Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney holky u nás to samé min 1.trim nám sex nedoporučují ☹ tak jdu sehnat sázky a dostihy 😝 😀

caricia1
2. lis 2011

Ahoj zlatíčka,tak dnes jen občas nakouknu...Utz dopadl kráááásně,srdíčko bije jako zvon a máme 11.7mm 😀 V CARU už se s náma rozloučili 😉 mam se objednat k obvodní gyndařce a ta mě pošle posléze na screening. 😉

mufinka26
2. lis 2011

@caricia1 ahojky to je supééér, veliká gratulace 😀

sajab
2. lis 2011

@caricia1 Jééé další gratulace k mimíškovi 😵 😵 😵 😵
Nám v CARu také nikdo nic neřekl, nezakázal ani nedovolil, ale to ani nemuseli, manža stejně vysedává večery u PC a hraje stupidní hry a já buď hajám nebo si pustím filmíček. 😉

janinous
2. lis 2011

@cuddle Ta je náááádherná, ta britečka!! 🙂 Jak je stará?? A kolik váží?? Připadá mi hrozně malinká proti té naší velekočce 😉

janinous
2. lis 2011

@caricia1 Obrovská gratulace!!!!!!!!!!!! To musela být náááádhera!!! Taky chci, ať už bije jak zvon 😉 11,7mm..to stejně ani není možné, že takové malé nic už má srdíčko 🙂 Fotečku máte?

gambrinuska
2. lis 2011

@caricia1 😵 😵 😵 😵 😵 už máte velký mímo 😉

vannilie
2. lis 2011

aho holky 🙂

vannilie
2. lis 2011

😀

vannilie
2. lis 2011

😉

cuddle
2. lis 2011

@janinous Beloušek je miminko, je narozená 10.5, takže teprve bude mít za tyden pul roku, mame ji doma necele 3 mesice a ma kolem 2,7 kg - paní doktorka ji tak pred 14 dny odcervovala a vazila a ptala jsem se a rikala, že ji typuje tak kolem 4,5 -5 kg, jeste cca pul roku poroste, ma prave velkeho tatku kocoura ( skoro 10 kg) a je po nem, tam ma predpoklady , ze bude taky velka - je to sikovna holcicka ona to pekne vykrmí - jen pomalu at to je spravnym tempem 🙂

cuddle
2. lis 2011

@caricia1 krásný 🙂

cuddle
2. lis 2011

@mufinka26 krásná fotka, taky chci takovouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

vannilie
2. lis 2011

😀

vannilie
2. lis 2011

@mufinka26 moc blahopreji

vannilie
2. lis 2011

@caricia1 moc blahopreji

cuddle
2. lis 2011

@vannilie hele hele na čem ty to vlastně jedeš, že se pořád jen křeníš , co 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vannilie
2. lis 2011

to delaji ty hormony 🙂 😉 😀 😉 🙂 😀

vannilie
2. lis 2011

@cuddle ted ledova cokolada snedla sjem ji moc 😀 😉 🙂

cuddle
2. lis 2011

holky byli jsme nakoupit v tesku, moc tam nechodim, pac mame blíž albert, ale kočenky to jste meli vidět, ta nová kolekce FF pro miminka je skvostná - decentní , krásné zimní overálky , pěkné obrázky aáááááá srdce plesalo, ja bych nakupovala až bych brečela - těhule určo omrkněte, ceny příznivé a na jaře určo budou slevičky 😉

janinous
2. lis 2011

@cuddle No mne se prave zdala malinka 🙂 Ta nase potvurka ma cca 4,5 kg a prijde mi ale strasne velika 🙂 Kde jsou ty casy, kdyz to bylo takove male hrave kote 😉 Ted je to pani dulezita 😀

cuddle
2. lis 2011

@vannilie fakt jo a ze ma mam navaly horka, nafoukly bricho a chut na sladky, to je hnus 😀 😀 😀

mufinka26
2. lis 2011

@cuddle taky budeš mít neboj 😀 😀

cuddle
2. lis 2011

@janinous tak to je v norme, pocitam ze bude mit kolem 5ti, takze pak nekdy mozna aktualni foto za pul roku 😀 😀 😀 jo tak ta nase uz je velitelka tedka 😀 😀 😀

vannilie
2. lis 2011

@cuddle to ja mam take ale jsme i sjeta 😲

cuddle
2. lis 2011

@vannilie ty aby jsi nemela neco extra co 😀 😀 😀 😀 ja mam zase cystu u sliznice héééééééééč 😠

vannilie
2. lis 2011

@cuddle to vis ze jo 🙂 😉 🙂 😉 😀 cysta se vstreba

vannilie
2. lis 2011

@cuddle zitra jdu na ultrazvuk

sal80
2. lis 2011

@daphney Prima přístup. A neobkresluj :- 😀

sal80
2. lis 2011

@caricia1 Ohromná gratulace. Jen tak dál..... 😉