Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
4. lis 2011

Už jsem na to přišla dám to jen pro přátele a basta. 😉 Že mě to nenapadlo dřív 😀

janinous
4. lis 2011

@sal80 jako Bedrisek a Jindriska??? Hmmmmm, ty deti Te budou milovat!!! 😉 Ja premyslim pro chlapecka o jmenu Mecislav 😉

sajab
4. lis 2011

@janinous 😀 😀 😀 Už jsem na to také došla

janinous
4. lis 2011

@sajab Super!!! A drbny maji smulu!!! 😀 U Tebe v albicku jim psenka nepokvete!!!! 😉

sal80
4. lis 2011

@janinous Mám se pracovně...páč dělám i za vás 😀 Ke všemu mi je ohromná zima...což mi nebývá. Kolegyně na mě kouká a nechápe. Takovou mě nezná. A směje se mi, že si mnu ruce, protože si je nemůžu zahřát 😒

sal80
4. lis 2011

@janinous Mečislav zní!! Jdi do toho!!!! 😀

janinous
4. lis 2011

@sal80 Ajaj, tady probihaji zmeny v organismu...hmmmmm, cim by to tak asi mohlo byt, saaaafrys... Hele, nejsi Ty naaaahodou tehule?!?! 😉
Libi se Ti Mecislav?? Oukej, tak kvuli Tobe do toho pujdu... (paneboze at je to holka!!!!) 😉

sal80
4. lis 2011

@janinous Hlavně, abych nebyla nemocná ☹ S těhotenstvím se smířím 😀 😀 😀
Chceš holčičku? Hm...co říkáš jménu Vojslava? 😀

janinous
4. lis 2011

@sal80 No to ne, ono to takhle samotne moc nevyzni.. Ale myslim, ze pro ta Tvoje dvojcatka..Mecislav a Vojslava..no nejsou to jmena k zulibani???? 😉

sajab
4. lis 2011

@janinous
@sal80 Vidím a čtu, že jdete do originalit 😀 😀 😀 😀 😀 To já zůstávám u osvěčených jmen, jsou sice takové ohleděné, ale originální být nepotřebuji 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

sal80
4. lis 2011

@janinous Ne, ne!!! Já budu mít Bedříška a Jindřišku!!! 😀 😀 😀

sal80
4. lis 2011

@sajab A o jaká jména jde u Tebe? 🙂

sajab
4. lis 2011

@sal80 Já jsem pro Terezku, manžel pro Ondráška a pokud to bude 2x2 tak já chci Davídka a manžel Nikolku 😀 😀 To už je dávno rozhodnuté 😉

janinous
4. lis 2011

@sal80 Skoda, myslim, ze budes jednou litovat, ze jsi je nedala.. 😉 Ale mozna bych uz radeji dala Bedricha a Bedrisku 😉 To je taky takove celkem oridinalni 😉
No nic, muz mi dorazi za hodinku a pul domu..nejvyssicas vylezt z postele a udelat ze sebe cloveka 😉

janinous
4. lis 2011

@sajab Krasna jmena!!!!!!!! Mne se libi Kubik, strasne moc..ale odjakziva nesnasim, kdyz rodice davaji detem jmena po sobe..tak Kubik nebude 😉 Mozna az jako ctvrte ditko.. 😉

sajab
4. lis 2011

@janinous 😀 😀 😀 😀 No néžeby se mi Kuba také nelíbil, ale za 1. tak se jmenuje syn bratra mojého a také té mrchy švagřice a bráchy takže se mi vyloženě zprotivilo 😠

sal80
4. lis 2011

@sajab Krásná jména 🙂

sajab
4. lis 2011

@sal80 Já vím 😀 😀 😀

sal80
4. lis 2011

@janinous Tak budete mít Sašenku....po mně 😀

gambrinuska
4. lis 2011

Dobré ránko
@sajab teda ty jsou luxusní, velká geratulka pššššššššššššššššš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sajab
4. lis 2011

@gambrinuska 🙂 Moc děkuji, vím, že jsem sice plašila, ale i tak tomu stále nějak nemůžu uvěřit, no šak v pondělí se oficiálně dovíme verdikt, doufám, že ten samí 😅

gambrinuska
4. lis 2011

@sajab prosimtě plašíme tu všechny 😉 která neplaší je divná, já plašim ted ještě víc, za 6 dní UTZ počkejte od uterka to bude k nevydržení 😝

mufinka26
4. lis 2011

@janinous kočárek je od firmy emmaljunga, já už viděla před dvěma lety a líbil se my, pak sem ho úplně vypustila, no a včera sem na něj narazila v malvíku 😀 jinak u mě krom kočárku nového skoro nic 😀 teda až na pravidelné nevolnosti, které se začínají stupnovat, tak čekám, kdy začnu zvracet, zatím to rozdýchávám 😀

sajab
4. lis 2011

@gambrinuska No já vím, ale i tak si připadám, že já jsem ta největší plašitelka tady 😀 😀 😀

gambrinuska
4. lis 2011

@mufinka26 já dnesk kvuli maželovi musel a čůrat na papírek naštěstí furt jsou dálnice, tak jsme se zas oba trochu uklidnili, hod odkaz na kočárek v albu jeblbě vidět 😉

gambrinuska
4. lis 2011

@sajab myslim že na mě nemáš 😀

sajab
4. lis 2011

@gambrinuska No tak to ti teda dost silně konkuruji 😀 😀 😀 Když už se to u DR potvrdí, stejně budu stále plašit minimálně do 8 měsíce určitě 😅

sal80
4. lis 2011

@gambrinuska Ahoj. Souhlasím s Tebou. Kdo neplaší není...náš 😀

mufinka26
4. lis 2011

@gambrinuska to my zase pořád čučíme na UTZ jak blbí 😀 😀 😀 máme to místo televize 😀 prosim tě najet si na malvik.cz dej kombinované kočárky a do filtru emmaljunga, já ty odkazy házet na stránky neumí 😔 😅

gambrinuska
4. lis 2011

@sajab myslim že budu plašit s tebou 😉 bez toho to asi nejde 😝 dyt já plašila-plašim i z té hodnoty HCVG, no jsem pořádný máčo ☹ 😀