nároku od pojišťovny se to vyšplhá až na 100 000,-) je to masakr ale když to jinak nejde,je to těžkej byznys

cuddle
22. srp 2011

@marca22 a v jakem pripade mas narok na pojistovnu, pac u nas je psano davcovstvi oocytu - a pripadlo mi to , ze je to vzdy bez ucasti pojistovny ....a prave je tam skoro 80 tis

cuddle
22. srp 2011

@marca22 u nas prave taky ve statnim psali 11 nebo tak nejak , ale samo darkyni maji malo pac neplati nebo plati malo, narozdil od soukromych takze vsichni chodi tam a samo cekacky kratsi, ale zase platis tu stimulaci a tu odmenu te slecne, ktera je vetsinou tech 15-20 tis, plus ty leky, takze tech 40 bych chapala...ale 80 se mi zda fakt hodne ....to uz je asi i se zakroky, OPU, ET atd , samo asi bez ICSI, PK, mrazeni

caricia1
22. srp 2011

cuddle - 1IVF cervenec - ET 1 embryjka negativni, KET 18.8 1 embryjko, plan test 28.8
caricia1- 1.IVF červenec-23.7.OPU,26.7 ET 2 embryjka,8.8.potrat v ranné fázi..KET-2.polovina září.13.DC UZ+KET.

caricia1
22. srp 2011

@cuddle Takhle?? 😀 😀 😀

cuddle
22. srp 2011

@caricia1 takhle 🙂

marca22
22. srp 2011

@cuddle No pojišťovna to hradí jako normální IVF,za život máš nárok na 3 pokusy a pokud ti zbývají a ten CAR má smlouvu s tvojí pojišťovnou,tak ti hradí asi 40 000,- ta pojišťovna,zbytek. Pokud je člověk samoplátce ( má už pokusy vyčerpané,nemá smluvní pojišťovnu,je z ciziny) tak to hradí celé. V našem případě dáváme 24 tis. odměnu dárkyni, 15 tis. stimulační léky pro dárkyni protože v soukromém caru dávají kvalitnější a ty nehradí pojišťovna celé (hradí část +OPU u dárkyně a ET u mě)

cuddle
22. srp 2011

@marca22 jojo chapu, je to hruza a tobe se vajicka vubec nedelaji, nebo jsou nekvalitni, ze jste se rozhodli pro darkyni? tak hlavne at to vyjde a mate kvalitni material k oplodneni