Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

maky30
23. říj 2011

děvčátka já jdu dovařit rozdělanou práci, přeji vám dobrou chuť k nedělnímu obědu 🙂

janinous
23. říj 2011

@maky30 Tak to věřím ☹ Ale teď to určo klapne!!!! 🙂 My jsme vzhledem k mým neprůchodným vejcovodům IUI přeskočili, tak uvidíme.. Ale samozřejmě se připravuji i na tu variantu, že to napoprvé vyjít nemusí.. I když na to člověk asi nepřipraví nikdy...

janinous
23. říj 2011

@maky30 takže mamatest, díky 🙂 Taky dobrou chuť.. Já jdu chvilku pracovat, flákání už bylo za celý víkend dost 🙂

daphney
23. říj 2011

@maky30 no já den ET tedy nepočítám, něko píše, že ho počítá jako první a někdo, že nee...takže jelikož jsem byla na ET ve středu tak jsem dnes den po 4 den po ET, to jsi mě celkem uklidnila, takže se vlastně nic neděje, prckové hezky dělají co mají a mi o nich ani nevíme 😎

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 @janinous já jsem byla v nativní cyklu, takže bez jakékoli stimulace, krom otrivlle na ovulaci, takže jsem měla jeden folik a jedno vajíčko, vy´držet se to dá v pohodě, bolelo mě to asi 20 minut, pak to přešlo, odpolko jsem myla okna😀 Ale 12 folíků by teda určitě vydržet nešlo, myslím že ani 6 ne 😀

janinous
23. říj 2011

@belle_rose aháááá, děkuji za vysvětlení 🙂 Já jsem v podstatě na tohle témátko ještě začátečník, takže zjišťuji, že je spousta variant, které ještě ani neznám 🙂 Tak držím pěstičky 🙂

sajab
23. říj 2011

@janinous Ahoj,tak jak,nervózní? 😎 asi jo, že? Neboj, to bude v pohodě,nic to není, trošku si pospinkáš a pak už tě čekají jen hezké chvilky 😉
@maky30 Markétko, tak co, už máš těhu příznaky? 😀

belle_rose
23. říj 2011

@daphney je totiž hrozný, že víme přesně od kdy jsme těhule, a to na minutu 🙂 , proto se pořád zkoumáme. Je fakt, že většina žen to zjistí, až při vynechání ms, tak se nebudu plašit, že mě břicho bolí nebo nebolí - nějdřív mě bolelo, tak jsem si myslela, že to je špatně, ted nebolí a zase myslím, že to je špatně - měli by nám rovnou s ET dávat nějaké léky proti bláznění 😀

belle_rose
23. říj 2011

@janinous díky, Tobě taky štístko, ať se Ti to povede napoprvý!!!!!!!!!

daphney
23. říj 2011

@belle_rose nebo místo fotky embryjka návod k použití... s tím otěhotněním máš pravdu, otěhotněla jsem přesně ve 14.10 za asistece doktorky a sestřičky, embryolog byl za sklem a můj mužskej se ve vedlejším pokoji koukal na kutila Tima 😀 😀 😀

janinous
23. říj 2011

@sajab no to si piš, že jsem nervózní, navíc manžílka mám celý víkend pracovně pryč, tak aspoň že tu mám vás a můžu to s někým probrat 🙂 Mám dotázek - po OPU půjdeme na nějakou konzultaci - ke komu, nevíš?? Bude to ve trojce nebo ve dvojce?? Pokud ve trojce, tak tímpádem tam někde budeš taky a bude aspoň nějaká šance, že se potkáme, že??? 🙂

janinous
23. říj 2011

@belle_rose Děkuji moc! 🙂 Kéžby...... 🙂

maky30
23. říj 2011

@sajab sajabko vůbec žádné a vůbec se z toho nenervuju 😀 😀 😀 😀 vše je jak má být a basta 🙂 počkej počkej celý příští týden budu zkoumat tvoje příznaky 😅 ale v pondělí už valím do práce, tak budu mít málo času tady pokecat 😒

sajab
23. říj 2011

@janinous Ano po OPU až tě "propustí" tak příjdeš na tu recepci ve 3 tam zaplatíš 400,- za narkózu,mezitím zavolají embryoložku,ta si tě nebo vás vezme do kanceláře a tam ti řekne kolik ti jich vzali,dá ti papír na kterém budeš mít napsaný počet vajíček a tel. řekne ti v kolik si máš zavolat a pak už můžeš domů.Vše probíha ve 3 😉

Holky zrovna dnes je to přesně 4 měsíce, kdy nám andílečci odešly, večer půjdeme na hřibov,zapálíme svíčku a strašlivě moc budeme prosit aby se k nám zítra vrátily a už na pořád ☹

maky30
23. říj 2011

@belle_rose tak to chápu, jeden folíček jsi zvládla 🙂 belinko a kdy ty budeš testit? 🙂

sajab
23. říj 2011

@maky30 To já jsem doma. Za 1 mám ještě neschopenku z února,takže musím zjistit jak to s ní je, někde jsem slyšela že se dá prodloužit. No a 2 stejně mě vedoucí propustila, takže se kriji aspoň tou neschopenkou 😅

maky30
23. říj 2011

@sajab sajabko vaši andělíčci jsou určitě stále s váma a za chvilku se k tobě vrátí, v duchu se ně usmívej a těš se 🙂 život není tak nespravedlivý aby jsi pořád jen za všechno pikala.. uvidíš příští rok, to tě čekají jen samé radosti - kdy že nám to vychází ty termíny? 😉 myslím že budeme rodit v červenci 😀 no v tom vedru, moje nervy.. 😀

maky30
23. říj 2011

@sajab kde jsi předtím pracovala? a s tím prodloužením nemocenky vůbec nevím, já jsem byla teď týden doma asi po 5 letech 😀

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 no asi to do středy nevydržím - to by byl 10.den. Zkusím to asi už zítra - 8.den...

sajab
23. říj 2011

@maky30 No doufám, že se vrátí, moc si to přeji. No budem rodit v červenci,mi to tak nějak plánovali,taťka má totiž v červenci 50 😉 😎 Pracovala jsem na poště jako poštovní doručovatelka pěší,takže hezky ťapkala po svých.

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 tenhle červenec, pořád pršelo, takže žádný vedro, ale holinky 😀

maky30
23. říj 2011

@belle_rose hezky 😀 😀 😀 tak pak dej vědět jak těhulkovatíš 😉 já musím vydržet alespoň 10 dní dala jsem si závazek - bojím se toho výsledku moc moc ☹

mufinka26
23. říj 2011

@maky30 jojo to je mimísek 😉

maky30
23. říj 2011

@sajab porodíš dáreček taťkovi 😵 a je fakt, že červenec stál letos za prd, takže do porodnice pojedeme v chlupatých kozačkách 😀

maky30
23. říj 2011

@sajab jééééééé tak to ses musela po tom Zlíně nachodit 😕

maky30
23. říj 2011

@mufinka26 mufinko baf 😀

belle_rose
23. říj 2011

@maky30 no já jsem si říkala, že to nevydržím se netestit, ale nakonec se tak bojím 😒 , že to nevyjde, že se mi nakonec do toho vůbec nechce!

janinous
23. říj 2011

@sajab díky... 🙂 Takže asi mezitím nebude moc času.... No, tak škoda ☹ Určitě se vrátí..ví, že o ně strašně moc stojíte a budete ti nejlepší rodiče.. Moc na vás myslím!!! 🙂

sajab
23. říj 2011

@maky30 no kdyby to vyšlo tak by to bylo super. Oni to totiž tentokrát vůbec neví.Rozhodli jsme se, že tu v dědině se musí vše držet v nejpřísnějším utajení, protože na jednom konci si prdneš na na druhém už jsi pos... 😀 😀 😀 😀 😀

sajab
23. říj 2011

@sajab to si piš, že jsme se nachodila 😠