Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
1. lis 2011

@sal80 takže poslední hodinku mezi netěhotnými 😉 beruško pozdravuj bublinku a že jí vzkazuju že když se pořádně zakousne, dostane čokoládu 🙂 papa děkuji a myslíííííííííím na tebe 😵

mufinka26
1. lis 2011

@sal80 pěkně vydrbaná 😀 no to se budeš broučkům líbit 😀 😀 😀 😀 😀 hoooodněěě štěstíííí zlatí a pořádně hnízdi 😀 😀 😀 😀 a za deset dní hlásit nádhernéééé // 😀 😀 😀

janinous
1. lis 2011

@sal80 Taaaaaak...uz je to tady..Tvuj velky den!!!!!!🙂 Tak tfuj tfuj tfuj...uzij si posledni netehotesnske minuty..ani nebudes vedet jak a za chvilinku se ty Tvoje dvoje bublinky budou zabydlovat v novem hnizdecku.. A zbytek v mrazacku 😉 Myslime na Tebe..moooooooc!!!!! 🙂

janinous
1. lis 2011

@daphney No a na Tebe taky moooooc myslim!!!!!! Dneska budes ofiko tehule..tak drzim pesticky, at vsechno dobre dopadne..jakoze dopadne..to je jasneeeee!!!!!!!! 🙂 😉

sal80
1. lis 2011

@daphney Bublince (kám) pozdrav vyřídím a přidám i Tvůj slib. No, snad na to uslyší 🙂

@mufinka26 Děkuju, Martinko 🙂 Nevím sice, zda budu vůbec kdy dělat těhotenský test a nepočkám raději až do porodu, kdy tomu opravdu uvěřím 🙂

@janinous Janinko moje, ano, je to tu... Na jednu tranu se ohromně těším, na druhou mám zase strach. Ale co Ti budu povídat... Jak to, že nespíš? Mufča a daphny tu syslí piškoty, ale co Ty tu? 😲 🙂 Je Ti dobře, viď?

Holky, vím, stupidní dotaz, ale chodíte do CARu k vyšetření a výkonům také v sukni nebo tam pobíháte s holou prdelkou? 😀

janinous
1. lis 2011

@sal80 jaktoze nespim?!?!? No musela jsem Te prece poplivat pro stesti..!! 🙂 Neboj..je mi dobre! Tedy v ramci moznosti 😉 A Ty jsi spinkala aspon trosku?? 🙂

janinous
1. lis 2011

@sal80 jaktoze nespim?!?!? No musela jsem Te prece poplivat pro stesti..!! 🙂 Neboj..je mi dobre! Tedy v ramci moznosti 😉 A Ty jsi spinkala aspon trosku?? 🙂

A pobiham tam s holou prdelkou 😉

janinous
1. lis 2011

@sal80 nejak me zlobi mobil..takze je to tu trochu duplicitne 😉

sal80
1. lis 2011

@janinous Nevadí, že to chodí vícekrát, alespoň mi do dorazí 😀 😀 😀
Jsi zlatíčko, že jsi tu se mnou 🙂 Tak plivej, slintej, prskej.......šup 😀 Já...já jsem spala. Myslela jsem, že nebudu, ale nespala jsem pár dní před tím, tak mě to zmohlo 🙂

mufinka26
1. lis 2011

@sal80 pobíhám z holou prdelkou 😀 😀 😀

janinous
1. lis 2011

@sal80 Ja jsem taky snad od stimulky poradne nespala.. Az tu noc pred ET..ale to bylo asi proto, ze jsem pocitala, ze ET ani nebude.. Kurnik, jak me mrzi, ze jsem se netestla pred ET!! Ted nevim, kdy zacit a jak poznam ze pripadne carky nejsou Ovitrelle 😉

sal80
1. lis 2011

@mufinka26 I Ty? Hanbářko 😀

sal80
1. lis 2011

@janinous Kolik jsi měla a kdy jsi si ho píchla naposledy?

mufinka26
1. lis 2011

@sal80 naštěstí u nás jsou to tak malé místnůstky, že se neběhá daleko 😀 😀 😀 😀 😀 a já se nestydííím 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
1. lis 2011

@mufinka26 To já taky ne, ale vysoký estetický dojem asi nebudím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

@sal80 hele na estetiku se nehraje 😀 😀 😀 a vůbec, když bys počala přirozeně, tak bys na sobě taky neměla sukni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janinous
1. lis 2011

@sal80 Pichla jsem ho minulou sobotu ve 20:20.. 6500 jednotek..

sal80
1. lis 2011

@mufinka26 To sice ne, ale upřímně doufám alespoň v minimální dojem 😀 A pak...Tomáš by měl zavřený oči 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

@janinous to bys ho v těle už v pátek nemusela mít, nebo zkus udělat testík a uvidíš, jako to dělala daphney 😉

sal80
1. lis 2011

@janinous Tak si ho udělej dnes, ale myslím, že už jsi čistá 🙂

mufinka26
1. lis 2011

@sal80 😀 😀 😀 😀 😀 to je zase fakt, aby se tě miminka nelekly 😀 😀 😀

janinous
1. lis 2011

@sal80 a miminko se na testu objevuje kdy nejdriv, nevis?? 😉 Asi jo, zkusim ho 🙂

janinous
1. lis 2011

@mufinka26 Myslis patek co byl nebo co bude?? Ja jsem tak nechtela testit, sakrys!!! 😉 Asi se tomu nevyhnu 😉 Nemam ani testiky nakoupene 😉 A kdy se na testiku muze objevit miminko nejdriv??

mufinka26
1. lis 2011

@janinous miminko se na testíku objevuje jak komu, nám se ukázalo 6.den po ET 😀

mufinka26
1. lis 2011

@janinous nejlepší jsou mamatest10 za dva kusy testíků dáš 35kč 😀

janinous
1. lis 2011

@mufinka26 Uz sesty tyyyyy jo?? Ok, tak asi zacnu testovat Ovitrelle 😉

janinous
1. lis 2011

@mufinka26 Tak vyrazim do ulic..shanet mamatesty 😉

mufinka26
1. lis 2011

@janinous aspoň budeš vědět, že to pak nebude ovitrele, ale miminko 😉 kolikátý, že jsi to den?

sal80
1. lis 2011

@janinous Dneska by tam ještě být nemělo, tak to zkus 🙂 Ale zeptej se mufči, ta má v tomto přehled 😀

mufinka26
1. lis 2011

Holky já dneska budu muset žehlit 😝 a péct mužovu bezlepkovou bábovku... to zase bude dřina 😀 😀 😀 😀 😀