Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

gambrinuska
26. říj 2011

Holky nedělal jste si někdo ten digitest od clearblue?

mufinka26
26. říj 2011

@gambrinuska já jo, teda holka to je nádhera, moc ti gratuluji 😀

katka.gzd
26. říj 2011

@mufinka26 a na mna ste zabudli :D no jo uz som tu zasa dlho nebola tak si za to mozem sama...tak sa dopisujem na koniec snaziliek
SNAŽILKY:
sal80 - stimulace na 1 IVF Menopurem (2amp), 18.10.UZ - 12 a 12 malých folikulů - zvýšení dávky Menopuru (3amp), 21.10. UZ - navýšení Menopuru (4amp), 24.10. UZ - 27.10. OPU
hotaska - 1.IVF září 08 - ET negativní, 1KET těhotenství, 2KET léto 2011 biochemické
2. IVF září 2011 - ET negativní, UTZ 27.10. (1KET 1.11.)
katka1311 1IVF 6/2011 nepodařilo se,8/2011 změna CAR a příprava na 2IVF(minimální stimulace),10/2011 stimulace na IVF,OPU 9.10.11 k ET jsem se nedostala neoplodnily se vajíčka.
daphney IUI 01/2011 - negativní, 1.IVF říjen 2011, začátek stimulace 5.10. kontrolní UZ 10.10.
hello_kyttinka - 5x IUI vždy negativní, říjen 2.IVF - Decapeptyl od 1.10. - kontrola UTZ po ms...
pitrisek26 - 3IUI, 1.IVF říjen 2011, začátek stimulace 5.10. kontrolní UZ 10.10., 20.10 ET
daphney 1xIUI negativní, 1 IVF říjen 2011, začátek stimulace 5.10. OPU 14.10...19.10. zavedena 1 blastocysta
gambrinuska 3IUI, IVF 6/10 biochem, 2IVF 3/11 biochem, , 3.IVF ET 13.10, test 27.10
eva.u 1IVF,OPU 11.10,jedno embryo ,ET 14.10
maky30 - 1x IFI, 2 x IUI negativní, 6.10 stimulace na IVF, 17.10 OPU, 20.10 ET
belle_rose - 2x IUI, 4.IVF - nativ OPU 14.10. 1 vajíčko, 16.10. ET
janinous - 1IVF, 24.10. OPU - 17 vajíček, 11 zralých, oplodněno 11, 29.10. ET
cuddle - 1 IVF - ET negativni, KET - pozitivni ( samovolny potrat v 6tt ) , 2 IVF - 23.10 zacatek stimulace
katka.gzd - 1IVF, 12.10. OPU - 19 vajicok, 13 zrelych, 13 oplodnenych, ET sa nekonalo kvoli hyperstimulaku, cakame na KET niekedy okolo 07.11.

TĚHULKY:
caricia1- 1.IVF červenec-23.7.OPU,26.7 ET 2 embryjka,8.8.potrat v ranné fázy..KET-27.9.,5.10.//...12.10.HCG 374..Ve čtvrtek 20.10. utz - 5+6tt, 3.11. utz (srdíčko ), předpokládaný TP 16.6.2012
marca22 - 1.IVF prosinec 2010 přerušeno před punkcí,2.IVF březen 2011 přerušeno po punkci,23.8. utz kontrola a 3.IVF září 2011 s darovanými vajíčky,28.9. ET dvou embryí,4.10. // předpokládaný TP 6/2012
mufinka26 1IVFkvěten ET 1 embryjko neg., KET 7.7 2 embryjka biochemické těhu, 22.8 kontrolní UZ 30.8 UZ sliznice a 5.9- KET 1.embryjka negat. , 11.10 KET 1.embryjka, 17.10 //, 2.11 UTZ předpokládaný TP 6/2012
teruberi- 1IVF, OPU 14.9. zamraženo 9 vajicek, 20.9. ICSI, 5 oplozeno, 3 žamražené embria, 10.10. KET,19.10.//, 21/10 HCG 280
vanule- 3IUI negat. 1IVF. OPU 29.9. ET 4.10, 14.10 // potvrzeno HCG

mufinka26
26. říj 2011

@gambrinuska mám ho vyfocený v albíčku 😀

katka.gzd
26. říj 2011

@sal80 uz sa ti to krati 🙂 za chvilu budes vediet kolko matka kvocna zniesla vajicok...prajem velku urodu 😉

gambrinuska
26. říj 2011

@mufinka26 koukala jsem, ale děla jsem ho dýl než ty a mi měli PK tak se bojim, jestli by to nemělo ukazovaz víc ☹

mufinka26
26. říj 2011

@gambrinuska neboj, neplaš, měly sme čtyřdenního prcka . Všechno bude v pořádku 😉

daphney
26. říj 2011

Dobré ráno zlatíčka, tak dnes vás jdu jen pozdravit, za chvilku dorazí kamarádka, má měsíčního prcka,tak se na ně už moc těším....
Přeji všem krásný den 😉

janinous
26. říj 2011

@katka.gzd Tak to vypadá, že na tom budeme podobně.. Já mám sobotní ET taky ohrožen kvůli hyperstimuláku, sakra!! ☹ Jak jsi ho zvládla??? Jenom pitný režim a bílkoviny nebo i něco navíc???

katka.gzd
26. říj 2011

@janinous len voda voda voda a este raz voda...ziadne bielkoviny mi nikto neodporucal, pila som cca 5 litrov vody za den a v noci pri posteli tiez flasa s vodou...rano som sice na zachod sla ako zhrbena babicka lebo ma nielen tlacili vajecniky ale aj mechur, no inak sa nedalo....uplne spat vo vlastnej kozi a bez bolesti a dokonca uz aj s mojim normalnym bruchom (kedze dovtedy som ho mala jak tehotna v 4tom mesiaci) som bola az minuly piatok...cize po cca 9tich dnoch...

sajab
26. říj 2011

Ahoj "čekatelky" a těhulky, jak se vám všem daří, dočítat vás nebudu, na to nemám čas 😉 Manžel na chvili odešel, tak jsem se rychle připojila, abych o sobě dala vědět 😀 😀 😀 Jsem v pohodě, jen ležím a ležím, manžel mě obskakuje,a je mi celkem fajn.Jsem sice oležená, ale co bych pro své milované sluníčka neudělala. Začínám se mírně pozorovat, ale jestě nejsem ve stádiu histerie.Takže mé poznatky, začínám často chodit na WC a zatraceně dost se mi motá hlava.Zatím to přisuzuji tomu, že hodně piji a ta hlava je z utrouše 😝 😅 Jsou tu nějaké nové těhulky? Tak se mějte pěkně, a pokud mi to manža dovolí zase nakouknu. Pááááááááááá a všem držím pěstičky,hlavně sobecky sobě 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
26. říj 2011

Holky co kdyby jsme si založili nějakou soukromou skupinu?? 😉

janinous
26. říj 2011

@katka.gzd fííííha, 5 litrů?? To jsi teda šikula...to já snad ani nejsem schopná do sebe nalít.. No fakt je, že v noci to flákám.. Takže zkusím i tu noc trochu popravit.. A v mrazáčku máš kolik bublinek?? 🙂 Dokonce mi dneska dr. řekl, že pokud by se to zlepšilo a v sobotu ET proběhnul, že mi stejně nezavedou dvě embrijka, ale jenom jedno ☹ Tak nevím... ☹

janinous
26. říj 2011

@sajab Ahojky sajabko!!! tak to má být.. Jen pěkně odpočívej, ať se ti bobečci krásně hnízdí!!!! 🙂 Ještě že je manžílek tak starostlivý 🙂 Taky držím pěstičky....opatrujte se!!!! 🙂

mufinka26
26. říj 2011

@janinous já měla taky vždycky jedno embryjko 😀 a ted se to jedno krásně uchytilo 😀 když se má uchytit, tak se uchytí a nezáleží jestly sou tam dvě nebo jenom jedno 😀

janinous
26. říj 2011

@mufinka26 no a ještě jsem se bála, že při KET je o dost menší pravděpodobnost.. Ale vidím, že tobě se ten bobeček uchytil z KET... Takže nebudu házet flintu do žita a bojujeme dál!!!!!! 🙂 Snad nám do soboty aspoň pár z těch našich 11-ti bojovníčků vydrží 🙂 díky za podporu!!! 🙂

caricia1
26. říj 2011

@janinous Ahojky,já jsem KETu taky nevěřila...Spíš jsem na něj šla jen proto že mám mrazáčky a už v den KET jsem se těšila na další stimulku a na čerstvá embrijka..Dokonce jsme měli jen 4 a 6 ti buněčné a jak se pěkně bobánek drží 😉 😉

janinous
26. říj 2011

@caricia1 ajoooo, Ty jsi taky po KET...!!!! Takže i kdyby v sobotu ET neproběhl, pořád není nic ztraceno...uuuuuffff!!!! Hned je mi líp...aspoň teda co se psychické stránky týká...páč jinak to břicho to je masakr 😉 Ale fakt díky za podporu.. 🙂

katka.gzd
26. říj 2011

@janinous no ja som enmala na vyber, ked som tolko nepila tak som si zarabala na nepekne krce a strach z nich bol potom vacsi ako odpor k vode....mrazacikov mame 13, ale dokina ma upozornovala ze kvantita moze byt na ukor kvality....no uvidime....momentalne sa pripravujem ze ak to doki nedoporuci sam tak ho ukecam aby ich rozmrazili viac a urobili predlzenu kultivaciu...aby sme zasa trosku zvysili sance ze do bruska dostanem to najlepsie embrijko a ze sa uchyti....uvidime...
a este ti poviem ze ak sa nebudes stale v sobotu citit dobre tak bude ozaj lepsei odlzit ET az na KET pretoze to ze sa babatko neudrzi moze byt aj z toho a budes len zbytocne nestastna.....v den OPU ked mi doktor tesne po prebudeni povedal ze kvoli hyperstimulaku vsetko na dalsi den zamrazia a ET nebude, bola som sklamana, no ked prestali fungovat lieky proti bolesti a videla som v ako zlom stave som a stale som bola v den kedy mal byt ET, aj som sa potesila ze je vsetko zamrazene a na ET is nemusim....a babatka do bruska dostanem az ked uz bude moje telo v pohode a pripravene a verim ze nam to tie sance zvysuje...

caricia1
26. říj 2011

@janinous Přesně tak,na KET vážně moc věřim 😉 Zase je fakt,že tělo neni oddělané od stimulky 😀 😉

sal80
26. říj 2011

@katka.gzd Ano, již zítra 😉

caricia1
26. říj 2011

@sal80 No nazdárek 😉

sal80
26. říj 2011

@janinous Jak na sobě poznám hyperstimulační syndrom? Měla jsi potíže před OPU?

janinous
26. říj 2011

@katka.gzd Tak to budu držet pěsti...ať to všechno klapne 🙂 No mě akorát děsí, že by se to všechno zase o měsíc posunulo...chjo ☹ ale nenadělám nic... Stejně to kromě pití galonu vody denně neovlivním, tak musím doufat 🙂

sal80
26. říj 2011

@caricia1 Ahoj 🙂 Pro koho chceš založit skupinu? Pro těhulky? Tam nepatřím ☹

caricia1
26. říj 2011

@sal80 Ne,pro nás všechny 😉

caricia1
26. říj 2011

@sal80 A těhule budeš za pár dní 😉

katka.gzd
26. říj 2011

@sal80 ja som pred OPU bola uplne ze v pohodicke....nic mi nebolo, nic ma nebolelo, len ma tlacili uz tie velke vajecniky....ked mi po OPU povedali ze hyperstimulak mam, bola som hodne prekvapena...no ked potom prisli tie hnusne krce, to uz sranda nebola a cele brucho ma bolelo este niekolko dni aj ked som vela pila...ale bolo to nic oproti tym krcom....najviac rozbita som bola prvych 5 dni...potom uz sa to len zlepsovalo....OPU som mala v stredu a v pondelok uz som bola v praci.....

katka.gzd
26. říj 2011

@janinous napodobne aj tebe drzim paste aby si bola v sobotu na babatka pripravena...no ak aj nebudes tak neboj, KET nieje koniec sveta, vidis babule ako nam idu krasne prikladom s mrazacikmi v bruskach...dobre bude tak alebo onak 😉

janinous
26. říj 2011

@sal80 ahojky! Před OPU jsem vůbec žádné potíže neměla, jen jsem trochu věděla o vaječnících, ale asi tak jako při ovulaci, nic velkého.... No a teď mě prostě bolí komplet celé břicho..i na dotek..od podbříška až k žaludku.. Břicho zatím moc nafouklé nemám, tak snad se to ještě nezhorší.. Nemůžu ale jíst, protože i sebemenší porce jídla mi dělá problém a je mi po něm zle a strašně mě v břiše tlačí.. Čůrám v předklonu, protože jinak to děsně bolí.. Tak jsem dneska zavolala do CARu, řekla, že mám pořád hrozné bolesti, tak mě chtěli vidět.. Doufala jsem, že mě uklidní a řeknou, že to nic není, že to je prostě jenom reakce na zákrok do těla.. Ale bohužel.. Naštěstí to není ještě v nějakém horším stadiu.. V podbříšku mám dle ultrazvuku cca 500ml volné tekutiny, nejhorší případy mívají i 4-5llitrů, což si nedokážu představit!!!! No a vaječníky mám každý o velikosti cca 9cm, takže tam toho je nacpaného celkem dost 😢 Takže pít, pít, pít...tlačím do sebe Protifar (bílkovinu) a musím doufat, že to bude OK 🙂