Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vanule
10. říj 2011

@katka1311 tentokrát asi nevydržím, aspon bych chtěla vědět než půjdu na krev jak se věci mají. i když ta krev je 100% to je mi jasný. No a tobě přeju ať je brzo líp po OPU

caricia1
10. říj 2011

@vanule no to se koukej polepšit 😉 😉 😉 😉

vanule
10. říj 2011

@caricia1 jojo zapíšu si to za uši

baryla
10. říj 2011

Ahoj holk\ už jsem doma po transferu .MAM u sebe dvě prdelky --- tak jim říkam at se zakusujou co nejvíce mužou. tak tetkom ten klideček a pak uvidime. zatim pa. 🙂

sal80
10. říj 2011

@baryla Ahoj. Držím palce a moc na Tebe myslím 🙂

sal80
10. říj 2011

Nebyla jsem tu od včerejšího večera, ale musím vám oznámit, že má očekávaná, v tomto případě(!!!), přítelkyně dorazila dnes ráno 😀 Od čtvrtka nasazuji Menopur, 18.10. UZ a pak...OPU a KET 😀 Konečně se to rozpohybovalo 😎

baryla
10. říj 2011

no na čase holka. 😉 😉 to nebyla přitelkyně ale poředna MRCHA. ---takhle tě trapit 😖

katka1311
10. říj 2011

@sal80 Zlatíčko tak supééééér 😀 konečně.Ale ne KET ale ET 😀

katka1311
10. říj 2011

@baryla Krááása gratulace k bobískům 🙂 tak pěkně hlaď bříško.

sal80
10. říj 2011

@baryla Ale teď jí je....musími jí si hýčkat 🙂 Možná je na dlouho poslední 😉

A Ty na ní rychle zapomeň!!!

sal80
10. říj 2011

@katka1311 Ahoj. Jdem popleta. Pročítala jsempředchozí vzkazy a prostě jsem si to asi chtěla také napsat. Jasně...ET je správně 😉

sal80
10. říj 2011

Jdu do Ústí, nebudete mě tam zítra ráno někdo čekat? 😀 A nebo dnes v Bílině? 😀 😀 😀

caricia1
10. říj 2011

@sal80 Ahooooj,tak konečně!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
10. říj 2011

@caricia1 Ani mi nemluv. Uff...že mi ale dala čouda 😒 Celé to její cestování a její účet za "taxi" nám zvedl rozpočet o 4.000Kč ☹

sal80
10. říj 2011

Musím jít na vlak. Zkusím se sem dostat později. Krásný večer všem 🙂 😉

cuddle
10. říj 2011

@sal80 tak konecne , hura je tady...je porad nic 😒

vanule
10. říj 2011

@sal80 koooonečně, tak si jí užíj- v dobrém slova smyslu 😵

drndapetka
10. říj 2011

@sal80 beruško, moooooc Ti gratuluji, že konečněěěěě došla 😵

Já mám špatné zprávy, dnes 6.den po ET a na testu nic, včera 5.den po ET a na testu duch......asi to byl jen Pregnyl 😠
takže to můžu zabalit, je to v háji 😔

sajab
10. říj 2011

Ahoj holky strašlivě dloooooooooooouuuuuuuhoooooooooooooo jsem tu nebyla,teda spíš nepřispívala. Prostě jsem neměla náladičku a pak musela bych pořád jen "kecat" o jednom a tom samém.@drndapetka ahoj, promiň,že se to toho míchám, ale 6 den ET a ty už testuješ? 😒 Já byla 14 den ET a na testu /,no a na druhý den kontrola v CARu a já byla smířená s neúspěchem a jaké bylo překvapení, že to bylo pozitivní 😉 😀 Takže klídeček..

drndapetka
10. říj 2011

@sajab beruško, děkuji za uklidnění, ale já minule při 1.IVF měla // už 5tý den po ET a když jsem byla těhu přirozeně, tak jsem měla // 10.DPO, tak nějak předpokládám , že bych to měla mít stejně, že tam moje tělo prostě reaguje. Já měla 11.den po ET hcg už 189 a to jsem čekala jedno miminko. Dneska by tam už mělo něco být, protože mi transferovali hatchující blastocystu a kompaktovanou morulu, měla jsem 5 dní kultivaci a když máš kultivaci tak předpokládám, že se // ukážou dřív, ne? 😕

marca22
10. říj 2011

@drndapetka Pokud by se chytilo jen 1 miminko tak asi ne 😕 Já měla 5ti denní kultivaci,zavedli mi dvě blastocysty,6. den po ET jsem měla slabou druhou čárku,ale podle mě se chytly obě,třeba se ti ta morulka nechytila 😒

marca22
10. říj 2011

@sajab Ahoooooooj 🙂

drndapetka
10. říj 2011

@marca22 minule jsem měla dvě hatchující blastocysty a chytla se mi jedna, tak te´d nevím jestli se chytlo to jedno aspoň? 😕 Dívala jsem se Ti do albíčka a ty // jsou teda pěkně silné už i ten 6tý den po ET, to je masakr, a já tam nemám ani náznak 🙄 měla jsi okolo toho 6.dne po ET nějaké příznaky?

drndapetka
10. říj 2011

@marca22 měla jsi hatchující blastocysty?

vanule
10. říj 2011

@drndapetka kdy máš jít na krev???

drndapetka
10. říj 2011

@vanule u nás v centru se nechodí na krev, jen když je negativní test, když je pozitivní po 14.dnech po ET, tak se má zavolat a objednají na potvrzovací utz v 7tt kde by mělo být už srdíčko....testit bych měla příští pondělí - oficiálně

vanule
10. říj 2011

@drndapetka hm opravdu jiný kraj-jiný mrrav. Mi právě dr spíš vymlouval domácí testování, že není nad krev, ale kdo to má vydržet 😉

marca22
10. říj 2011

@drndapetka já nevim,měla jsem 5ti denní blastocysty kvality A. 5. den mi bylo už divně,cítila jsem že to vyšlo a od 6. dne jsem testovala pokaždé z ranní moče. Já si myslím že jestli se ti chytlo jedno,tak se to ukáže až tak 10. den

sajab
10. říj 2011

@marca22 ahooojjjjjj 😉 Jak se daří?

marca22
10. říj 2011

@sajab Dobře,jak tobě?