Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
7. lis 2011

@gambrinuska No...co jsem psala?! 😀 😀 😀

gambrinuska
7. lis 2011

@sal80 😀 😀 😀 😀 jojo všude stejný kdybych se poblela hnšed bych byla klidnejší

daphney
7. lis 2011

@sajab
@vannilie berušky, tak na vám na dnešek držím oběma mooooooc palečky 😵

daphney
7. lis 2011

dobré ranko 🙂

gambrinuska
7. lis 2011

@daphney jak je? kdy máš kontrolku, a co příznaky u tebe? 😉

sal80
7. lis 2011

@daphney Ahoj prcku 🙂 Vyspáno, matko? 😀

daphney
7. lis 2011

@gambrinuska ahoj zlato, jdu na UZ až v pátek :-/ šíleně dlouhá doba... příznaky nic moc, trochu špatně od žaludku, ale hodně málo ☹ v pátek a sobotu mě tak náááádherně pálila žáha a od včerejška nic, ani častý čůrání, prostě skoro nic.. co ty?
@sal80 čau mamino v utajení 😀 jakpak se máš při pondělku, předpokládám, že pracovně, vera nakonec k večeři místo gulášku, brambory na loupačku, chlap trochu grškoval, ale ona se mu taky huba nepokroutí! 😀

gambrinuska
7. lis 2011

@daphney hele furt jdeš dřív od ET jak já, já jdu jen o den dřív a plašim o dost dýl 😝 😀 a příznaky ani mi nemluv, sal se mi tu o stránku napřed už smála 😅 skoro nic

daphney
7. lis 2011

@gambrinuska já nejdu v pátek do Caru, ale ke své gyndařce, v caru máme být až 23.11 a to bych se už houpala na provaze 😀 jsem ochotná klidně zvracen i 5x denně jen když bude vše tak jak má!!!!! ale asi budeme mít hodné dětičky, že maminky tak šetří 😀 s tím testováním jsem na tom stejně, já testovala v sobotu a budu zase zítra, prostě pakouš

cuddle
7. lis 2011

8 embryjek má nad 7 bunek jak má 3 den PK mít ( některé prý i 10-12), 1 má 6 bunek ( mozna to dozene ) a 1 má jen 3 a to asi se zastaví, dnes udělali AH a uvidíme ve středu jak to dopadne po zlomovém 4tém dnu....

gambrinuska
7. lis 2011

@daphney 😀 😀 ty jsi ale chytrá ty jsi je pěkně přečůrla 😵 😵 😵 mooc chytrá daphney já chci taky zvracet
@cuddle tý jo moc pěkný výsledky, tak at se pěkně dělí dál a ty jim pořádně předehřej bříško a připrav samý dobroty 😉

daphney
7. lis 2011

@gambrinuska jsme asi jediné dobrovolnice o objímání wc 😀

sal80
7. lis 2011

@daphney Mamino v utajení? Hmm...kdyby. No, uvidíme v pátek 😉 Či ve středu příští týden, ještě uvidím, zda seberu odvahu 🙂

sal80
7. lis 2011

@cuddle To jsou ale šikulky. Držím moc palce, čudlí!!

cuddle
7. lis 2011

@gambrinuska jojo dnes pripravuju kureci roladu s ryzi, tak to bude mnam, mnam - a premyslim, ze poslu manzu pro nejaky zakusek, si zaslouzim, neeeee ??? 😀 😀 😀 😀

cuddle
7. lis 2011

@sal80 dekuju, zitra je 4ty zlomovy den, tak to bude cistka...., tak snad neco do toho 5-6 dne zustane

daphney
7. lis 2011

@sal80 jestli s tebou ty // nelaškují, když si vyhrožovala, že budeš testovat až na porodním sále 🙂

sal80
7. lis 2011

@cuddle Jj, vím co taková "čistka" obnáší 😒

sal80
7. lis 2011

@daphney Taky jsem si říkala, ale uvidíme...třeba na ně vyzraju 🙂

gambrinuska
7. lis 2011

@cuddle zákusky pravidelně dodávat je povinnost uhnízdění 😀 😀 😀
@sal80 vydrž prdka vydrž, dyt jsi od fochu ne, tak víš jak je to všechno na náhodě 😉 počkej pak vykouknou a budou to dálnice 😉

sal80
7. lis 2011

@gambrinuska Ale jak dlouho mám čekat? Hmm? 😒

gambrinuska
7. lis 2011

@sal80 mně se to kecá ale objektivne 10 po ET 🤐 vim dlouho, ale jinak mi to přijde brzo 😉

sal80
7. lis 2011

@gambrinuska Tak to je v pátek 🙂 A v krvi?

gambrinuska
7. lis 2011

@sal80 to nevim 3-5 den po ET dochází k uhniz´dování a až pak k produkci HCG, takže nezbývá než čekat jako my všechny 😉

annie29
7. lis 2011

@sal80 ahoj, prave jsem teprve 2. Den po ET. Vzdycky predtim jsem testovala poprve 10.den a vzdycky tam uz byly //, taky si myslim, ze 10.den by mel byt ok, driv to muze byt videt ale spis asi vyjimecne

janinous
7. lis 2011

Ahojte zlatíčka!! Přeji všem krásné popoledne 🙂 Jakpak se dneska všechny máte??? Já luxusně nervózně, nervy mám už jako špagáty 😉 Celou noc se mi zdálo, že řeším obrovské dilema: tesrovat či netestovat... Nakonec jsem pokaždé testovala, ale jak naschvál jsem se před výsledkem vždycky vzbudila.. Už mi opravdu parádně hrabe 😀

gambrinuska
7. lis 2011

@janinous a kdy budeš testit? 😕 😅 neříkalas něco o víkendu? neboj já to dilema řešila v noci tak a to jsem nákejch 25 po ET, manžel se zas bál jestli tam vůbec ty // jsou 😔

janinous
7. lis 2011

@gambrinuska No dneska jsem 9.den po ET.. A bojim bojim!!! Domluvili jsme se s Kubíkem na středu... Moje nervy!!!! 🙂 Myslím, že už nám opravdu všem hrabe zodpovědně 😀

gambrinuska
7. lis 2011

@janinous tak přeju pevné nervy já srab nevydržela, vydržaj pianěr 😉

pitrisek26
7. lis 2011

@cuddle ta kto jsou super informace, to jsi určitě ráda, že 🙂